Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Lubuskie
Autobusowa Komunikacja Zastępcza Zbąszynek - Gorzów Wielkopolski od 09 do 23 listopada 2020 r.

  • Autobusowa Komunikacja Zastępcza

    Autobusowa Komunikacja Zastępcza

Szanowni Podróżni,

Informujemy, że od 09 do 23 listopada 2020 r. do godziny 05:00 na odcinku Zbąszynek - Gorzów Wlkp. zostaje wprowadzona Autobusowa Komunikacja Zastępcza.
Wprowadzenie AKZ ma związek z przeprowadzanym przez PKP PLK modernizowaniem linii kolejowej.

Z uwagi na trwające w dalszym ciągu zamknięcie linii na odcinku Zielona Góra Gł. - Zbąszynek dla pociągów Zielona Góra Gł. - Gorzów Wlkp. - Zielona Góra Gł. komunikacja zastępcza kursuje na całej relacji z przesiadką w Zbąszynku.

Przystanki zastępczej komunikacji autobusowej na odcinku Zbąszynek - Gorzów Wlkp. w miejscowościach Głębokie Międzyrzeckie, Trzebiszewo, Brzozowiec Gorzowski i Gorzów Wlkp. Karnin zatrzymuje się obok przystanków PKS. W pozostałych miejscowościach zastępcza komunikacja autobusowa odjeżdża z przed dworców PKP.

Informujemy również, że w Autobusach Komunikacji Zastępczej przewóz wózków (w tym również wózków inwalidzkich) będzie utrudniony, a przewóz rowerów będzie niemożliwy.

Ze względu na zmiany uprzejmie prosimy pasażerów o sprawdzenie przed odbyciem podróży aktualnego rozkładu jazdy interesujących ich pociągów. Szczegóły znajdują się na tablicach odjazdów i przyjazdów, tablicach ogłoszeń oraz na stronach internetowych: polregio.pl oraz portalpasazera.pl.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.