Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Lubuskie
Harmonogram wyjazdów w ramach akcji "Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO"

  • Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO

    Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO


Chcesz wybrać się na rodzinną wyprawę? Planujesz niezapomnianą wycieczkę, a może chcesz po prostu ruszyć się z domu? Nic prostszego! POLREGIO zaprasza na niezapomniane wycieczki śladami najpiękniejszych miejsc województwa lubuskiego. 


Dzięki akcji "Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO"uruchomiliśmy jednorazowe połączenia do najpiękniejszych zakątków województwa.

Nie może was tam zabraknąć!

Akcja  zorganizowana przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ma na celu promocję naszego regionu. Chcemy zachęcić mieszkańców do jednodniowej podróży a tym samym promocji ekologicznego transportu, jakim jest kolej. Uruchomimy kilkanaście specjalnych połączeń. Każde z nich będzie wyjątkowe i niezapomniane. Stworzy to też okazję do odkrycia mniej lub bardziej znanych turystycznych perełek naszego regionu. Na podróżnych oraz  miłośników kolei za każdym razem czekać będą materiały promocyjne, poczęstunek oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez lokalne samorządy.

Poniżej znajdą Państwo pełen harmonogram połączeń w ramach akcji. Z przyczyn niezależnych od przewoźnika może on ulec zmianie.

Szczegółowe informacje na temat każdego z przejazdów (ceny biletów i dokładne godziny wyjazdu) będą publikowane na naszej stronie na kilka dni przed wyjazdem.

Zachęcamy do ich śledzenia.Do pobrania
Harmonogram połączeń specjalnych

Data dodania pliku: 04.07.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły