Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

UWAGA! W związku z panującymi w Polsce upałami przypominamy o zaopatrzeniu się w napoje na czas podróży.
Więcej > Zamknij X

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
Od 1 stycznia 2019 r. modyfikacja oferty „Połączenie w dobrej cenie” na trasie z Białegostoku do Moniek

  • Modyfikacja oferty „Połączenie w dobrej cenie”

    Modyfikacja oferty „Połączenie w dobrej cenie”

Z nadejściem roku 2019, POLREGIO wprowadza zmianę do funkcjonującej na trasie z Białegostoku do Moniek, oferty promocyjnej  „Połączenie w dobrej cenie”.

Dzięki ofercie „Połączenie w dobrej cenie”, która od 2009 roku obowiązuje na wielu trasach województwa podlaskiego, pasażerowie mogą podróżować pociągami Przewozów Regionalnych płacąc za bilety mniej niż według obowiązującej taryfy podstawowej POLREGIO.

W wielu przypadkach za podróż pociągiem zapłacimy mniej niż za podróż autobusem.

Przypominamy, że w województwie podlaskim oferta „Połączenie w dobrej cenie” obejmuje
11 tras z Białegostoku do: Czarnej Białostockiej, Sokółki, Kuźnicy Białostockiej, Bielska Podlaskiego, Moniek, Łap, Suwałk, Szepietowa, Grajewa, Dąbrowy Białostockiej, Augustowa. Przy zakupie biletów w promocyjnej cenie są honorowane indywidualne uprawnienia do ulg ustawowych, np. studenci (51% zniżki) i uczniowie (37% zniżki). Oferta obejmuje zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne.

W ramach modyfikacji oferty „Połączenie w dobrej cenie” zmianie uległa cena biletu miesięcznego w dwie strony na trasie Białystok – Mońki. Od 1 stycznia 2019 r. będzie ona wynosiła 189 zł (wcześniej 170 zł), czyli i tak prawie 24% taniej niż w taryfie podstawowej POLREGIO i ponad 20% taniej niż za bilet autobusowy.Zobacz wszystkie artykuły