Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Zdjęcie - artykuł Ogólnopolskie
POLREGIO nagrodzone za pomoc uchodźcom z Ukrainy

  • Europejski Kongres Samorządowy

    Europejski Kongres Samorządowy

Podczas VIII Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach Prezes Artur Martyniuk odebrał nagrodę specjalną dla POLREGIO: Polsko-Ukraińska „Wspólna Sprawa”. Wręczył ją Mer Trościańca – Jurij Bowa. Nagrody mają na celu wyróżnienie tych osób i instytucji, które swoimi działaniami szczególnie przyczyniły się do wzmacniania więzi między Polską a Ukrainą.

 - Misją Polregio jest zapewnienie bezpiecznego transportu dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też nasza spółka bez wahania i błyskawicznie zaangażowała się  w działania pomocowe dla uchodźców z Ukrainy – powiedział Artur Martyniuk, Prezes POLREGIO.

- Szczególne podziękowania należą się wszystkim pracownikom, którzy od początku wojny włączyli się w pomoc dla uchodźców i stworzyli w naszych specjalnych pociągach atmosferę ciepła i empatii – ta nagroda jest przede wszystkim dla nich.

Pozostałe nagrody otrzymali: w kategorii „Człowiek” - Paweł Szefernaker, Pełnomocnik Rządu ds. Współpracy z Samorządem Terytorialnym. W kategorii „Samorząd i Miasto” – Miasto Przemyśl, a wyróżnienie odebrał Wojciech Bakun, Prezydent Miasta. Natomiast w kategorii „Organizacja Pozarządowa” – Fundacja Siepomaga, a nagrodę odebrał Jerzy Jurczyński, przedstawiciel Fundacji.