Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
Od 3 października 2020 roku korekta rozkładu jazdy pociągów POLREGIO w województwie podlaskim

  • Korekta Rozkładu Jazdy

    Korekta Rozkładu Jazdy

POLREGIO informuje, że od 3 października 2020 r. zmieni się rozkład jazdy pociągów i autobusów komunikacji zastępczej na trasie Białystok – Szepietowo. Niewielkie zmiany nastąpią również na trasach Białystok – Kuźnica Białostocka, Białystok – Suwałki i Białystok – Czeremcha.

POLREGIO informuje, że od soboty, 3 października br. wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy uwzględniająca wnioski i uwagi pasażerów, zwłaszcza tych, którzy korzystają z komunikacji zastępczej funkcjonującej od 30 sierpnia na odcinku Białystok – Szepietowo. Od 3 października br. w miejscowości Bojary zostanie wprowadzony postój autobusów komunikacji zastępczej na przystanku PKS.

Kilkuminutowe zmiany w godzinach kursowania dwóch pociągów na odcinku Białystok – Kuźnica Białostocka (odjazd z Białegostoku o 12:16, odjazd z Kuźnicy o 19:14) i Białystok – Czeremcha (odjazd z Białegostoku o 13:52, odjazd z Czeremchy o 14:09)  oraz jednego pociągu w relacji Białystok - Suwałki (odjazd z Białegostoku o 19:52) są wynikiem dopasowania do skomunikowań z innymi połączeniami.

Nowe rozkłady są udostępnione w gablotach na stacjach i przystankach osobowych. Informacje można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl i portalpasazera.pl

 

 

 

 

 

Do pobrania
Rozkład jazdy na odcinku Białystok - Szepietowo ważny od 3 X do 7 XI 2020 roku

Data dodania pliku: 28.09.2020

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły