Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Pakiet Podróżnika dostępny w Internecie

  • Pakiet Podróżnika dostępny w Internecie

    Pakiet Podróżnika dostępny w Internecie

Od 15 stycznia br. pasażerowie mogą kupować bilety internetowe w ramach oferty Pakiet Podróżnika na specjalnie utworzonej platformie sprzedażowej Bilkom 2, pod adresem www.bilkom.pl

Dzięki nowej funkcjonalności możliwy jest zakup biletu na przejazdy pociągami PKP Intercity, POLREGIO oraz PKP SKM w Trójmieście. To kolejny etap na drodze do realizacji koncepcji Wspólnego Biletu.

Nowa wersja aplikacji Bilkom 2 umożliwia komfortowe i intuicyjne sprawdzenie rozkładu jazdy oraz zakup biletu na przejazdy pociągami wszystkich przewoźników biorących udział w Pakiecie Podróżnika według najkorzystniejszej oferty obowiązującej w danym czasie 
u przewoźnika.

Ponadto możliwość nabywania biletów przez nowo powstały serwis internetowy istnieje na przejazd realizowany pociągami PKP Intercity, Polregio oraz PKP SKM w Trójmieście w przypadku, w którym kolejny odcinek podróżny rozpoczyna się od stacji kończącej odcinek poprzedni, przy czym każdy bilet stanowi potwierdzenie zawarcia odrębnej umowy przewozu.

Bilety są wskazane na odrębnych blankietach, które są wystawiane w ramach jednej transakcji i płatności online. Warunki i zasady nabywania biletów za pośrednictwem platformy sprzedażowej Bilkom 2 na przejazdy pociągami PKP Intercity, Polregio oraz PKP SKM w Trójmieście są określone w regulaminach ustalonych przez przewoźników, dostępnych na ich stronach internetowych.

 Szukaj i kup bilet POLREGIO

Zobacz wszystkie artykuły