Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Rozkład jazdy pociągów

  • Rozkład Jazdy

    Rozkład Jazdy

 

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1500 pociągów, zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta blisko 72 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1900 stacjach.

 

Przedstawiamy Pasażerom rozkład jazdy pociągów POLREGIO oraz możliwości internetowego zakupu biletów jednorazowych lub okresowych na wszystkich liniach obsługiwane przez największego przewoźnika pasażerskiego w Polsce. Dzięki wyszukiwarce połączeń możesz zaplanować swoją podróż do miejscowości w całej Polsce. Na naszym stronie znajdziesz rozkłady jazdy, komunikaty o utrudnieniach i remontach, komunikację zastępcza, a także sprawdzisz ceny biletów i wybierzesz najkorzystniejszą ofertę .


Nasze połączenia to najtańszy sposób na zwiedzanie atrakcyjnych miejsc w Polsce, za granicą a także najlepsze rozwiązanie dla podróżujących do pracy, szkoły lub na uczelnię.

To najlepsze miejsce do sprawdzenia aktualnego rozkładu jazdy oraz cen biletów na pociąg.

Gwarancja najlepszej ceny

Na naszej stronie i w aplikacji mobilnej kupisz bilety jednorazowe, tygodniowe, miesięczne i kwartalne. Szybko i wygodnie znajdziesz przysługujące Ci zniżki oraz zapoznasz się z naszymi specjalnymi taryfami i promocyjnymi biletami na pociąg. I  to z gwarancją najlepszej cen

100% bezpieczeństwa

Gwarancją bezpieczeństwa są odpowiednie certyfikaty, szyfrowanie danych transakcyjnych oraz testy bezpieczeństwa.

Zawsze aktualny rozkład

Aktualny rozkład jazdy, informacje o utrudnieniach oraz komunikacji zastępczej oraz liniowe rozkłady jazdy w poszczególnych województwach z opcją do pobrania. Bądź zawsze na bieżąco

bilety.polregio.pl

System Sprzedaży Online Biletów POLREGIO - własny serwis internetowy POLREGIO S.A. do zakupów biletów na pociągi POLREGIO; na wszystkie połączenia, dostępne do tej pory w zakupie internetowym tylko u naszych partnerów, z każdą z obowiązujących zniżek.

Serwis POLREGIO - polregio.pl oraz aplikacja POLREGIO tworzą obecnie wygodny i ergonomiczny ekosystem dla Podróżnych - informacji oraz biletów.

Z poziomu zakładki Wyszukiwanie połączeń oraz Logowanie/Rejestracja można przejść na stronę systemu sprzedaży biletów online, jak również łatwo wrócić do serwisu klikając w logo POLREGIO na stronie głównej systemu. 

W przypadku problemów z działaniem internetowego systemu sprzedaży biletów PR oraz pytań dotyczących jego funkcjonowania, prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected]

Przejdź do serwisu Bilety.polregio.pl>

 

portalpasazera.pl

Rozkład jazdy pociągów POLREGIO dostępny jest na serwisie Portalu Pasażera PKP Polskich Linii Kolejowych. Oprócz wyszukiwania połączeń, można tutaj sprawdzać pozycje pociągów na mapie online oraz pobrać plakatowe oraz sieciowe rozkłady jazdy.  

Przejdź do serwisu Portalpasażera.pl >

 

 

Dla pasażerów dostępne są również następujące możliwości zakupu biletów online:

 

 

skycash.com

SkyCash – system internetowej sprzedaży biletów, umożliwiający nabycie za jego pomocą wybranych biletów na przejazd pociągiem PR, na zasadach określonych w Regulaminie SkyCash.

Przejdź do serwisu Skycash.com >

 

e-podroznik.pl

System E-PODRÓŻNIK BILETY – system internetowej sprzedaży biletów dostępny na stronie www.e-podroznik.pl, który umożliwia zakup biletów jednorazowych zasadach określonych w Regulaminie E-PODRÓŻNIK. 

W przypadku problemów z działaniem systemu E-PODRÓŻNIK BILETY oraz pytań dotyczących E-PODROZNIK prosimy o kontakt: e-mail: [email protected]l, tel. 12 399 44 10 .

Przejdź do serwisu E-podróżnik.pl >

 

koleo.pl

Serwis KOLEO to system internetowej sprzedaży biletów, który umożliwia nabycie biletów na przejazdy pociągami PR. Na platformie oraz w aplikacji mobilnej dostępne będą wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety. 

Przejdź do serwisu Koleo.pl >