Język:

Infolinia: 703 202 020

Informacje

Region:

Filtruj:

 • Integracja komunikacji w Łodzi - wzajemne honorowanie biletów

  Integracja komunikacji w Łodzi - wzajemne honorowanie biletów

  Od 1 maja br. na terenie miasta obowiązywać będzie wzajemne honorowanie biletów Przewozów Regionalnych, właściciela marki konsumenckiej POLREGIO
  i Lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi. Dla pasażera oznacza to, iż na jednym bilecie będzie mógł podróżować zarówno pociągami POLREGIO, jak i autobusami i tramwajami w granicach miasta.

  28 kwietnia, 2017

 • Pierwszy nowy pociąg w POLREGIO

  Pierwszy nowy pociąg w POLREGIO

  W czwartek, 27 kwietnia, na warszawskim Dworcu Wileńskim odbyło się uroczyste przekazanie wyprodukowanego przez PESA Bydgoszcz pociągu Link. Nowa jednostka jest jednym z kilku pojazdów tego typu, które już wkrótce będą jeździć w barwach POLREGIO – największego polskiego pasażerskiego przewoźnika kolejowego. To nowy etap w historii Przewozów Regionalnych.

  28 kwietnia, 2017

 • POLREGIO i PKS Ostrowiec Świętokrzyski z umową o współpracy

  POLREGIO i PKS Ostrowiec Świętokrzyski z umową o współpracy

  Największy pasażerski przewoźnik kolejowy – specjalizujący się w połączeniach regionalnych – POLREGIO oraz PKS Ostrowiec Świętokrzyski podpisali umowę o współpracy. Dzięki porozumieniu pasażerowie będą mogli skorzystać m.in. ze wspólnych oraz nowych połączeń. Dużym udogodnieniem będzie również możliwość zakupu biletów na portalu e-podróżnik.pl w ramach jednej transakcji.

  25 kwietnia, 2017

 • Zaplanuj podróż z POLREGIO na Mapach Google’a

  Zaplanuj podróż z POLREGIO na Mapach Google’a

  Od kilku dni rozkład jazdy pociągów POLREGIO można sprawdzić także na Mapach Google’a. Dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie największego pasażerskiego przewoźnika kolejowego w Polsce w prosty sposób mogą zaplanować podróż.

  20 kwietnia, 2017

 • Majówka 2017 z POLREGIO

  Majówka 2017 z POLREGIO

  Przewozy Regionalne, właściciel nowej marki POLREGIO zachęcają do aktywnego wypoczynku w Podlaskiem w majówkę.

  19 kwietnia, 2017

 • Zaczytaj się w podróży – kup bilet kolejowy w KOLEO i dostań e-booka w prezencie!

  Zaczytaj się w podróży – kup bilet kolejowy w KOLEO i dostań e-booka w prezencie!

  Od 13 kwietnia pasażerowie kupujący bilety POLREGIO poprzez platformę KOLEO mogą dostać w prezencie darmowe e-booki. Wspólna inicjatywa KOLEO, Legimi oraz POLREGIO promuje czytanie jako wartościowy sposób spędzania czasu w trakcie podróży.

  13 kwietnia, 2017

 • Na majówkę z POLREGIO

  Na majówkę z POLREGIO

  Pierwszy weekend maja to dla wielu początek sezonu turystycznego. Dla tych, którzy w majówkę chcą wyruszyć w Polskę, największy kolejowy przewoźnik pasażerski – POLREGIO – przygotował wyjątkową ofertę: bilet umożliwiający podróżowanie bez limitów przez prawie 10 dni!

  12 kwietnia, 2017

 • Na majówkę z POLREGIO w Bieszczady i Roztocze

  Na majówkę z POLREGIO w Bieszczady i Roztocze

  Wycieczka w Bieszczady? A może spacer po urokliwym rynku w Zamościu? Przewozy Regionalne uruchamiają w majowy weekend połączenia, dzięki którym podróżni będą mogli odwiedzić urokliwe zakątki Polski.

  10 kwietnia, 2017