Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Netia S.A.

Do kolejki bez kolejki - Videomaty POLREGIO 05.10.2022 12:30
Banner

Do kolejki bez kolejki - Videomaty POLREGIO

Zobacz film, który pokaże Ci, jak działa videomat.
Videomat - jakie bilety kupisz?

Videomaty POLREGIO umożliwią Ci zakup biletów jednorazowych i okresowych - dla siebie i dla innych. Możesz kupować bilety na dowolne, dostępne w POLREGIO trasy i korzystać ze zniżek - zupełnie tak jak podczas zakupu biletu w kasie.

Jak kupować bilety w Videomacie?
1
Łączysz się z e-kasjerem/ką
2

Prosisz o bilet do wybranej przez Ciebie stacji

3

Informujesz e-kasjera o przysługujących Ci zniżkach

4

Płacisz za bilet

5

Odbierasz wydrukowany bilet

6

I teraz już możesz ruszać w podróż

Gdzie działają Videomaty?

Videomaty są dostępne dla klientów Polregio od 12 października 2022 roku w 9 polskich miastach.

Pierwsze Videomaty działają od 12 października dla pasażerów odwiedzających w 10 polskich miastach - wszędzie tam, gdzie jeżdżą pociągi POLREGIO. Bilet w videomacie kupisz bez problemu na stacjach: Kraków Główny, Zielona Góra, Jarosław, Łódź Widzew, Świnoujście, Szczecin Główny, Opole Główne, Białystok, Wrocław a także Poznań Główny. Informacje o uruchomieniu nowych biletomatów będziemy podawać na bieżąco.

Map

POLREGIO

POLREGIO S.A. zapewnia dostępny cenowo, pewny i bezpieczny środek transportu dla wszystkich mieszkańców Polski, również tych z mniejszych miast i miejscowości. W wielu miejscach jesteśmy jedynym operatorem transportu zbiorowego. Przywracamy połączenia w mniejszych miejscowościach i aktywnie przeciwdziałamy wykluczeniu komunikacyjnemu, z którym codziennie borykają się miliony Polaków. Codziennie wozimy średnio 200 tys. osób w całej Polsce, zapewniając pociągi w obrębie małej ojczyzny każdego Polaka.

Bezpiecznie

First profit

Szybko

Second profit

Wygodnie

Third profit

VIDEOMAT POLREGIO to innowacyjne rozwiązanie, które w trakcie kupowania biletu pozwoli Ci na skorzystanie z pomocy e-kasjera.

Skorzystaj z pomocy e-kasjera i kupuj bilety szybko i wygodnie. Na wybranych stacjach w Polsce, pojawiły się pierwsze Videomaty POLREGIO!

Śpieszysz się na pociąg? Obawiasz się długich kolejek do kas biletowych? Już nie musisz się stresować, że nie zdążysz kupić biletu, ani martwić się, że nie poradzisz sobie z obsługą automatu.

Videomat - sprawdź, w jaki sposób Ci pomoże!

Na wybranych dworcach kolejowych czekają na Ciebie Videomat POLREGIO, w którym w każdej chwili wygodnie i bezpiecznie kupisz dowolny bilet kolejowy na pociągi POLEGIO.

Urządzenie umożliwi bezpośrednie połączenie video w czasie rzeczywistym z e-kasjerem.

E-kasjer, z którym się połączysz w Videomacie, to osoba zlokalizowana w call center. Jej zadaniem jest przeprowadzenie Cię przez cały proces zakupu biletu.

Videomat z funkcją e-kasjera POLREGIO to nowatorskie rozwiązanie, które opiera się na technologii transmisji danych. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

Do pobrania

Videomat_zdjęcie

Data dodania pliku: 12.10.2022

Ikona przycisku pobierania
Videomat_grafika

Data dodania pliku: 12.10.2022

Ikona przycisku pobierania