Język:

Infolinia: 703 202 020

Informacje

Region:

Filtruj:

 • Utrudnienia na trasie Rzepin – Jerzmanice Lubuskie

  Utrudnienia na trasie Rzepin – Jerzmanice Lubuskie

  W związku z wprowadzeniem zamknięcia torowego na odcinku Rzepin – Jerzmanice Lubuskie Przewozy Regionalne (POLREGIO) wprowadziły tymczasową organizację ruchu pociągów.

  19 lipca, 2017

 • Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Kraków Główny - Krzeszowice

  Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Kraków Główny - Krzeszowice

  Szanowni Podróżni,

  w związku z prowadzonymi pracami torowymi przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej - PKP PLK S.A., wprowadzona została zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Kraków Główny - Krzeszowice w terminie 11 czerwiec - 2 wrzesień br. za wybrane pociągi kursujące w rozkładzie jazdy. Jednocześnie wprowadzono ograniczenie na przewóz wózków i rowerów na wymienionym odcinku.

  Szczegóły w załączonym liniowym rozkładzie jazdy pociągów (zastępcza komunikacja autobusowa oraz miejsca zatrzymania autobusów zostały zaznaczone na kolor żółty). 

  Za utrudnienia przepraszamy.

  14 lipca, 2017

 • Komunikacja zastępcza na linii Opole Główne - Kluczbork

  Komunikacja zastępcza na linii Opole Główne - Kluczbork

  Szanowni Podróżni,

  w związku z zaplanowanymi pracami torowymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Opolu, wprowadza się komunikację autobusową na odcinku Opole Główne - Kluczbork - Opole Główne w terminie 24 - 28 czerwca 2017 r. za wszystkie pociągi kursujące w rozkładzie jazdy. Jednocześnie wprowadza się ograniczenie na przewóz wózków i rowerów na wymienionym odcinku.

  Za utrudnienia przepraszamy.

  20 czerwca, 2017

 • Utrudnienia w Gorzowie Wielkopolskim.

  Utrudnienia w Gorzowie Wielkopolskim.

  W związku z prowadzonym przez PKP Polskie Linie Kolejowe remontem estakady w Gorzowie Wielkopolskim Przewozy Regionalne (POLREGIO) od 20 kwietnia br. wprowadzą tymczasową organizację ruchu pociągu na trasie Kostrzyn – Gorzów Wielkopolski – Krzyż (Poznań).

   

  10 czerwca, 2017

 • Utrudnienia na trasie Rzepin – Drzeńsko - Kowalów

  Utrudnienia na trasie Rzepin – Drzeńsko - Kowalów

  W związku z wprowadzeniem zamknięcia torowego na odcinku Rzepin – Drzeńsko - Kowalów Przewozy Regionalne (POLREGIO) wprowadziły tymczasową organizację ruchu pociągów.

  07 czerwca, 2017

 • Zastępcza Komunikacja Autobusowa SZCZECIN GŁ. – PASEWALK – SZCZECIN GŁ.

  Zastępcza Komunikacja Autobusowa SZCZECIN GŁ. – PASEWALK – SZCZECIN GŁ.

  W dniach 10,11 czerwca 2017 na odcinku Szczecin Gł. – Pasewalk – Szczecin Główny kursuje zastępcza komunikacja autobusowa. Autobusy będą kursowały według poniższego rozkładu jazdy. Przejazd autobusem odbywa się na podstawie ważnego biletu na pociąg. Szczegółowy rozkład w załączeniu. 

  06 czerwca, 2017

 • Autobusy zastąpią pociągi na trasie Lublin – Dęblin - Lublin

  Autobusy zastąpią pociągi na trasie Lublin – Dęblin - Lublin

  11 czerwca 2017 r. zarządca infrastruktury (spółka PKP Polskie Linie Kolejowe) rozpocznie prace modernizacyjne na linii kolejowej Warszawa – Lublin, które będą wymagały wstrzymania ruchu pociągów. W związku z tym w zamian za pociągi POLREGIO kursujące na odcinku Lublin – Dęblin - Lublin zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza. Autobusy będą kursowały zgodnie ze specjalnym rozkładem jazdy.

  26 maja, 2017