Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Wielkopolskie
Zapraszamy na TOUR SALON w Poznaniu

  • POLREGIO

    POLREGIO

    na TOUR SALON 2021

Szanowni Podróżni,

finał Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Poznaniu POLREGIO będzie obchodzić wraz z turystami i podróżnikami na targach turystycznych TOUR SALON.

Największy pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce zaprasza do aktywnego spędzania wolnego czasu i przypomina, że ruch to zdrowie! POLREGIO szykuje strefę wrażeń na wolnym powietrzu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich tuż pod Iglicą z Festiwalem Śladami Marzeń. 

Przypominamy, że na targi można dojechać pociągiem POLREGIO do stacji Poznań Główny m.in. z Łodzi, Wrocławia, Zielonej Góry, Szczecina, Bydgoszczy i wielu innych miejscowości korzystając np. z biletu mini turystycznego, na podstawie którego podróżuje się do woli od piątku od godz. 18:00 do poniedziałku do godz. 6:00 rano za 39 zł. Weekendowy mini bilet turystyczny można nabyć w mobilnej aplikacji POLREGIO oraz na stronie bilety.polregio.pl. Szczegóły nt. oferty znajdziesz tutaj: polregio.pl/pl/oferty-i-promocje/oferty-krajowe/bilet-turystyczny/

Jednocześnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywać się będzie także Festiwal Śladami Marzeń oraz zlot kamperów na Caravans Salon 2021. 
Na naszym stoisku będzie można wziąć udział w grach i zabawach zręcznościowych, a także sprawdzić swoją wiedzę w quizie kolejowym albo teście ze znajomości geografii Polski. Zapraszamy aktywnych podróżników do wspólnej zabawy. Tegoroczne wydarzenia to także okazja do świętowania obchodów 20-lecia spółki POLREGIO. 

Zapraszamy!
 

Zobacz wszystkie artykuły