Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Netia S.A.

Aplikacje mobilne

Własna aplikacja POLREGIO S.A.:

POLREGIO

Aplikacja do kupowania biletów

Spieszysz się na dworzec, a przed Tobą jeszcze zakup biletu? Nie czekaj w kolejce do kasy! Korzystaj z wygodnej i intuicyjnej aplikacji do kupowania biletów na pociąg – niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz, nawet bezpośrednio na peronie!


POLREGIO – aplikacja na piątkę
Czy korzystałeś już z aplikacji POLREGIO? Jeśli nie, to pora to zmienić! Jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze. Zainstalujesz ją zarówno na telefonie z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Dzięki niej możesz łatwo zakupić bilet. Co więcej, nie musisz drukować biletu ani nawet zapisywać go na urządzeniu. W razie potrzeby włączysz aplikację i pokażesz bilet konduktorowi.

Kupuj szybko i wygodnie bilety jednorazowe, okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne), a także bilety na przewóz roweru, bagażu ręcznego albo swojego pupila. Możesz też wybrać mini bilet turystyczny. Korzystaj przy tym z przyznanych Ci ulg.

Co ważne, POLREGIO aplikacja daje Ci dostęp do wszystkich zniżek i promocji POLREGIO – których nie znajdziesz w aplikacjach i serwisach naszych partnerów. W innych aplikacjach nie masz też możliwości zakupu biletu okresowego.

 

Bilety na pociąg – aplikacja od partnera POLREGIO.

www.skycash.com

SkyCash – to aplikacja dostępna dla urządzeń z system operacyjnym Android, iOS oraz Windows Phone, umożliwiająca nabycie wybranych biletów na przejazd pociągiem PR, na zasadach określonych w Regulaminie SkyCash.

www.e-podroznik.pl

E-PODRÓŻNIK BILETY to system internetowej sprzedaży biletów dostępny na stronie  www.e-podroznik.pl, To aplikacja do kupowania biletów na pociąg jednorazowych na zasadach określonych w Regulaminie E-PODRÓŻNIK. 

W przypadku problemów z działaniem systemu E-PODRÓŻNIK BILETY oraz pytań dotyczących E-PODRÓŻNIK prosimy o kontakt: e-mail:  [email protected], tel. 12 399 44 10 .

Przejdź do serwisu E-podróżnik.pl >

BILKOM Bilety

BILKOM to aplikacja do zakupu biletów POLREGIO oraz także innych przewoźników, na połączenia kolejowe. Znajdziemy tutaj także aktualny rozkład jazdy na wszystkie połączenia kolejowe,
w Polsce wraz z cenami biletów.

Przejdź do pobrania aplikacji >

www.koleo.pl

System KOLEO to system internetowej sprzedaży biletów, dzięki któremu kupisz bilety na przejazdy pociągami POLREGIO. Na platformie oraz w aplikacji mobilnej dostępne będą wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety.

Przejdź do serwisu Koleo.pl >