Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Lubuskie
Autobusowa Komunikacja Zastępcza Zbąszynek – Lutol Suchy od 5 do 11.08.2021

  • Zastępcza Komunikacja Autobusowa

    Zastępcza Komunikacja Autobusowa

Szanowni Podróżni,

POLREGIO sp. z o.o. Lubuski Zakład w Zielonej Górze informuje, że w terminie od 05.08.2021 r godzina 10:00 do 11.08.2021 r godzina 12:00 zostanie wprowadzone zamknięcie torowe na linii 367 szlak Zbąszynek – Lutol Suchy.

W związku z powyższym na w/w odcinku wprowadzona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa. Połączenia w relacji Zielona Góra Gł. – Gorzów Wlkp. – Zielona Góra Gł. realizowane będą na odcinku Zielona Góra Gł. – Zbąszynek Zastępczą Komunikacją Autobusową kursującą z uwagi na zamknięcie linii 358, odcinek Zbąszynek – Lutol Suchy Zastępczą Komunikacją Autobusową wprowadzoną z powodu wprowadzenia dodatkowego zamknięcia oraz odcinek Lutol Suchy – Gorzów Wlkp. autobusem szynowym.

Informujemy również, że w Autobusach Komunikacji Zastępczej przewóz wózków (w tym również wózków inwalidzkich) będzie utrudniony, a przewóz rowerów będzie niemożliwy.

Ze względu na zmiany uprzejmie prosimy pasażerów o sprawdzenie przed odbyciem podróży aktualnego rozkładu jazdy interesujących ich pociągów. Szczegóły znajdują się na tablicach odjazdów i przyjazdów, tablicach ogłoszeń oraz na stronie internetowej polregio.pl.

W sekcji Do pobrania znajduje się szczegółowy rozkład jazdy.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. 


Do pobrania
Rozkład jazdy

Data dodania pliku: 30.07.2021

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły