Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie rozkładu jazdy pociągów przed podróżą, w związku z przekazaniem 17 maja przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. korekty rozkładu jazdy na okres 9 czerwca - 31 sierpnia 2019 r.
Sprawdź > Zamknij X

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
POLREGIO uruchomi blisko 80 pociągów na POLAND'ROCK KOSTRZYN 2018

  • Jesteśmy jedynym przewoźnikiem w Polsce, który przygotowuje tak rozbudowaną siatkę połączeń specjalnych na tą wyjątkową imprezę

    Jesteśmy jedynym przewoźnikiem w Polsce, który przygotowuje tak rozbudowaną siatkę połączeń specjalnych na tą wyjątkową imprezę

Podobnie jak w latach ubiegłych, planujemy uruchomić blisko 80 dodatkowych pociągów musicREGIO dla podróżnych udających się na festiwal „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018” (wcześniej „Przystanek Woodstock”), który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia br.Pociągi musicREGIO obejmą  kierunki ze wschodu i Polski centralnej, skąd uruchomione zostaną pociągi z Warszawy, Białegostoku i Łodzi. Ze względu na prowadzone prace torowe część pociągów z tego kierunku pojedzie trasą okrężną przez Kutno, Toruń, Gniezno, Poznań a część przez Łódź, Kalisz, Poznań.

Kolejne pociągi musicREGIO z północy pojadą z Trójmiasta przez Słupsk i Koszalin, a niektóre pociągi przejadą także przez kołobrzeski kurort. Dodatkowe pociągi wyruszą również z Olsztyna przez serce Kujaw, czyli Toruń i Bydgoszcz. Z południa Polski zostaną uruchomione pociągi przede wszystkim z Rzeszowa, Aglomeracji Katowickiej (Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza), po drodze zabierając podróżnych z  Opola, Wrocławia, Głogowa i wielu mniejszych miejscowości.

– Wsłuchując się w potrzeby naszych pasażerów również w tym roku postanowiliśmy podtrzymać tradycję pociągów musicREGIO i uruchomić połączenia z atrakcyjną ofertą dla podróżnych udających się na festiwal w Kostrzynie. Jesteśmy jedynym przewoźnikiem w Polsce, który przygotowuje tak rozbudowaną siatkę połączeń specjalnych – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Zarządu Spółki Przewozy Regionalne.

 

Pol'and'Rock Festival  to ogromny letni festiwal muzyczny organizowany przeważnie na przełomie lipca i sierpnia, w naszym kraju - w tym roku jego termin przypada akurat na początek sierpnia. W czasie imprezy artyści występują na czterech scenach: Dużej, Małej, Viva Kultura i scenie ASP.  Zatem wydarzenie w pełnej swojej krasie na pewno zaspokoi wiele muzycznych gustów. 

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym świetnym koncertem - a raczej wieloma niezapomnianymi występami- chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. 


Na każdej edycji festiwalu mamy okazję zobaczyć i posłuchać kilkadziesiąt zespołów, tak polskich jak i zagranicznych. Od kilkunastu lat Fundacja organizuje przesłuchanie chętnych zespołów, które chcą zaprezentować się przed ogromną publicznością. Zatem to również okazja  dla debiutantów - możliwość pokazania się i zagrania dla szerszej grupy widzów.

 

Ze względu na prowadzone prace torowe w tym roku nie odjadą pociągi musicREGIO z dworców w Legnicy i Lubinie Górniczym. Dla wszystkich zainteresowanych przejazdem na festiwal mieszkańców Zagłębia Miedziowego wyznaczono dodatkowe postoje na stacjach Rudna Miasto i Głogów.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się na początku lipca br. w kasach stacjonarnych oraz elektronicznych kanałach sprzedaży. Szczegóły oferty przedstawimy w najbliższych dniach.Wspieramy takie inicjatywy i wydarzenia, które są ważnym elementem krajobrazu kulturalnego naszego kraju. 

Wykorzystując swoje możliwości, chcemy Państwu w związku z tym dostarczyć komunikację, jak najbardziej optymalną, która pozwoli na czas dojechać do Kostrzyna, jak również wrócić sprawnie i szybko. 
Zobacz wszystkie artykuły