Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

UWAGA! Szanowni Podróżni, ograniczenia w kursowaniu pociągów POLREGIO - zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji dotyczących regionów. Wszystkie informacje dla poszczególnych województw będą na bieżąco podawane i aktualizowane
POCIĄGI - AKTUALIZACJA > Zamknij X

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
POLREGIO kolejny raz oficjalnym przewoźnikiem Dożynek Prezydenckich w Spale

  • Dożynki Prezydenckie 2019 w Spale

    Dożynki Prezydenckie 2019 w Spale

 

W dniach 14-15 września w Spale odbędą się Dożynki Prezydenckie - tradycyjne święto wieńczące ostatnie żniwa. Jest ono podziękowaniem za tegoroczne zbiory, jak i prośbą o pomyślność przyszłych.

To w Spale, w 1927 roku Prezydent Ignacy Mościcki objął patronat nad uroczystościami, które uzyskały wtedy wymiar państwowy. POLREGIO już czwarty rok z rzędu zostało oficjalnym przewoźnikiem wydarzenia.

Główna część tegorocznych wydarzeń, w której udział weźmie Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Małżonką, rozpocznie się w niedzielę 15 września uroczystą Mszą Święta. Tuż po Mszy, korowód dożynkowy przejdzie z kaplicy na stadion COS – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale, gdzie odbędzie się Ceremoniał Dożynkowy.

– Już czwarty rok z rzędu jesteśmy oficjalnym przewoźnikiem Dożynek Prezydenckich w Spale. Jako największy przewoźnik pasażerski w Polsce odpowiadamy na potrzeby naszych pasażerów także w trakcie wydarzeń, które są ważnym elementem naszej historii i tradycji – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Przewozów Regionalnych, właściciela marki POLREGIO.

Podczas dwudniowych Dożynek Prezydenckich 2019 przewidziano również m.in. tradycyjny już Konkurs Prezydenta RP na najładniejszy wieniec dożynkowy, występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze", kiermasz oraz zabawy dla dzieci. Na stoisku POLREGIO czeka na Państwa wiele atrakcji.

Na czas Dożynek w Spale POLREGIO - oficjalny przewoźnik wydarzenia uruchomi z Łodzi Kaliskiej oraz Tomaszowa Mazowieckiego do Spały dodatkowe połączenia REGIO. Od 9 września bilety będzie można kupić w kasach biletowych lub w trakcie przejazdu u konduktora, również dokonując płatności kartą. Za bilet normalny uprawniający również do przejazdu powrotnego zapłacimy tylko 10 zł.

Rozkład jazdy pociągów dożynkowych REGIO można pobrać poniżej w sekcji Do pobrania.

Szczegółowe informacje dotyczące Dożynek Prezydenckich 2019 w Spale z POLREGIODo pobrania
Rozkład jazdy pociągów specjalnych "Dożynki Prezydenckie 2019 w Spale" Spała - Tomaszów Mazowiecki - Spała

Data dodania pliku: 05.09.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy pociągów specjalnych "Dożynki Prezydenckie 2019 w Spale" Spała - Łódź Kaliska - Spała

Data dodania pliku: 05.09.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy pociągów specjalnych "Dożynki Prezydenckie 2019 w Spale" Łódź Kaliska - Spała - Łódź Kaliska

Data dodania pliku: 05.09.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Warunki taryfowe_oferty specjalnej "Dożynki Prezydenckie 2019 w Spale"

Data dodania pliku: 05.09.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły