Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Bilety na pociąg online

  • Sprzedaż biletów przez Internet

    Sprzedaż biletów przez Internet

Własny system sprzedaży biletów online POLREGIO S.A.:

Ikonka

 

bilety.polregio.pl

 

 

Bilety na pociąg online

Kup bilet na pociąg online! Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i odpowiednio wcześnie zaplanujesz podróż. O czym pamiętać, kupując bilet na pociąg przez internet i co można w ten sposób zyskać?


Bilet na pociąg online – to proste!
Chcesz kupić bilet na pociąg przez internet i komfortowo podróżować z POLREGIO? Wystarczy kilka prostych kroków, aby dokonać zakupu.


Jak kupić bilet na pociąg przez internet?
Masz kilka możliwości. Możesz skorzystać z naszego serwisu internetowego* albo wejść na stronę któregoś z naszych partnerów.


Kupuj bilety w serwisie POLREGIO

Odwiedź strony polregio.pl lub bilety.polregio.pl – możesz tu kupić bilet na dowolne połączenie, nie tylko regionalne, dodatkowo z każdą ze zniżek obowiązujących zarówno u nas, jak i u naszych partnerów.


Jak to zrobić?

  • Najpierw wybierz stację początkową, następnie docelową oraz datę podróży.
  • Kliknij „szukaj” i sprawdź dostępne połączenia. Zobaczysz listę wraz z podanymi godzinami odjazdu, a także cenami biletów.
  • Kliknij w cenę oraz ikonkę „kup bilet”.
  • Wpisz swoje imię i nazwisko lub dane osoby, w której imieniu kupujesz bilet, oraz wybierz rodzaj biletu – normalny albo ulgowy.
  • W kolejnym kroku możesz wybrać dodatkowe opcje, np. bilet na przewóz roweru.
  • Teraz zobaczysz plan podróży, a poniżej dostępne formy płatności: BLIK, karta, szybki przelew). Wybierz tą, którą uważasz za najwygodniejszą i dokonaj płatności.
  • Zakupiony bilet prześlemy Ci na Twoją skrzynkę mailową. Uwaga: nie musisz go drukować! Wystarczy, że w pociągu okażesz bilet w wersji elektronicznej na swoim telefonie.

Jeśli nie wiesz, jak kupić bilet na pociąg online lub masz jakikolwiek problem z działaniem internetowego systemu sprzedaży biletów POLREGIO bądź pytania dotyczące jego funkcjonowania, prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected].

*System Sprzedaży Online Biletów POLREGIO to własny serwis internetowy spółki.

Przejdź do serwisu Bilety.polregio.pl>
Kup bilet na pociąg przez internet – na stronach naszych partnerów
Możesz też skorzystać z serwisów naszych partnerów: 

Ikonka

 

skycash.com

 

 

SkyCash – to system internetowej sprzedaży biletów, poprzez który kupisz wybrane bilety na przejazd pociągami POLREGIO, na zasadach określonych w Regulaminie SkyCash.

Przejdź do serwisu Skycash.com >

Ikonka

 

e-podroznik.pl

 

 

E-PODRÓŻNIK BILETY to system internetowej sprzedaży biletów dostępny na stronie  www.e-podroznik.pl, Kupisz tu bilet jednorazowych na zasadach określonych w Regulaminie E-PODRÓŻNIK. 

W przypadku problemów z działaniem systemu E-PODRÓŻNIK BILETY oraz pytań dotyczących E-PODRÓŻNIK prosimy o kontakt: e-mail:  [email protected].

Przejdź do serwisu E-podróżnik.pl >

Ikonka

 

bilkom.pl

 

 

Serwis Bilkom to system internetowej sprzedaży biletów, który umożliwia zakup biletów jednorazowych określonych w Regulaminie Bilkom2 PR.

Przejdź do serwisu Bilkom.pl >

Ikonka

 

koleo.pl

 

 

System KOLEO to system internetowej sprzedaży biletów, który umożliwia nabycie biletów na przejazdy pociągami PR. Na platformie oraz w aplikacji mobilnej dostępne będą wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety. 

Przejdź do serwisu Koleo.pl >

 

mpay.pl

 

 

Aplikacja mPay umożliwia zakup biletów kolejowych POLREGIO przez telefon. Po zakupie bilet zostanie przypisany do Twojego nr telefonu, nie musisz drukować żadnych dodatkowych potwierdzeń.

Przejdź do serwisu mpay.pl >

 

 

jakdojade.pl

 

Jakdojade z biletami POLREGIO! Użytkownik może precyzyjnie zaplanować trasę w aplikacji Jakdojade, a po kliknięciu w przycisk zakupu biletu, zostanie przeniesiony wprost do zakupu na stronie przewoźnika. Z chwilą premiery przekierowania, ruszą prace nad wprowadzeniem sprzedaży biletów POLREGIO bezpośrednio w aplikacji.

Przejdź do serwisu jakdojade.pl >