Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
POLREGIO laureatem plebiscytu Firma 100-lecia Niepodległości

  • To wyjątkowe wyróżnienie dla POLREGIO, tym bardziej w tym niepowtarzalnym czasie,

    To wyjątkowe wyróżnienie dla POLREGIO, tym bardziej w tym niepowtarzalnym czasie,

    gdzie niebawem wszyscy będziemy świętować tegoroczny dzień 11 listopada, w sposób szczególny

  • Laureaci plebiscytu Firma 100-lecia Niepodległości

    Laureaci plebiscytu Firma 100-lecia Niepodległości

 

POLREGIO zostało wyróżnione w plebiscycie Firma 100-lecia Niepodległości zorganizowanym przez Gazetę Polską, za ogólnopolski projekt „REGIObohater”.


Celem inicjatywy POLREGIO był wybór 16 regionalnych bohaterów, po jednym na każde województwo.

W zakończonym właśnie plebiscycie Firma 100-lecia Niepodległości wzięło udział kilkadziesiąt przedsiębiorstw. Znalazły się wśród nich zarówno największe polskie firmy, jak i najbardziej znane Polakom marki, ale nie zabrakło także tych mniejszych, znanych jedynie lokalnie. Spośród zgłoszonych organizacji Kapituła, w której skład weszli ministrowie, członkowie rad nadzorczych największych firm w Polsce, ludzie nauki oraz przedstawiciele mediów, wybrała kilkanaście.


– To dla nas wielki zaszczyt być w gronie firm 100-lecia Niepodległości. Cieszę się, że nasz ogólnopolski plebiscyt „REGIObohater” został uhonorowany wyróżnieniem, ponieważ przygotowaliśmy go z myślą o obchodach 100-lecia niepodległości i bohaterach, którzy bardzo często byli nieznani, a odegrali w regionach niezwykle ważną rolę w odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Nagroda jest szczególnie cenna, gdyż świadczy nie tylko o rozpoznawalności przewoźnika, ale i o jego znaczeniu w codziennym życiu Polaków – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Spółki Przewozy Regionalne.


Celem, jaki postawili sobie organizatorzy plebiscytu, było „(…) danie czytelnikom możliwości nagrodzenia tych firm, które w ich ocenie najmocniej zapisały się w historii ostatniego stulecia, mogą poszczycić się długim istnieniem, odwołują się do tradycji II Rzeczpospolitej, albo poprzez swoje działania promują Jubileusz 100-lecia Odzyskania Niepodległości".

Zwieńczeniem akcji była specjalna gala, na której laureaci odebrali nagrody i wyróżnienia.


Zobacz wszystkie artykuły