Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
Powrót pociągów POLREGIO na trasę Hajnówka - Czeremcha

  • Powrót pociągów POLREGIO

    Powrót pociągów POLREGIO

 

Kursowanie pociągów POLREGIO na odcinku Hajnówka - Czeremcha zostanie przywrócone od 10 września br.

Zarządca infrastruktury (spółka PKP Polskie Linie Kolejowe) poinformował przewoźnika o przywróceniu ruchu pociągów na odcinku Hajnówka – Czeremcha od 10 września 2018 roku.

To nie jedyna zmiana w obowiązującym rozkładzie jazdy. Od 24 września 2018 r. zmieni się rozkład jazdy dwóch pociągów POLREGIO kursujących w relacji Siedlce – Hajnówka. Pociągi odjeżdżające z Siedlec w godz. 8:26 i 17:48, na  odcinku od Siemiatycz do Hajnówki będą kursowały o 4 – 6 minut wcześniej niż teraz.

Prosimy o dokładne sprawdzenie godzin odjazdów pociągów. Rozkłady jazdy pozostałych pociągów nie zmieniają się.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarkach internetowych na stronach: polregio.pl, e-podroznik.pl, portalpasazera.pl i koleo.pl. Rozkłady są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach.

Przypominamy, że dostęp do aktualnych informacji o kursowaniu pociągów umożliwia bezpłatna aplikacja Mobilny Pasażer. Po pobraniu aplikacji na swoje urządzenia mobilne, pasażerowie na bieżąco otrzymują informacje o zmianach w rozkładzie jazdy.

Aplikacja automatycznie wysyła powiadomienia o opóźnieniach, utrudnieniach, zmianach w rozkładzie jazdy, zgodnie z indywidualnymi ustawieniami wskazanymi przez pasażera - wybrane trasy, dni tygodnia, godziny.Do pobrania
Rozkład jazdy na trasie Hajnówka - Siedlce w terminie 2 IX - 9 IX 2018

Data dodania pliku: 06.09.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy na trasie Hajnówka - Siedlce w terminie 10 IX - 20 X 2018

Data dodania pliku: 06.09.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły