Język:

Infolinia: 703 202 020

Informacje

Region:

Filtruj:

 • Tematyczne podróże pociągiem do Sandomierza!

  Tematyczne podróże pociągiem do Sandomierza!

  Oddział Świętokrzyski z siedzibą w Skarżysku Kamiennej zaprasza na tematyczne podróże weekendowym pociągiem relacji Kielce – Sandomierz. Bajkową podróż z Koziołkiem Matołkiem, podróż na ludową nutę lub z aktorami kieleckiego Teatru im. S. Żeromskiego można w wybrane dni odbyć będąc pasażerem pociągu do Sandomierza.

  26 lipca, 2017

 • Marka POLREGIO doceniona w prestiżowym konkursie

  Marka POLREGIO doceniona w prestiżowym konkursie

  Przewozy Regionalne zostały laureatem największego w Polsce konkursu certyfikującego produkty i usługi – Jakość Roku. W tym roku diamentowa statuetka w kategorii USŁUGA została przyznana za wprowadzenie przez przewoźnika nowej marki POLREGIO.

  26 lipca, 2017

 • Otwarcie drugiego stanowiska kasowego w Tarnowie

  Otwarcie drugiego stanowiska kasowego w Tarnowie

  Od dnia 14 lipca br. zostało okresowo uruchomione drugie stanowisko kasowe do sprzedaży biletów kolejowych w stacji Tarnów

  26 lipca, 2017

 • Siabrouskaja Biasieda - POLREGIO do Walił!

  Siabrouskaja Biasieda - POLREGIO do Walił!

  W sobotę, 29 lipca POLREGIO uruchamia dodatkowy pociąg dla uczestników festiwalu kultury białoruskiej pn. „Siabrouskaja Biasieda”.

  25 lipca, 2017

 • Z POLREGIO na Festiwal Teatralny WERTEP

  Z POLREGIO na Festiwal Teatralny WERTEP

  Pociągami POLREGIO dojedziemy do niektórych miejscowości, gdzie odbędą się spektakle Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego  WERTEP. Festiwal rusza już 28 lipca i będzie trwał przez trzy kolejne weekendy.

  24 lipca, 2017

 • Wspólne połączenia POLREGIO i PKS Częstochowa

  Wspólne połączenia POLREGIO i PKS Częstochowa

  Mieszkańcy Częstochowy oraz Ziemi Kłodzkiej mogą już korzystać z nowego, zintegrowanego połączenia kolejowo-autobusowego. Od lipca można podróżować na trasie Częstochowa – Kłodzko – Lichkov, kupując bilety na portalu e-podróżnik.pl w ramach jednej transakcji. PKS Częstochowa to kolejny przewoźnik, z którym POLREGIO rozpoczęło współpracę.

  21 lipca, 2017

 • Feniksy na wielkopolskich torach

  Feniksy na wielkopolskich torach

  Do obsługi połączeń POLREGIO w Wielkopolsce zostały włączone kolejne zmodernizowane pociągi. Ostatnie jazdy i szkolenia pracowników, którzy obsługują dwa elektryczne zespoły trakcyjne FENIKS 57, są już za nami. Nowoczesny tabor w czwartek 20 lipca 2017 r. został skierowany na trasę Poznań – Leszno.

  21 lipca, 2017

 • POLREGIO oficjalnym przewoźnikiem Finału Regat The Tall Ships Races

  POLREGIO oficjalnym przewoźnikiem Finału Regat The Tall Ships Races

  Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, już po raz trzeci zostaną oficjalnym przewoźnikiem Finału Regat The Tall Ships Races. Uruchomione zostaną dodatkowe pociągi, które w wygodny i bezpieczny sposób zawiozą mieszkańców i turystów do Szczecina, a następnie odwiozą do miejsca zamieszkania lub wypoczynku. 

  20 lipca, 2017