Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Zdjęcie - artykuł Wielkopolskie
Pociągiem na Maraton

  • Biegniesz w maratonie

    Biegniesz w maratonie

    - jedziesz za darmo!

Trwa odliczanie do startu Maratonu im. Macieja Frankiewicza w Poznaniu. Uczestników tego wydarzenia zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego przejazdu pociągami regionalnymi na podstawie numeru startowego. Promocja obowiązuje w niedzielę 22 października 2023 r. na terenie woj. wielkopolskiego. 

Aby ułatwić uczestnikom maratonu przemieszczanie się Organizator transportu wprowadził promocję, dzięki której na podstawie numeru startowego maratończycy są uprawnieni do nieodpłatnych przejazdów pociągami uruchamianymi przez POLREGIO, Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. oraz Łódzką Koleją Aglomeracyjną sp. z o.o. na terenie województwa wielkopolskiego.

Promocja dotyczy przejazdów pociągami na obszarze województwa wielkopolskiego ograniczonego stacjami: Wydartowo, Wyrzysk Osiek, Lipka Krajeńska, Lotyń, Szydłowo, Krajeńskie, Krzyż, Zbąszyń, Rawicz, Pawłów Wielkopolski, Łęka Opatowska, Radliczyce.

W relacji międzywojewódzkiej pasażer z numerem startowym powinien posiadać bilet od ostatniej stacji na terenie województwa wielkopolskiego do stacji docelowej znajdującej się poza terenem województwa.

Darmowe przejazdy będą obowiązywać również w komunikacji miejskiej w Poznaniu. 

Więcej szczegółów dot. wydarzenia znajduje się na stronie: https://marathon.poznan.pl/