Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
Funkcjonowanie Komunikacji Zastępczej za pociągi POLREGIO na trasie Białystok – Bielsk Podlaski przedłużone do 3 kwietnia 2020 r.

  • Uwaga! Zastępcza Komunikacja Autobusowa - przedłużenie

    Uwaga! Zastępcza Komunikacja Autobusowa - przedłużenie

Z powodu zmiany harmonogramu prac na linii kolejowej na odcinku z Białegostoku do Bielska Podlaskiego, zastępcza komunikacja autobusowa za pociągi POLREGIO będzie funkcjonować do 3 kwietnia 2020 r.

Jak poinformowały Polskie Linie Kolejowe S.A., wykonawca o kilka dni zmienił harmonogram prac na trasie Białystok – Bielsk Podlaski, które trwają od 15 marca 2020 r. Według nowego harmonogramu, zamiast 30 marca, prace będą zakończone 3 kwietnia 2020 r. W związku z tym, na tym odcinku w dalszym ciągu za pociągi POLREGIO będzie funkcjonować Komunikacja Zastępcza. Rozkład jazdy pozostanie taki sam.K

POLREGIO przypomina, że na odcinku Białystok – Bielsk Podlaski są prowadzone prace poprawiające stan infrastruktury kolejowej. Ponieważ ich wykonanie wymaga całkowitego wstrzymania ruchu pociągów, została uruchomiona Zastępcza Komunikacja Autobusowa. Z powodu trudności z dojazdem, przystanki kolejowe Białystok Nowe Miasto, Białystok Stadion
i Hryniewicze nie są obsługiwane, a autobusy zatrzymują się na najbliżej położonych przystankach BKM. Również w Zimnochach i Rajsku, gdzie dojazd do kolei jest utrudniony, autobusy mają postoje na przystankach PKS w tych miejscowościach. Na pozostałej trasie od Bielska Podlaskiego do Czeremchy kursują pociągi. W związku z funkcjonowaniem Komunikacji Zastępczej czas przejazdu na całej trasie jest dłuższy o około 30 minut.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. Informujemy, że nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, portalpasazera.pl.

Rozkłady jazdy są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach.


Do pobrania
Rozkład jazdy na trasie Białystok - Czeremcha 15 III - 3 IV 2020 r.

Data dodania pliku: 26.03.2020

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy na trasie Białystok - Czeremcha 4 IV - 13 VI 2020 r.

Data dodania pliku: 26.03.2020

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły