Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Współpraca

  • Współpraca

    Współpraca

Współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami i różnego rodzaju organizacjami. Dołącz do nich!

 

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

ARP wspierając przedsiębiorstwa w prowadzeniu i rozwijaniu działalności, a także w realizacji procesów restrukturyzacji, odgrywa ważną rolę w zwiększaniu konkurencyjności polskiego przemysłu.

Szeroki wachlarz instrumentów wsparcia obejmuje zarówno produkty finansowe, jak i pozafinansową pomoc w realizacji przedsięwzięć, m.in. poprzez udostępnianie terenów inwestycyjnych i obiektów produkcyjnych w ramach zarządzanych przez ARP Specjalnych Stref Ekonomicznych. Spółka łączy także partnerów zainteresowanych nawiązaniem współpracy przy realizacji projektów innowacyjnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i unikalnym na polskim rynku kompetencjom, ARP wypracowała indywidualne podejście do oceny projektów, pozwalające dostrzec szanse biznesowe w obszarach, które inni postrzegają jako mało atrakcyjne lub zbyt ryzykowne.

W ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju ARP współpracuje z kluczowymi polskimi instytucjami wspierającymi przedsiębiorców oraz dostarcza pakiety rozwiązań w odpowiedzi na bieżące potrzeby i wyzwania biznesowe.

Strona Agencji Rozwoju Przemysłu

 

PKP Polskie Linie Kolejowe

Misją PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. firmy z większościowym udziałem Skarbu Państwa, jest tworzenie najlepszych warunków do obsługi transportowej kraju poprzez:

  • zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa,
  • niezawodność usług,
  • poszanowanie środowiska,
  • udostępnianie linii kolejowych przewoźnikom pasażerskim
  • i towarowym na równoprawnych zasadach,
  • zapewnienie wysokiego poziomu informacji o ruchu pociągów pasażerskich.

PKP Polskie Linie Kolejowe

 

Współpracujemy z Urzędami Marszałkowskimi w całej Polsce w celu zapewnienia najlepiej dostosowanej do potrzeb pasażerów oferty. 

 

 

Ikonka

Dożynki Prezydenckie w Spale

W dniach 10-11 września 2016 roku odbyły się tradycyjne Dożynki Prezydenckie w Spale (w województwie łódzkim), w których udział wziął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką.

Dwudniowym uroczystościom towarzyszył  szereg atrakcji m.in.: Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy o Nagrodę Prezydenta, występy zespołów ludowych i gwiazd, a także kiermasze, zabawy dla dzieci oraz Miasteczko Regionów.

Podziękowanie za współpracę dla Przewozów Regionalnych

 

Kampania społeczna Bezpieczny Przejazd – „Szlaban na ryzyko!”

Kampania społeczna bezpieczny przejazd – „szlaban na ryzyko!” trwa nieprzerwanie od 2005 roku.  Przez pierwsze cztery edycje obejmowała tylko miesiące letnie. Od 2009 roku kampania trwa cały rok, natomiast od października 2012 roku została rozszerzona o zagadnienie wypadków związanych z przechodzeniem przez tory w miejscach niedozwolonych.

Naszym nadrzędnym celem jest kształtowanie zachowań i utrwalanie postaw społecznie pożądanych, podnoszenie świadomości o zagrożeniach wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na przejazdach i terenach kolejowych. W konsekwencji dążymy do ograniczenia liczby wypadków na przejazdach kolejowo-drogowych oraz terenach kolejowych.

Każdego roku na przejazdach dochodzi do 200-250 kolizji i wypadków, w wyniku których ginie kilkadziesiąt osób. W miejscach niedozwolonych ma miejsce około 300 wypadków rocznie, w których śmierć ponosi średnio ponad 200 osób.

Bezpieczeństwo na przejazdach i w rejonie „dzikich przejść” jest wspólną sprawą wszystkich, którzy mogą mieć na nie wpływ: kolei, policji, administracji, samorządów, zarządców dróg, organizacji społecznych oraz wszystkich ludzi dobrej woli.

Bezpieczny Przejazd

 

Partnerzy regionalni:

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna (PROT) jest stowarzyszeniem, które zostało powołane w 2002 roku w celu kreowania pozytywnego wizerunku regionu na krajowych i zagranicznych rynkach turystycznych. Naszym zadaniem jest opracowywanie i rozwijanie działań na rzecz promocji i rozwoju turystyki. Dla osiągnięcia tych celów PROT współpracuje z organami administracji rządowej i samorządowej oraz podmiotami gospodarczymi działającymi w zakresie turystyki. Prowadzi akcje promocyjne regionu poprzez udział w największych międzynarodowych imprezach targowych w kraju i zagranicą. Koordynuje działania w zakresieSystemu Informacji Turystycznej w regionie, prowadzi Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku, a w celu stworzenia sieci standaryzowanych jednostek informacji turystycznej współpracujących na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną certyfikuje punkty „IT".

Strona Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

 

Portal Informacyjny Województwa Podlaskiego

Podlaski portal informacyjny, informacje regionalne, położenie, historia, zabytki, walory turystyczne, gospodarka, kultura i oświata.

WrotaPodlasia.pl

 

Opera i Filharmonia Podlaska

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku jest obecnie największą instytucją artystyczną na terenie północno-wschodniej Polski i najnowocześniejszym centrum życia kulturalnego w tej części Europy.

W jej bogatym i różnorodnym repertuarze znajdują się spektakle operowe, muzyczne, teatralne, a ponadto koncerty symfoniczne i – w ramach sceny impresaryjnej – koncerty muzyki jazzowej, rockowej czy alternatywnej.

Opera i Filharmonia Podlaska

 

Podlaski Szlak Bociani

Szlak przebiega przez najcenniejsze pod względem przyrodniczym tereny nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Łączy najpiękniejsze miejsca województwa podlaskiego, w tym 4 parki narodowe: Białowieski – najstarszy polski park narodowy, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Ludzkości - ostoja żubra, Narwiański - nazywany polską Amazonią, Biebrzański - największy park narodowy w Polsce - ostoja łosia oraz raj dla ornitologów, Wigierski – zespół jezior stanowiący jeden z najciekawszych i bezcennych krajobrazów naszego kraju. Podlaski Szlak Bociani jest najdłuższym znakowanym szlakiem rowerowym województwa podlaskiego liczącym 412,5 km. Dzięki tablicom informacyjnym można poznać życie i zwyczaje Bociana Białego oraz dowiedzieć się o miejscowościach i atrakcjach turystycznych na szlaku.

Podlaski Szlak Bociani

 

Kolejowe Podlasie

Działające od kilku lat Stowarzyszenie Sympatyków Kolejnictwa "Kolejowe Podlasie" jest organizacją skupiającą osoby, których celem jest promocja, rozwój i utrwalenie w społeczeństwie roli transportu kolejowego na terenie północno-wschodniej Polski.

Kolejowe Podlasie

 

Jagiellonia Białystok

Klub piłkarski z siedzibą w Białymstoku występujący w Ekstraklasie. Zdobywca Pucharu Polski i Superpucharu Polski, brązowy medalista mistrzostw Polski, 4-krotny Mistrz Polski juniorów starszych oraz Mistrz Polski juniorów młodszych. Najbardziej utytułowany i najsłynniejszy klub piłkarski w północno-wschodniej Polsce. Klub zajmuje 24. miejsce w Tabeli wszech czasów Ekstraklasy.

Jagiellonia Białystok

 

Targi Lublin

Targi Lublin S.A. to jedyne centrum wystawienniczo - konferencyjne  we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Obiekt doskonale nadaje się do organizacji targów, a także kongresów, konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych, takich jak: bankiety, koncerty, występy artystyczne.

Targi Lublin

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Roztocze

LOT Roztocze jest stowarzyszeniem skupiającym samorządy, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne. Stowarzyszenie powstało 26 września 2007 roku w Tomaszowie Lubelskim z inicjatywy Zarządu Powiatu Tomaszowskiego i samorządów lokalnych. Organizacja w swojej działalności opiera się o statut, który określa misję i cele stowarzyszenia między innymi:
- kreowanie wizerunku regionu turystycznego obejmującego Roztocze i tereny przyległe, zwanego dalej jako regionu atrakcyjnego turystycznie,
- prowadzenie szkoleń dla środowisk działających na rzecz turystyki,
- integrowanie środowisk samorządu terytorialnego, gospodarczego i zawodowego oraz osób, instytucji i organizacji pozarządowych zainteresowanych rozwojem turystycznym Roztocza,
- zwiększanie liczby turystów odwiedzających Roztocze i tereny przyległe.

Roztocze Wita

 

Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie

Założona w 1944 roku. Zespół filharmonii występował wielokrotnie na licznych międzynarodowych festiwalach (m.in. we Włoszech, Holandii i Danii), ma za sobą także liczne wydawnictwa płytowe. Filharmonia w swoim repertuarze ma utwory od baroku po muzykę współczesną (także musicalową i estradową). Jedną ze stałych pozycji repertuarowych Filharmonii są niedzielne Rodzinne spotkania z muzyką.

Obecnie filharmonia mieści się w nowoczesnej, wyremontowanej części Teatru w Budowie.

Filharmonia Lubelska

 

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie to nowoczesna instytucja kultury działająca w sercu stolicy Warmii i Mazur. Prowadzimy działalność eklektyczną. Nie budujemy autystycznej „fabryki eventów”. Staramy się upowszechniać kulturę w pozytywistycznym, często pozornie przezroczystym sensie. Warsztaty, działania performatywne, animacja i edukacja są dla nas niczym pierwsza litera alfabetu. Jesteśmy instytucją otwartą. Na ludzi, na ich pomysły, na wspólne działania.

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

 

Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „ Złota Tarka”

Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „ Złota Tarka” to prawdziwa gratka dla melomanów jazzu. Każdego roku do Iławy - gdzie przez 3 dni trwa prawdziwa muzyczna uczta - przyjeżdżają gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny jazzowej. POLREGIO rok rocznie jest partnerem tego wydarzenia. 

Old Jazz Meeting „ Złota Tarka”

 

Akcje specjalne - Spółka Przewozy Regionalne Partnerem:

BohaterON - Włącz historię

Akcja "BohaterON" to projekt mający na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. "BohaterON" pozwala każdemu z nas na wyrażenie szacunku i podziękowań wobec uczestników tego walecznego zrywu niepodległościowego.

W dniach od 1.08. do 2.10. 2019 r. można wysyłać bezpłatną pocztówkę online do Powstańców. 

Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Nazwa akcji stanowi połączenie dwóch słów – polskiego „bohater” oraz angielskiego „ON”, czyli „włączyć”. Angielskie „ON” dosłownie włącza historię bohatera – film albo prezentację, na komputerze, w telewizji bądź na tablecie. Nazwa ma również sygnalizować chęć włączenia do świadomości społecznej indywidualnych historii Powstańców poprzez nowoczesny patriotyzm.

BohaterON