Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
POLREGIO partnerem akcji BohaterON

POLREGIO zostało partnerem akcji BohaterON – projektu mającego na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. BohaterON pozwala każdemu z nas na wyrażenie szacunku i podziękowań wobec uczestników tego walecznego zrywu niepodległościowego.

Powstanie Warszawskie to jedno z najważniejszych wydarzeń, jakie ukształtowało naszą polską tożsamość. Było wyrazem nadrzędnych wartości takich, jak: patriotyzm, wolność czy determinacja w przeciwstawianiu się nieprzyjaciołom. Powstanie Warszawskie to 63 dni heroicznej walki o Stolicę, a także o wolność Polski. 

Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Nazwa akcji stanowi połączenie dwóch słów – polskiego „bohater” oraz angielskiego „ON”, czyli „włączyć”. Angielskie „ON” dosłownie włącza historię bohatera – film albo prezentację, na komputerze, w telewizji bądź na tablecie. Nazwa ma również sygnalizować chęć włączenia do świadomości społecznej indywidualnych historii Powstańców poprzez nowoczesny patriotyzm.

 

– To dla nas zaszczyt móc przyłączyć się do niezwykle cennej inicjatywy, jaką jest BohaterON. Jako największy przewoźnik pasażerski w Polsce cieszymy się, że będziemy mieć udział w krzewieniu wiedzy na temat tych ważnych wydarzeń historycznych oraz w budowaniu tożsamości narodowej – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Przewozów Regionalnych, właściciela marki POLREGIO.

 

BohaterON pozwala każdemu z nas na wyrażenie szacunku i podziękowań wobec uczestników Powstania Warszawskiego. Możemy tego dokonać w symboliczny sposób wysyłając kartkę BohaterON do wybranego przez siebie Powstańca. Pocztówki w wersji tradycyjnej będą dystrybuowane w pociągach POLREGIO, jak również dostępne w sieciach dystrybucji pozostałych partnerów kampanii. Kartkę można też wysłać w wersji elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej akcji: www.bohateron.pl.


Do pobrania
Akcja BohaterON_Włącz Historię - informacje

Data dodania pliku: 01.08.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły