Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Wielkopolskie
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2021 - Dzień bez samochodu!

  • Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2021 - Dzień bez samochodu! (22 września)

    Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2021 - Dzień bez samochodu! (22 września)

Szanowni Państwo,

Po raz kolejny Województwo Wielkopolskie postanowiło przyłączyć się do inicjatywy Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu obchodzonego w dniach 16-22 września, w tym do obchodów Dnia bez samochodu w dniu 22 września 2021 r., mającego na celu promocję i rozwój publicznego transportu zbiorowego

Wzorem lat ubiegłych każda osoba posiadająca przy sobie ważny dowód rejestracyjny samochodu będzie można skorzystać z przejazdu pociągami POLREGIO bez konieczności okazywania biletu na przejazd.


Zasady korzystania z przejazdu:

Każda osoba, na podstawie okazanego podczas kontroli dokumentów przewozu, ważnego dowodu rejestracyjnego samochodu, będzie miała możliwość przejazdu pociągami REGIO na obszarze województwa wielkopolskiego ograniczonego stacjami: Wydartowo, Wyrzysk Osiek, Lipka Krajeńska, Lotyń, Szydłowo Krajeńskie, Krzyż, Zbąszynek, Rawicz, Pawłów Wlkp., Łęka Opatowska, Radliczyce, w dniu 22 września 2021 r. – bez konieczności okazywania biletu na przejazd.

Osoby zamierzające podróżować poza granicę województwa, zobowiązane będą do nabycia biletu na przejazd od jednej z ww. stacji jako stacji wyjazdu wg zasad przewidzianych w Regulaminie przewozu (RPR).

Pozostałe usługi takie jak przewóz bagażu ręcznego, rowerów i zwierząt w dniu 22 września odbywać się będą wg ogólnych zasad przewidzianych w Regulaminie Przewozu (RPR).


Zobacz wszystkie artykuły