Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Zdjęcie - artykuł Ogólnopolskie
WEKTOR 2022 DLA POLREGIO!

 • Wektory 2022

  Wektory 2022

 • Wektory 2022

  Wektory 2022

 • Wektory 2022

  Wektory 2022

 • Wektory 2022

  Wektory 2022

Wektor to wyjątkowa nagroda dla wyjątkowych firm i wyjątkowych ludzi. Co roku przyznawana jest przez Pracodawców RP – największą i najstarszą organizację zrzeszającą pracodawców w Polsce. Statuetki trafiają do firm, które pozytywnie wyróżniły się w swoich branżach, działaniami na rzecz rozwoju polskiej gospodarki. W tym roku odbyła się już 21. edycja tego wydarzenia i jedną ze statuetek otrzymało właśnie Polregio SA!

Zostaliśmy nagrodzeni za tworzenie rozbudowanej sieci połączeń kolejowych i umożliwienie sprawnego dotarcia wszędzie tam, gdzie jest potrzeba. Wektor 2022 dla spółki to potwierdzenie, że Polregio wypełnia istotną misję społeczną, zapewniając przystępny cenowo transport publiczny dla każdego mieszkańca Polski i tym samym wspiera budowanie więzi społecznych oraz łączenie rodzin, przyjaciół i biznesu.

- Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za uznanie i docenienie działań spółki i naszych Pracowników. Jesteśmy i pozostaniemy skromnym przewoźnikiem kolejowym, często jedynym dla milionów Polaków, zwłaszcza tych mieszkających poza aglomeracjami. Traktujemy nagrodę jako motywację do jeszcze intensywniejszej pracy w przyszłości – powiedział przy odbiorze nagrody prezes Polregio Artur Martyniuk.

Statuetki w tym roku trafiły do siedmiu laureatów. Wyróżnienie otrzymali także: prof. Mateusz Hołda z Collegium Medicum Uniwerystetu Jagielońskiego, Czepczyński Family Foundation, Marian Owerko -  prezes FoodWell, Michał Mierzejewski - prezes Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie, MSD Polska oraz Velux. W trakcie uroczystej gali przyznano też Wektora Serca 2022 spółce Aflofarm. Za niezłomną postawę i odwagę, Super Wektorem 2022 uhonorowano Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełeńskiego.