Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Opolskie
Bilet Opolski

  • Bilet Opolski

    Bilet Opolski

 

Oddział Opolski informuje, że została przedłużona umowa z Miastem Opole na honorowanie w pociągach REGIO biletów okresowych „ZTM” oraz dokumentów uprawniających do bezpłatnych przejazdów w miejskiej komunikacji zbiorowej w granicach administracyjnych Miasta Opole w 2017 roku. 

Oferta będzie obowiązywać w granicach administracyjnych miasta na obszarze ograniczonym stacjami kolejowymi: Opole Główne, Opole Zachodnie, Opole Wschodnie, Opole Gosławice, Opole Grotowice, Opole Groszowice, Chmielowice, Borki Opolskie, Czarnowąsy. Do korzystania z oferty uprawnieni są posiadacze biletów okresowych (miesięcznych i dłuższych), obowiązujących na wszystkich liniach, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej (aplikacja SkyCash). Dodatkowo właściciele biletów miesięcznych i trzymiesięcznych będą mogli skorzystać z uprawnienia do przejazdu pociągami Przewozów Regionalnych w weekendy z jedną osobą poniżej 18 roku życia.

Wspólna inicjatywa Przewozów Regionalnych i władz Opola wpisuje się w strategię przewoźnika polegającą na współpracy z organizatorami komunikacji miejskiej w kluczowych aglomeracjach i miastach w całym kraju.

Jak wynika z przeprowadzonych badań w 2016 roku, oferta bardzo dobrze wpisała się w oczekiwania naszych klientów. Liczba pasażerów korzystających z oferty rośnie i na przykład w maju to 1576 osób a w październiku już 1850 osób.

Zdobądź więcej informacji na temat Biletu Opolskiego!


Zobacz wszystkie artykuły