Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019 - Dzień Edukacji i Kariery

  • Dzień Edukacji i Kariery - 13. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019

    Dzień Edukacji i Kariery - 13. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019

Kariera Zawodowa w POLREGIO podczas TRAKO 2019

Targi TRAKO to nie tylko okazja do dyskusji o nowych rozwiązaniach i przyszłości kolejnictwa, ale też doskonała okazja do poznania możliwości rozwoju kariery zawodowej w POLREGIO. Podczas targowego Dnia Edukacji i Kariery (piątek, 27 września) zapraszamy uczniów, studentów
i kandydatów do pracy w Spółce ”Przewozy Regionalne” do Sali nr 2 na II piętrze hali A, gdzie o godz. 10.00 zaprezentujemy współpracę ze szkołami ponadpodstawowymi w ramach projektu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Kadry dla przemysłu i atuty pracy w naszej Spółce.

Wszyscy uczniowie i studenci, podróżujący 27 września br. pociągiem POLREGIO na Dzień i Edukacji i Kariery Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2019, otrzymają powrót GRATIS!

1. Kup bilet na pociąg POLREGIO do Gdańska - Bilety na pociągi najszybciej kupisz na stronie polregio.pl lub w aplikacji POLREGIO (Android i IOS).

2. Odwiedź nasze stoisko POLREGIO (hala A, stoisko nr 41).

3. Potwierdź swoją obecność pieczątką na bilecie powrotnym.

4. Ciesz się powrotem domu pociągiem POLREGIO zupełnie bezpłatnie!

O swoich zawodach i zaletach pracy u największego przewoźnika pasażerskiego w Polsce opowiedzą nasi pracownicy, którzy będą poruszali się w okolicach naszego stoiska w mundurach lub charakterystycznych, czerwonych koszulkach POLREGIO.

Dla młodzieży zorganizowaliśmy szereg atrakcji związanych z zawodami kolejowymi i możliwość zdobycia atrakcyjnego zestawu firmowych upominków:  zawodowego  startera POLREGIO, do odebrania na naszym stoisku.

Na pierwszym piętrze w sali konferencyjnej nr 3 przygotowaliśmy także dla Państwa punkt foto, w którym będzie można wykonać zdjęcia do CV.

Organizatorzy targów przygotowali ponadto:

-specjalną ścianę z ogłoszeniami o pracę, gdzie znajdą Państwo informacje o poszukiwanych przez nas kandydatach do pracy w kilku najbliższych województwach,

-pokaz umundurowania – w tym służb POLREGIO,

-poradnictwo w pisaniu CV.

Dla wszystkich chętnych zorganizowaliśmy szereg atrakcji związanych z zawodami kolejowymi.

Każdy kto zdobędzie 4 pieczątki z 6 najciekawszych aktywności otrzyma atrakcyjny zestaw: zawodowy starter POLREGIO, do odebrania na stoisku POLREGIO (hala A, stoisko nr 41).

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy!


Zobacz wszystkie artykuły