Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Pakiet Podróżnika dostępny w Internecie

  • Pakiet Podróżnika dostępny na platformie sprzedażowej Bilkom 2

    Pakiet Podróżnika dostępny na platformie sprzedażowej Bilkom 2

Pakiet Podróżnika na specjalnej internetowej platformie sprzedażowej Bilkom 2

Od 15 stycznia br. pasażerowie mogą kupować bilety internetowe w ramach oferty Pakiet Podróżnika na specjalnie utworzonej platformie sprzedażowej Bilkom 2.

 

Wspólny projekt przewoźników

Dzięki nowej funkcjonalności możliwy jest zakup biletu na przejazdy pociągami POLREGIO, PKP Intercity oraz PKP SKM w Trójmieście*. To kolejny etap na drodze do realizacji koncepcji Wspólnego Biletu.


 Koleje Wielkopolskie dołączyły do projektu Pakiet Podróżnika 1 czerwca 2018 r. 

 

Zakup biletów internetowych na www.bilkom.pl

Nowa wersja aplikacji Bilkom 2 umożliwia komfortowe i intuicyjne sprawdzenie rozkładu jazdy oraz zakup biletu na przejazdy pociągami wszystkich przewoźników biorących udział w Pakiecie Podróżnika według najkorzystniejszej oferty obowiązującej w danym czasie u przewoźnika.

 

Udogodnienia dla podróżujących

Ponadto możliwość nabywania biletów przez nowo powstały serwis internetowy istnieje na przejazdy realizowane pociągami PKP Intercity, Polregio, PKP SKM w Trójmieście, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Kolei Wielkopolskich w przypadku, w którym kolejny odcinek podróży rozpoczyna się od stacji kończącej odcinek poprzedni, przy czym każdy bilet stanowi potwierdzenie zawarcia odrębnej umowy przewozu.

Bilety są wskazane na odrębnych blankietach, które są wystawiane w ramach jednej transakcji i płatności online. Warunki i zasady nabywania biletów za pośrednictwem platformy sprzedażowej Bilkom 2 na przejazdy pociągami POLREGIOPKP IntercityPKP SKM w Trójmieście , Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Kolei Wielkopolskich są określone w regulaminach ustalonych przez przewoźników, dostępnych na ich stronach internetowych.

 

* Bilety na przejazdy pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Kolei Wielkopolskich - również uczestniczących w projekcie "Pakiet Podróżnika - można obecnie zakupić tyko w kasach biletowych. 

Zobacz wszystkie artykuły