Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Pakiet Podróżnika dostępny w Internecie

  • Pakiet Podróżnika

    Pakiet Podróżnika

    dostępny na platformie sprzedażowej Bilkom 2

Pakiet Podróżnika na specjalnej internetowej platformie sprzedażowej Bilkom 2

Od 15 stycznia br. pasażerowie mogą kupować bilety internetowe w ramach oferty Pakiet Podróżnika na specjalnie utworzonej platformie sprzedażowej Bilkom 2, pod adresem www.bilkom.pl.

 

Wspólny projekt przewoźników

 Dzięki nowej funkcjonalności możliwy jest zakup biletu na przejazdy pociągami PKP Intercity, POLREGIO oraz PKP SKM w Trójmieście. To kolejny etap na drodze do realizacji koncepcji Wspólnego Biletu.


 Od 1 lutego 2018 r. do wspólnego projektu przewoźników dołączyła również Łódzka Kolei Aglomeracyjna*. 

 

Zakup biletów internetowych na www.bilkom.pl

Nowa wersja aplikacji Bilkom 2 umożliwia komfortowe i intuicyjne sprawdzenie rozkładu jazdy oraz zakup biletu na przejazdy pociągami wszystkich przewoźników biorących udział w Pakiecie Podróżnika według najkorzystniejszej oferty obowiązującej w danym czasie u przewoźnika.

 

Udogodnienia dla podróżujących

Ponadto możliwość nabywania biletów przez nowo powstały serwis internetowy istnieje na przejazdy realizowane pociągami PKP Intercity, Polregio, PKP SKM w Trójmieście oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej w przypadku, w którym kolejny odcinek podróży rozpoczyna się od stacji kończącej odcinek poprzedni, przy czym każdy bilet stanowi potwierdzenie zawarcia odrębnej umowy przewozu.

Bilety są wskazane na odrębnych blankietach, które są wystawiane w ramach jednej transakcji i płatności online. Warunki i zasady nabywania biletów za pośrednictwem platformy sprzedażowej Bilkom 2 na przejazdy pociągami PKP Intercity, POLREGIO, PKP SKM w Trójmieście oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej są określone w regulaminach ustalonych przez przewoźników, dostępnych na ich stronach internetowych.

 

 

 *Po zakończeniu niezbędnych testów, poprzez Bilkom 2 będą dostępne także bilety na przejazdy Łódzką Koleją Aglomeracyjną. Obecnie trwają prace nad wdrożeniem takiej możliwości zakupu. 

 

 Szukaj i kup bilet POLREGIO

 

Zobacz wszystkie artykuły