Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Lubuskie
Zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO od 10 czerwca 2018 r. w województwie lubuskim

  • Zmiany w rozkładzie jazdy

    Zmiany w rozkładzie jazdy

Od najbliższej niedzieli 10 czerwca br. nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów w województwie lubuskim. Powyższe zmiany podyktowane są rozpoczęciem kolejnych prac modernizacyjnych i remontowych na sieci kolejowej w Polsce, w tym w naszym województwie.

Najważniejsze zmiany w regionie to:

  • Poranny pociąg z Węglińca o godz. 06:40 jadący do Żagania zostaje wydłużony do stacji Zielonej Góry (z Węglińca pojedzie przez Żary bezpośrednio na Zieloną Górę).
  • Pociąg z Zgorzelca o 15.12, który kursował z Żar, będzie wydłużony do Zielonej Góry,
  • Pociąg z Zielonej Góry do Żagania o godz. 22.00 będzie kursował codziennie. Do tej pory kursował tylko w soboty, niedziele i święta.
  • Pociąg, który wyjeżdżał z Żar do Węglińca około godz. 20.00, będzie kursował teraz z Żagania.
  • Zostanie uruchomiony również nowy pociąg z Zielonej Góry do Żagania o godz. 18.28

Rozkład jazdy, który wejdzie w życie 10 czerwca 2018 r. będzie obowiązywał do 1 września br

Kolejny etap modernizacji estakady kolejowej wymusza zmiany organizacyjne w ruchu pociągów pomiędzy Krzyżem a Gorzowem Wielkopolskim. Komunikacja zastępcza będzie kursowała bezpośrednio pomiędzy stacją Santok a Gorzów Wielkopolski, z pominięciem stacji Gorzów Wielkopolski Wschodni.

Z powodu prac związanych z budową przejścia podziemnego oraz przebudową wiaduktu nad ulicą Batorego dojdzie do istotnych zmian w organizacji ruchu na stacji Zielona Góra.  Prosimy aby zwracać uwagę na komunikaty megafonowe i inne informacje, w szczególności z których peronów odjedzie dany pociąg.

Informacje o nowym rozkładzie jazdy podróżni mogą uzyskać pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20, która jest czynna całą dobę oraz na stronach internetowych polregio.pl i portalpasazera.pl.


Zobacz wszystkie artykuły