Język:

Infolinia: 703 202 020

Sprzedaż biletów przez internet

www.biletyregionalne.pl

Internetowy System Sprzedaży (IPR) – system internetowej sprzedaży biletów dostępny na stronie www.biletyregionalne.pl, który umożliwia zakup biletów jednorazowych, okresowych, biletów na przewóz bagażu ręcznego, roweru, psa oraz REGIOkart, na zasadach określonych w Regulaminie IPR.

W przypadku problemów z działaniem internetowego systemu sprzedaży biletów IPR oraz pytań dotyczących IPR prosimy o kontakt: e-mail: bok@biletyregionalne.pl, tel. 22 205 09 41 (od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17)

Przejdź do serwisu Biletyregionalne.pl >

www.koleo.pl

Autoryzowana platforma do zakupu biletów POLREGIO jest dostępna w internecie pod adresem koleo.pl. Zakup biletu POLREGIO w KOLEO jest przyjazny i intuicyjny, a płatność jest realizowana za pomocą błyskawicznego przelewu, karty płatniczej, systemu BLIK, przekazu pocztowego lub zasilonego Konta KOLEO. KOLEO jest dostępne w językach polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim i ukraińskim. Szczegóły sprzedaży przez KOLEO dostępne są w Regulaminie KOLEO – PR.

Przejdź do serwisu Koleo.pl >

www.e-podroznik.pl

Serwis e-podróżnik.pl to największa i najpopularniejsza wyszukiwarka połączeń firm przewozowych.e-podróżnik.pl jako jedyna wyszukiwarka w Polsce pokazuje połączenia z dowolną liczbą przesiadek, między różnego typu środkami transportu. Oferuje także pasażerom możliwość zakupu biletów zintegrowanych – jednego biletu na połączenia kolejowo-autobusowe oraz na połączenia skomunikowane i jednego biletu na połączenia autobusowe z przesiadką.

Przejdź do serwisu e-podroznik.pl >