Język:

Infolinia: 703 202 020

BLIK i jest. 50% wartości biletu kolejowego trafia z powrotem do pasażera!

  • BLIK i jest. 50% wartości biletu kolejowego trafia z powrotem do pasażera!

    BLIK i jest. 50% wartości biletu kolejowego trafia z powrotem do pasażera!

 

Promocja dla klientów POLREGIO kupujących bilety przez KOLEO! Każdy podróżny, który kupi bilet kolejowy, używając nowego polskiego systemu płatności BLIK, dostanie zwrot 50% wartości biletu.

Jak w KOLEO zapłacić za bilet kolejowy BLIKIEM i dostać zwrot 50% wartości biletu?

To bardzo proste – wystarczy w aplikacji KOLEO znaleźć połączenie, a podczas płatności wybrać BLIK. Dalej wystarczy pojechać pociągiem, a po kilku dniach na konto KOLEO pasażera trafią środki równe połowie wartości kupionego biletu, które można wykorzystać na zakup kolejnych biletów kolejowych. Jeśli ktoś jeździ często jedną trasą, to co trzecia podróż będzie bezpłatna!

KOLEO – najłatwiejszy sposób, by kupić bilet kolejowy

KOLEO jest jedynym systemem w Polsce, który pozwala kupować bilety kolejowe wielu przewoźników w jednej transakcji. KOLEO, dzięki pełnemu rozkładowi jazdy, pozwala na planowanie podróży koleją nawet z przesiadkami. Rodzima technologia gwarantuje pasażerowi zakup biletu w najlepszej cenie i pozwala korzystać z promocji, ulg i specjalnych ofert.

BLIK i największe polski banki

BLIK jest pierwszym systemem płatności mobilnych w Polsce. Został uruchomiony w lutym 2015 roku i korzysta z niego w tej chwili ponad 3,5 miliona klientów Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (oraz Orange Finanse), PKO Banku Polskiego (oraz Inteligo), Getin Noble Banku i T-Mobile Usługi Bankowe. Od momentu, gdy system został uruchomiony, dokonano nim ponad 10 milionów transakcji. BLIKIEM można płacić w ponad 180 tysiącach terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i lokalach usługowych oraz niemal we wszystkich polskich sklepach internetowych (także błyskawiczną metodą „jednego kliknięcia”) za pośrednictwem działających w Polsce agentów rozliczeniowych i integratorów płatności. BLIK to także wygodna i bezpieczna wypłata gotówki z większości, czyli około 15 tysięcy bankomatów oraz płatności bezpośrednio na numer telefonu w usłudze P2P (w tej chwili jest to możliwe w ING Banku Śląskim, Banku Millennium, Banku Zachodnim WBK, mBanku i PKO Banku Polskim)

Więcej informacji o najnowszej promocji KOLEO:  www.koleo.pl/blik