Język:

Infolinia: 703 202 020

Oferty regionalne

Region:
 • Bilet Miejski na Opolszczyźnie

  Bilet Miejski na Opolszczyźnie

  Dzięki ofercie „Bilet Miejski”  wszyscy pasażerowie mogą skorzystać z przejazdu w pociągu REGIO marki POLREGIO na podstawie biletów jednorazowych w dowolnej relacji od/do stacji położonych w tej samej miejscowości.

 • Bilety MZK Opole

  Bilety MZK Opole

  Posiadacze biletów okresowych komunikacji miejskiej mogą bez dodatkowych opłat korzystać z pociągów Przewozów Regionalnych w granicach administracyjnych Opola. Ułatwienia będą dotyczyć również posiadaczy biletów w formie elektronicznej, kupionych przez aplikację SkyCash.

 • Bus-tramwaj-kolej

  Bus-tramwaj-kolej

  Wspólna oferta biletowa

  Przewozy Regionalne Sp. z o.o. właściciel marki POLREGIO wspólnie z Kolejami Wielkopolskimi Sp. z o. o. oraz Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu wprowadziły nowy rodzaj biletu miesięcznego pod nazwą „Bus-Tramwaj-Kolej”, który obowiązuje w pociągach regionalnych w promieniu ok. 50 km od Poznania oraz w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.

 • Bilet Gnieźnieński

  Bilet Gnieźnieński

  POLREGIO we współpracy z Urzędem Miasta Gniezna, Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji w Gnieźnie, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego i Kolejami Wielkopolskimi wprowadzają „Bilet Gnieźnieński”.

 • Bilety czasowe i strefowe w Poznańskim Węźle Kolejowym

  Bilety czasowe i strefowe w Poznańskim Węźle Kolejowym

  Czasowy bilet strefowy uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w klasie 2 pociągów REGIO marki POLREGIO w obrębie Poznańskiego Węzła Kolejowego (Poznań Junikowo, Poznań Strzeszyn, Kobylnica, Poznań Krzesiny, Kiekrz, Luboń koło Poznania).

   

 • Połączenie w dobrej cenie - Wielkopolskie

  Połączenie w dobrej cenie - Wielkopolskie

  Połączenie w dobrej cenie to atrakcyjna oferta obejmująca ponad 300 relacji w całym kraju obsługiwanych pociągami  REGIO i interREGIO marki POLREGIO.

 • Połączenie w dobrej cenie - Podlaskie

  Połączenie w dobrej cenie - Podlaskie

  Połączenie w dobrej cenie to atrakcyjna oferta obejmująca ponad 300 relacji w całym kraju obsługiwanych pociągami  REGIO i interREGIO marki POLREGIO.

 • Połączenie w dobrej cenie - Zachodniopomorskie

  Połączenie w dobrej cenie - Zachodniopomorskie

  Doskonała oferta dla podróżujących ze Szczecina do Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Gryfic, Trzebiatowa oraz na lokalnych trasach Zachodniego Pomorza.