Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Zdjęcie - artykuł Ogólnopolskie
Open'er czy Audioriver? Z POLREGIO łatwo dotrzesz na wszystkie festiwale muzyczne.

  • Pociągiem POLREGIO na letnie festiwale muzyczne 2024

    Pociągiem POLREGIO na letnie festiwale muzyczne 2024

Spontaniczna przygoda muzyczna? Brzmi świetnie!
Jeśli hitem twoich wakacji są festiwale muzyczne, mamy propozycję, jak swobodnie podróżować między miejscami, w których będą rozbrzmiewać najciekawsze dźwięki tego lata. W tym roku w planach koncerty w Łodzi, Wrocławiu czy Kołobrzegu? Z Biletem tygodniowym wakacyjnym możesz nawet spontanicznie z jednej imprezy muzycznej jechać na drugą, ponieważ ten bilet kupujesz raz i korzystasz z niego przez 7 następnych dni, nie przejmując się planowaniem kolejnych odcinków podróży. Jeśli masz ochotę na jednoweekendowe szaleństwo festiwalowe, możesz dotrzeć na miejsce z niskobudżetowym Biletem turystycznym. Albo wybierz z naszej specjalnej oferty grupowy bilet „Ty i raz, dwa, trzy” i zacznij muzyczny wypad od wspólnego przejazdu pociągiem z przyjaciółmi, ciesząc się już podczas podróży towarzystwem osób, z którymi chcesz spędzić czas na festiwalu. Przekonaj się, jak łatwo i przyjemnie podróżuje się z POLREGIO, odkrywając fascynacje muzyczne oraz miasta, które warto odwiedzić!

Oto gorące lipcowe festiwale, na które dojedziesz pociągami POLREGIO!

Open'er Festival, Gdynia, lotnisko Gdynia Kosakowo, 3-6 lipca
Największe gwiazdy z całego świata, spektakularne koncerty, widowiskowa oprawa występów, doskonała organizacja, atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących (moda, sztuka, joga). I najbardziej zróżnicowany klimat muzyczny, jaki jest na polskich festiwalach. Kto nie zna renomy Open’era… Miłośników muzyki nad morze przyciąga również wyjątkowa atmosfera tej imprezy. Oprócz muzyki tworzy ją malownicza lokalizacja. Na lotnisku Kosakowo sceny muzyczne są rozmieszczone na przestronnych zielonych terenach. Gwiazdy tegorocznej edycji Opene’er Festival to m.in.: Don Toliver, Dua Lipa, 21 Savage, Air, Doja Cat, Taco Hemingway, Hozier.


W województwie pomorskim można korzystać z Taryfy Pomorskiej, a bilety z tej oferty obowiązują zarówno w pociągach POLREGIO, jak i PKP SKM w Trójmieście.


Audioriver Festival, Łódź, Błonia Łódzkie, 12-14 lipca
Podstawowy kierunek podróży fanów muzyki elektronicznej – w tym roku nowy. Dlatego, że 17. edycja imprezy odbędzie się pierwszy raz nie w Płocku, a w Łodzi. Fascynaci techno, house czy drum and bass rezerwują czas na Audioriver nie tylko ze względu na sety najbardziej znanych DJ-ów, także z chęci odkrywania obiecujących artystów, którzy proponują oryginalne style łączenia dźwięków. Audioriver słynie bowiem z tego, że doskonała zabawa jest zagwarantowana non stop przez wszystkie dni i noce festiwalu. W Łodzi wystąpią m.in. Joris Voorn, HI-LO, Eli Brown, Kölsch, Elderbrook, Overmono, Gorgon City, Stephan Bodzin, Sub Focus, Miss Monique.


W Łodzi te same bilety są honorowane w pociągach POLREGIO i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, dotyczy to m.in. oferty Taryfa województwa łódzkiego, a na podstawie oferty Bilety strefowe czasowe i strefowe miesięczne w aglomeracji łódzkiej można dodatkowo skorzystać z przejazdów komunikacją miejską w Łodzi.


Od Nowa Festiwal, Opole, Amfiteatr NCPP, 14 lipca i Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr MCK, 28 lipca
W ramach tegorocznej edycji na lipiec są zaplanowane dwa wydarzenia, które będą składać się z czterech pełnowymiarowych koncertów. W niesamowitą muzyczną podróż zabiorą nas topowi polscy artyści. W Opolu wystąpią Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Igo, Rubens i gościnnie Natalia Szroeder, a w Gorzowie Wlkp. Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Nosowska i gościnnie Błażej Król.
Fani muzyki będą mogli dojechać do Opola (i nie tylko) na podstawie specjalnej oferty wakacyjnej OPOLSKIE wakacje 2024 – bilet tygodniowy.


WROsound, Wrocław, Impart, 19-20 lipca
Kto liczy na oryginalne, intrygujące eksperymenty muzyczne, powinien wybrać się na wrocławski festiwal. WROsound promuje nowe talenty, innowacyjne projekty artystyczne i proponuje specyficzną mieszankę gatunków muzycznych: elektronikę, hip-hop, jazz, muzykę alternatywną. Pomysł na festiwal wywodzi się z lokalnego patriotyzmu. Pamiątką z pierwszych edycji jest nazwa jednej z dwóch scen festiwalowych „Tak Brzmi Wrocław”, na której występują tylko miejscowi artyści. W tym roku gwiazdami WROsound są m.in. Christian Löffler, Onuka, Małpa, Kasia Lins, Oxford Drama. W ramach festiwalu można wziąć udział akcji ekologicznej i sadzić w mieście drzewa.

Dzięki ofercie Wrocławski bilet zintegrowany PTA na festiwal dojedziemy pociągiem POLREGIO i KD oraz komunikacją miejską MPK we Wrocławiu.

Sunrise Festival, Kołobrzeg, lotnisko Podczele, 19-21 lipca
Trzydniowa impreza pod gołym niebem przy muzyce klubowej tworzonej przez najlepszych przedstawicieli tego gatunku. Kilka scen, niemal wszystkie rodzaje muzyki elektronicznej, efektowna scenografia i atmosfera ekscytującej zabawy, z której słynie nadmorski festiwal. Na terenie lotniska znajduje się strefa mieszkalna dla uczestników festiwalu, w które działają bary i restauracje, a także są dostępne miejsca do relaksu. W tym roku na Sunrise Festival zagrają m.in.: Armin van Buuren, Boris Brejcha, Tiësto, David Guetta, KSHMR.


Tanie przemieszczanie po Kołobrzegu zapewni oferta  Bilet miejski, a Bilet turystyczny zagwarantuje niskie koszty dojazdu i powrotu z festiwalu.


Łódź Summer Festival, Łódź, Manufaktura i inne lokalizacje, 26-28 lipca
Letni festiwal muzyczny to świętowanie 601 urodzin Łodzi. Wszyscy są zaproszeni na imprezę urodzinową miasta, a wstęp jest za darmo. Zagraniczne gwiazdy tegorocznej edycji to Milky Chance, Placebo i Röyksopp. Na festiwalu wystąpią również topowi polscy artyści, m.in. Nosowska, Brodka, Kizo, Błażej Król, Krzysztof Zalewski, PRO8L3M, Bajm, White 2115, Kukon, Smolasty, Young Leosia. W ramach festiwalu odbędą się dodatkowe imprezy w różnych częściach miasta (m.in. w Manufakturze): plenerowe pokazy filmów, warsztaty, a także wystawy oraz instalacje artystyczne.

Podróżowanie pociągami REGIO bez ograniczeń przez 3 dni – na przykład na festiwal, a potem w góry czy na Mazury zapewni oferta miniREGIOkarnet.

Sun Festival, Kołobrzeg, lotnisko Podczele, 26-28 lipca
Pod hasłem „Najgorętszy festiwal w samym środku lata” Kołobrzeg zaprasza na jedną z największych imprez hip-hopowych w Polsce. Na trzech scenach wystąpią zarówno największe gwiazdy, jak i wschodzące talenty tego gatunku muzyki. W tym roku publiczność przyciągają m.in.: G-Eazy, French Montana, Swae Lee, PRO8L3M, Taco Hemingway, Malik Montana, Szpaku, Paluch, Young Multi, Kukon, Oki, Sarius, Gedz, Zeamsone. Na terenie lotniska działa festiwalowe miasteczko, które oferuje różnorodne atrakcje: strefę z basenami i miejscami do relaksu, strefę street food czy gamingową.


Po koncercie pociągiem POLREGIO do Koszalina? To łatwe z biletem  Połączenie w dobrej cenie? A może na zwiedzanie województwa zachodniopomorskiego z  Biletem tygodniowym wakacyjnym