Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
POLREGIO przedłużenie Zastępczej Komunikacji Autobusowej na trasie Hajnówka – Czeremcha, do 9 sierpnia 2020 r.

  • UWAGA

    UWAGA

Modernizacja linii kolejowej na trasie Hajnówka – Czeremcha potrwa do 9 sierpnia 2020 r.  Przedłużone zostanie obowiązywanie Komunikacji Zastępczej za pociągi POLREGIO.

Według informacji od zarządcy infrastruktury wykonującego prace modernizacyjne linii kolejowej na trasie Hajnówka – Czeremcha, ich zakończenie zostało przełożone o tydzień, na 9 sierpnia 2020 r. W związku z tym, funkcjonowanie Komunikacji Zastępczej za pociągi POLREGIO także zostało przedłużone. Nie zmienią się godziny kursowania. Autobusy komunikacji zastępczej będą odjeżdżały w tych samych godzinach jak dotychczas. Przypominamy, że z powodu trudności z dojazdem, nie będą obsługiwane przystanki kolejowe w Dobrowodzie i Witowie, a autobus będzie się zatrzymywał na tymczasowych przystankach w tych miejscowościach. Na odcinku Czeremcha – Siedlce będzie prowadzony normalny ruch pociągów.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. Informujemy, że w Zastępczej Komunikacji Autobusowej nie możliwości przewozu rowerów i wózków.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, portalpasazera.pl. Rozkłady jazdy są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach. 


Zobacz wszystkie artykuły