Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Z POLREGIO w Polskę! Dodatkowe połączenia na lato

  • Wyrusz z nami w swoją wyjątkową wakacyjną podróż po Polsce!

    Wyrusz z nami w swoją wyjątkową wakacyjną podróż po Polsce!Wakacje to doskonała okazja do odkrywania najpiękniejszych zakątków Polski. Na ten okres POLREGIO uruchamia dodatkowe połączenia do wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowości.

PODLASKIE

W sezonie letnim warto odwiedzić Podlasie. W te wakacje będzie można tam dojechać wyjątkowo wygodnie dzięki specjalnemu połączeniu POLREGIO na trasie Białystok - Waliły przez Puszczę Knyszyńską. Z pociągów wakacyjnych będą mogli też skorzystać miłośnicy letnich festiwali muzycznych. POLREGIO dowiezie ich na Festiwal Muzyki Młodej Białorusi Basowiszcza oraz koncert białoruskiej muzyki biesiadnej Siabrouskaja Biasieda. Letnie pociągi w tym regionie będą kursowały szczególnie długo, aż do 28 października.

Przejdź do: Pociągiem POLREGIO do Puszczy Knyszyńskiej - Bilet dobrych relacji >>


LUBELSKIE

Jeżeli planujemy wybrać się na wycieczkę po Roztoczu to warto skorzystać z połączeń sezonowych takich jak Lublin - Zamość - Bełżec, Zamość – Rzeszów. Oprócz przepięknego Zamościa, zwanego często „Perłą Renesansu”, z okien pociągu można oglądać przepiękną trasę biegnącą poprzez tereny Roztoczańskiego Parku Narodowego, na terenie którego znajdują się najciekawsze i najcenniejsze przyrodniczo rejony tego regionu, niegdyś znane jako lasy Ordynacji Zamojskiej.


Z kolei wybierając połączenie do Włodawy dojedziemy na przepiękne Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, gdzie w urok niesamowitej dzikiej przyrody wkomponowane są pięknie położone jeziora. Na miłośników przyrody czekają tutaj urzekające plenery i cenne okazy roślin, w tym także te owadożerne - rosiczka okrągłolistna i rosiczka pośrednia.

Lubelszczyzna to także raj dla rowerzystów. Tak zwany Wschodni Szlak Rowerowy „Green Velo” łączy obydwa najpiękniejsze regiony Lubelszczyzny: Pojezierze Łęczyńsko – Włodawskie i Roztoczański Park Narodowy.

 

PODKARPACKIE

Podróżni chcący odwiedzić Słowację mają ku temu wyjątkową okazję, ponieważ na tory wyjechał ponownie "Wojak Szwejk" - pociąg kursujący na trasie Rzeszów – Medzilaborce (Słowacja), Sanok – Medzilaborce i Rzeszów – Sandomierz.

Przejdź do: Oferta wakacyjna. Więcej połączeń, większa częstotliwość kursowania pociągów >>


Ponadto począwszy od  2 lipca, od poniedziałku do piątku, kursować będzie poranny pociąg na trasie: Rzeszów – Łupków – Łupów – Jasło – Komańcza.

 

ŚWIĘTOKRZYSKIE I OPOLSKIE

W regionie świętokrzyskim nowością w wakacyjnym rozkładzie jest weekendowe połączenie Kielce - Busko–Zdrój. To oznacza powrót pociągów na tę trasę po niemal 15 latach.Przez całe wakacje kursować będą także pociągi z Nysy do Kłodzka. Turystyczne kursy do Sandomierza będą realizowane w weekendy (oraz 15 sierpnia), ale tym razem okres kursowania wydłużony został do końca września.

 

POMORSKIE

W tym szczególnie atrakcyjnym w okresie wakacji regonie, jak zwykle największą popularnością cieszą się połączenia Gdynia – Hel.  Na tym odcinku będzie kursowało aż 15 par pociągów POLREGIO. Dodatkowo pojawi się połącznie relacji Gdynia – Władysławowo.

Dodatkowe pociągi pojawią się także na trasie Słupsk – Ustka oraz Gdynia – Lębork – Łeba. Z uwagi na zwiększoną liczbę podróżnych wszystkie pociągi mają zwiększoną liczbę miejsc siedzących i na rowery.

Przejdź do: Bilet dobrych relacji na odcinku Gdynia Główna - Słupsk >>

ZACHODNIOPOMORSKIE

Mielno Koszalińskie, Darłowo oraz Międzyzdroje to jedne z najpopularniejszych kurortów w regionie zachodniopomorskim. W wakacje liczba pociągów do tych miejsc zostanie zwiększona. I tak na linii Koszalin - Mielno Koszalińskie kursować będzie 9 par pociągów w dni robocze oraz 11 w weekendy. Na odcinku Sławno – Darłowo: 6 par w weekendy oraz 4 w dni robocze.


Przejdź do: Połączenie w dobrej cenie - Zachodniopomorskie >>  

MAŁOPOLSKA

W Małopolsce POLREGIO oferuje swoim pasażerom połączenia z Krakowa i Tarnowa do niezwykle atrakcyjnej Doliny Popradu usłanej uroczymi uzdrowiskami z Krynicą-Zdrojem na czele. Ponadto codziennie do dyspozycji pasażerów będą pociągi z Krakowa do Zakopanego m.in. przez Rabkę-Zdrój.

Zakopanem a Nowym Targiem kursują pociągi Podhalańskiej Kolei Regionalnej, które są alternatywą dla zatłoczonych dróg oraz umożliwiają skorzystanie z tańszej bazy noclegowej. Atrakcyjna oferta „Taryfa Podhalańska” umożliwia podróż z jednym biletem komunikacją miejską i pociągami POLREGIO.


Przejdź do: 27 kwietnia ruszyła Podhalańska Kolej Regionalna! >>

Bilety POLREGIO można kupić na biletyregionalne.pl, poprzez platformy i aplikacje mobilne: e-podroznik.pl , koleo.pl oraz SkyCash. Dystrybucja prowadzona jest także poprzez saloniki KOLPORTERA oraz portal internetowy Bilkom 2. Bilety można także nabyć bezpośrednio u obsługi pociągów.Zobacz wszystkie artykuły