Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Kujawsko - Pomorskie
Autobusowa Komunikacja Zastępcza Kaliska Kujawskie - Kutno w okresie 30 sierpnia – 7 listopada 2020 r.

  • Uwaga! Autobusowa Komunikacja Zastępcza

    Uwaga! Autobusowa Komunikacja Zastępcza

Szanowni Podróżni,

informujemy, że w dniach 30.VIII – 07.XI. 2020 r. na odcinku Kaliska Kujawskie - Kutno - Kaliska Kujawskie wprowadzona jest Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

Informujemy, że w autobusach komunikacji zastępczej przewóz wózków (w tym również wózków inwalidzkich) będzie utrudniony, a przewóz rowerów będzie niemożliwy.

Ze względu na zmiany uprzejmie prosimy pasażerów o sprawdzenie przed odbyciem podróży aktualnego rozkładu jazdy interesujących ich pociągów. Szczegóły znajdują się na tablicach odjazdów i przyjazdów, tablicach ogłoszeń oraz na stronach internetowych: polregio.pl .

Z uwagi na konieczność zachowania najwyższych środków ostrożności związanych z ogłoszonym stanem epidemii, prosimy Państwa również o przestrzeganie obowiązku zasłaniania  w trakcie przejazdu ZKA ust i nosa.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Rozkład jazdy autobusów komunikacji zastępczej oraz wykaz przystanków znajdują się w pliku poniżej w sekcji Do pobrania.

Od 7 listopada 2020 r. (niedziela) zostaje wprowadzona zmiana do rocznego rozkładu jazdy pociągów. Prosimy koniecznie o sprawdzenie rozkładu jazdy pociągów przed rozpoczęciem podróży. Więcej informacji: www.polregio.pl.Do pobrania
Rozkład jazdy Zastępczej Komunikacji Autobusowej

Data dodania pliku: 10.06.2020

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły