Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
Więcej miejsc w pociągach POLREGIO w okresie wielkanocnym

  • W okresie Wielkanocy zapewnimy więcej miejsc siedzących dla naszych Pasażerów, w wybranych pociągach

    W okresie Wielkanocy zapewnimy więcej miejsc siedzących dla naszych Pasażerów, w wybranych pociągach

 

POLREGIO zapewni więcej miejsc, w składach kursujących na terenie województwa podlaskiego, w okresie świątecznym.

Spodziewając się zwiększonego zainteresowania podróżami koleją w okresie świątecznym, "Przewozy Regionalne" sp. z o.o., właściciel marki POLREGIO, zapewni więcej miejsc siedzących w wybranych pociągach kursujących na najbardziej popularnych trasach.

Na trasie z Białegostoku do Suwałk, 17 i 18 kwietnia br. o godz. 14:43 planowane jest uruchomienie pociągu zestawionego z dwóch połączonych autobusów szynowych SA133.

POLREGIO oferuje atrakcyjne ceny biletów w ramach oferty „Połączenie w dobrej cenie”, dzięki której np. studenci za przejazd z Białegostoku do Suwałk zapłacą 7,10 zł, a z Białegostoku do Augustowa jedynie 6,61 zł!

W tym świątecznym okresie, od czwartku 18 do wtorku 23 kwietnia – w miarę potrzeb i możliwości technicznych – będą wzmacniane również wybrane składy pociągów REGIO kursujących w województwie podlaskim. Między innymi, pociągi w kierunku Czeremchy, czy na trasie Hajnówka – Siedlce będą obsługiwać szynobusy SA133, czyli składy o większej pojemności.

Aby uniknąć kolejek przed kasą biletową, przypominamy, że bilety na pociągi POLREGIO można już obecnie zakupić poprzez nasz nowy, własny system sprzedaży pod adresem bilety.polregio.pl oraz aplikację mobilną POLREGIO. Oczywiście w formie stacjonarnej bilety są również dostępne w automatach biletowych, a także w salonikach prasowych KOLPORTERA.

Życzymy pasażerom udanych świątecznych podróży!

 

Zobacz wszystkie artykuły