Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Ferie zimowe 2022 z POLREGIO

  • Ferie zimowe 2022. Podróżuj pociągiem z POLREGIO!

    Ferie zimowe 2022. Podróżuj pociągiem z POLREGIO!

Ferie zimowe lada dzień się rozpoczną, więc wielu uczniów rzuca w kąt swoje plecaki i zaczyna dwa tygodnie wakacji. Na zimowy odpoczynek - w okresie 17-30 stycznia - jako pierwsi udadzą się mieszkańcy województw: lubuskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego oraz wielkopolskiego.

24 stycznia na ferie "wyruszyły" kolejne województwa: podlaskie i warmińsko-mazurskie. Wypoczynek dla tych regionów potrwa do 6 lutego. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi połączeniami i ofertami!


Województwo lubuskie

Warto skorzystać z połączenia Zielona Góra Główna - Jelenia Góra. Połączenie dostępne jest w każdy weekend - przez cały rok. Cena regularna na tej trasie to 32,80 zł, ale warto skorzystać również z możliwości jakie daje mini bilet turystyczny - można wyruszyć na tym bilecie w sobotę i wrócić w niedzielę.

Województwo małopolskie 

W Małopolsce zapraszamy do skorzystania z połączeń weekendowych Kraków Główny - Żywiec. Jak jedyni jeździmy tam bezpośrednio. Bilet normalny można w nabyć w cenie 16 zł. 
Z Krakowa Głównego można również dojechać pociągami POLREGIO do Wadowic i Bielska - Białej. To połączenie całoroczne, którym również można dotrzeć do ośrodków zimowego wypoczynku. Niespełna 3 godzinna podróż bez przesiadki (2 h 45 min.) do Bielska - Białej i można szusować na stoku. Zapraszamy do korzystania z Taryfy Małopolskiej, również na innych destynacjach w tym regionie. 

Województwo świętokrzyskie 

Z Kielc podróżni mogą pojechać z POLREGIO do Buska - Zdrój. Jako jedyny przewoźnik realizujemy to połączenie. W niecałą godzinę (55 min) można dojechać ze stolicy województwa świętokrzyskiego do tego miasta - uzdrowiska. Bilet normalny, w ramach oferty Bilet Świętokrzyski jest w cenie 7,30 zł . 

 

Województwo wielkopolskie

W Wielkopolsce do dyspozycji podróżnych jest przyspieszony pociąg REGIO, który codziennie realizuje połączenia na trasie Poznań Główny - Szklarska Poręba Górna.
Tutaj również szczególnie polecamy mini bilet turystyczny.Województwo kujawsko - pomorskie

W Kujawsko-Pomorskim do dyspozycji podróżnych są pociągi do Bydgoszczy, Torunia oraz Włocławka, gdzie jak co roku miasta przygotowały atrakcyjne programy zajęć sportowych, artystycznych i edukacyjnych na ferie. Czynne są lodowiska, ślizgawki, pokazy filmów, spotkanie ze zwierzętami, zajęcia edukacyjno-plastyczne.

Zapraszamy do korzystania z Taryfy województwa kujawsko-pomorskiego, również  w innych połączeniach w tym regionie.   

 

Województwo podlaskie

Na Podlasiu polecamy turystycznie szczególnie połączenie Białystok - Augustów - stacja blisko jezior, dobra baza noclegowa. Warto również wybrać się trasą Białystok - Osowiec. Tutaj do odwiedzenia Twierdza Osowiec ora Biebrzański Park Narodowy. Tym, którzy zdecydują się skorzystać z połączenia do Suwałk polecamy zwiedzanie Narodowego Parku Wigierskiego. 

Wszystkie połączenia są dostępne w korzystnej ofercie Połączenie w dobrej cenie.Województwo warmińsko - mazurskie

W Krainie Wielkich Jezior - jak nazywane jest często województwo warmińsko - mazurskie - polecamy połączenia Olsztyn Gł. - Ostróda - Iława Gł., Olsztyn Gł. - Szczytno - Ełk oraz Olsztyn Gł. - Giżycko. 

Odkrywanie Mazur zimą to wielka przygoda. Spacery nad zamarzniętymi jeziorami, narty biegowe czy zwiedzanie krzyżackich zamków w Szczytnie, Nidzicy lub Kętrzynie może być atrakcyjną alternatywą na spędzenie ferii zimowych.

Województwo pomorskie

Z Gdyni warto wybrać się do Malborka, który był siedzibą wielkich mistrzów Zakonu Krzyżackiego i stolicą jednego z najpotężniejszych państw średniowiecznej Europy. 
Tego kompleksu zamkowego na pewno nie trzeba szczególnie reklamować. Jest co zwiedzać i podziwiać. Dzięki Taryfie pomorskiej cena biletu normalnego to jedynie 16,80 zł. 

 

Województwo zachodniopomorskie

Przez cały rok łączymy Szczecin z nadmorskimi miejscowościami - Świnoujściem, Międzyzdrojami oraz Kołobrzegiem. Zachęcamy do korzystania z tych relacji również w okresie ferii. Tradycyjnie polecamy najkorzystniejszą ofertę w ramach Połączenia w dobrej cenie. Zobacz wszystkie artykuły