Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
BohaterON 2019 - POLREGIO kolejny raz partnerem akcji

  • Projekt BohaterON pozwala każdemu z nas w symboliczny sposób podziękować Powstańcom za ich poświęcenie.

    Projekt BohaterON pozwala każdemu z nas w symboliczny sposób podziękować Powstańcom za ich poświęcenie.


Szanowni Państwo,

POLREGIO po raz kolejny zostaje partnerem akcji BohaterON. Projekt ma na celu uhonorowanie pamięci Powstańców Warszawskich oraz edukację historyczną młodszych pokoleń. Dzięki akcji BohaterON każdy z nas będzie miał możliwość oddania szacunku Bohaterom.

Powstanie Warszawskie to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii ubiegłego wieku. Było ono heroicznym zrywem w walce o nasze wartości: wolność, patriotyzm i honor.

Przez 63 dni Powstańcy zmagali się z okupantem, w walce o wolny Kraj, w którym dziś żyjemy. Akcja BohaterON jest formą podziękowania za ten tytaniczny wysiłek i ogromne poświęcenie, w której z radością bierzemy udział.

Nazwa akcji stanowi połączenie dwóch słów – polskiego „bohater” oraz angielskiego „ON”, czyli „włączyć”. Angielskie „ON” dosłownie włącza historię bohatera – film lub prezentację na komputerze, telefonie czy w telewizorze. Nazwa ma również sygnalizować chęć włączenia pamięci o Bohaterach do świadomości społecznej i promocja historii ludzi, którzy walczyli za nasz Kraj.

Projekt BohaterON pozwala każdemu z nas w symboliczny sposób podziękować Powstańcom za ich poświęcenie. Możemy tego dokonać poprzez przesłanie kartki BohaterON do wybranego przez siebie Powstańca. Kartkę można wysłać również w wersji elektronicznej, przez stronę www.bohateron.pl.


Do pobrania
Projekt BohaterON 2019 - istota i szczegóły akcji

Data dodania pliku: 01.08.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Nagrody BohaterON 2019 - informacje

Data dodania pliku: 01.08.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły