Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
Zastępcza Komunikacja Autobusowa Białystok – Czeremcha w dniach 5-11 i 19-25 sierpnia 2019

  • Uwaga! Zastępcza Komunikacja Autobusowa

    Uwaga! Zastępcza Komunikacja Autobusowa

 

Przez dwa tygodnie sierpnia – od 5 do 11 i od 19 do 25, z powodu prac torowych wystąpią utrudnienia na trasie Białystok – Czeremcha. Zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza.

Przez dwa tygodnie sierpnia – od 5 do 11 i od 19 do 25, wystąpią utrudnienia na trasie Białystok – Czeremcha. Zarządca infrastruktury zaplanował na tej linii prace torowe, których wykonanie będzie wymagało całkowitego wstrzymania ruchu pociągów. W związku z tym, w tych dniach POLREGIO uruchomi Zastępczą Komunikację Autobusową.

Z powodu trudności z dojazdem nie będzie obsługiwany przystanek kolejowy Podbiele, a zamiast na przystanku w Gregorowcach, autobus będzie się zatrzymywał w miejscowości Malinniki. Również w Hołówkach Dużych, Zimnochach, Rajsku, Lewkach, Suchowolcach i Kleszczelach nie będą obsługiwane przystanki kolejowe, a autobusy będą się zatrzymywały na przystankach PKS w tych miejscowościach. Pasażerowie wsiadający/wysiadający na przystanku Białystok Stadion będą korzystać z położonych w pobliżu przystanków Białostockiej Komunikacji Miejskiej.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej oznakowanych logo POLREGIO będzie się odbywał na podstawie biletów kolejowych.
Nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków.

Prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy autobusów komunikacji zastępczej na trasie Białystok - Czeremcha poniżej, w sekcji Do pobrania.

Ponadto, informacje można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl (>bilety.polregio.pl), e-podroznik.pl, portalpasazera.pl i koleo.pl . Rozkłady jazdy są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach.Do pobrania
Rozkład jazdy autobusów komunikacji zastępczej na trasie Białystok - Czeremcha w dniach 5-11 i 19-25 sierpnia 2019 r.

Data dodania pliku: 31.07.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły