Język:

Infolinia: 703 202 020

Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock

  • Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock

    Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, uruchomią około 80 dodatkowych pociągów musicREGIO umożliwiających dojazd do Kostrzyna nad Odrą i wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu. Dla tych, którzy zdecydują się kupić bilety wcześniej, przewoźnik przygotował specjalne promocje.

Bilety

Bilety na pociągi musicREGIO będą dostępne w sprzedaży internetowej już od 26 czerwca br. W tym roku przewoźnik przygotował atrakcyjne promocje. Wszyscy, którzy od 26 czerwca do 9 lipca kupią bilety na stronach biletyregionalne.pl i koleo.pl/woodstock otrzymają 10-procentową zniżkę! Aby zaoszczędzić jeszcze więcej (do 30%!), warto od razu kupić bilet w dwie strony. Sprzedaż biletów w kasach POLREGIO rozpocznie się 1 lipca. Bilety na pociągi musicREGIO będą dostępne także w okienkach kasowych innych przewoźników: PKP Intercity, Kolei Mazowieckich i Kolei Wielkopolskich.

Pociągi

Woodstockowe pociągi wyjadą na trasy już wieczorem 31 lipca, a w drogę powrotną większość z nich wyruszy 6 sierpnia. Dwa dodatkowe pociągi musicREGIO odjadą z Kostrzyna dzień po zakończeniu festiwalu, czyli 7 sierpnia. Do Kostrzyna nad Odrą będzie można dojechać ze wszystkich regionów Polski, zarówno z największych aglomeracji (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Poznań), jak i z wielu mniejszych miast i miasteczek. Na mapie połączeń musicREGIO znalazły się także nowe punkty, takie jak: Kołobrzeg, Włocławek, Piła, Siedlce czy Mińsk Mazowiecki.

Warto pamiętać, że

Duży wpływ na rozkład jazdy pociągów musicREGIO mają prace remontowe prowadzone na wielu trasach kolejowych. Ze względu na nie pociągi z Warszawy będą kursowały trasami objazdowymi: przez Łódź, Kalisz oraz przez Włocławek, Toruń. Z uwagi na zamknięcie linii kolejowej Lublin – Warszawa w tym roku nie będą jeździły pociągi do i z Lublina. Mieszkańcom Lubelszczyzny sugerujemy skorzystanie z pociągu musicREGIO kursującego z i do Łukowa. 

W tym roku, ze względu na utrudnienia spowodowane remontem estakady kolejowej w Gorzowie Wielkopolskim, nie rekomendujemy podróżowania na Woodstock trasą Krzyż – Gorzów Wlkp. – Kostrzyn. Na części trasy ruch pociągów został wstrzymany – pomiędzy stacjami Gorzów Wielkopolski i Gorzów Wlkp. Wschodni kursują autobusy zastępcze. Dodatkowo ze względów technicznych pomiędzy Gorzowem Wlkp. i Krzyżem nie będą kursowały pociągi zestawione z wagonów piętrowych: połączenie te obsłużą mniej pojemne szynobusy. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest dojazd do Kostrzyna pociągami musicREGIO kursującymi przez Rzepin lub przez Szczecin.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej oferty POLREGIO dla podróżujących pociągami na Przystanek Woodstock, takie jak dokładny rozkład jazdy i cennik biletów, można znaleźć w umieszczonych poniżej plikach.

 

Do pobrania
Mapa połączeń musicREGIO i ceny biletów

Data dodania pliku: 21.06.2017

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Plakat odjazdy z Kostrzyna 6-7.08.2017

Data dodania pliku: 31.07.2017

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Ulotka odjazdy z Kostrzyna 6-7.08.2017

Data dodania pliku: 31.07.2017

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy pociągów musicREGIO do i z Kostrzyna nad Odrą

Data dodania pliku: 27.07.2017

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Szczegółowy cennik biletów

Data dodania pliku: 21.06.2017

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Warunki taryfowe

Data dodania pliku: 21.06.2017

Ikonka i dla artykułów informacyjnych