Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Sprzedaż biletów przez internet

www.biletyregionalne.pl

Internetowy System Sprzedaży (IPR) – system internetowej sprzedaży biletów dostępny na stronie  www.biletyregionalne.pl, który umożliwia zakup biletów jednorazowych, okresowych, biletów na przewóz bagażu ręcznego, roweru, psa oraz REGIOkart, na zasadach określonych w Regulaminie IPR.

W przypadku problemów z działaniem internetowego systemu sprzedaży biletów IPR oraz pytań dotyczących IPR prosimy o kontakt: e-mail: bok@biletyregionalne.pl, tel. 22 205 09 41 (od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17).

 

Przejdź do serwisu Biletyregionalne.pl >

www.e-podroznik.pl

E-PODRÓŻNIK BILETY to system internetowej sprzedaży biletów dostępny na stronie  www.e-podroznik.pl , który umożliwia zakup biletów jednorazowych na zasadach określonych w Regulaminie E-PODRÓŻNIK. 

W przypadku problemów z działaniem systemu E-PODRÓŻNIK BILETY oraz pytań dotyczących E-PODRÓŻNIK prosimy o kontakt: e-mail:  bilety@e-podroznik.pl, tel. 12 399 44 10 .

Przejdź do serwisu E-podróżnik.pl >

www.bilkom.pl

Serwis Bilkom to system internetowej sprzedaży biletów, który umożliwia zakup biletów jednorazowych określonych w Regulaminie Bilkom2 PR.

Przejdź do serwisu Bilkom.pl >

www.koleo.pl

System KOLEO to system internetowej sprzedaży biletów, który umożliwia nabycie biletów na przejazdy pociągami PR. Na platformie oraz w aplikacji mobilnej dostępne będą wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety. 

Przejdź do serwisu Koleo.pl >