Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Na Jarmark Dominikański 2019 z weekendowym mini biletem turystycznym!

  • Na Jarmark Dominikański 2019 z POLREGIO

    Na Jarmark Dominikański 2019 z POLREGIO

 

W dniach 27 lipca - 18 sierpnia 2019 r. odbędzie się 759 Jarmark św. Dominika. Przewozy Regionalne są oficjalnym Przewoźnikiem Jarmarku.

 Jarmark Dominikański, który odbywa się w Gdańsku to 759 lat tradycji, 6 milionów odwiedzających, 1000 kramów i 23 dni doskonałej zabawy!

Jarmark to świetna atmosfera, mnóstwo turystów z całego świata oraz potrawy z jego wielu zakątków. Święto chleba, koncerty czy Bieg św. Dominika, to tylko niektóre z wielu atrakcji, które czekają na uczestników Jarmarku Dominikańskiego 2019.

Podróżni mogą w weekendy dojechać na wydarzenia Jarmarku Dominikańskiego korzystając z mini biletu turystycznego ważnego w pociągach REGIO. Bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek.

Więcej informacji na temat oferty dostępnych jest pod linkiem: https://polregio.pl/pl/oferty-i-promocje/oferty-krajowe/bilet-turystyczny/

Mini bilety turystyczne POLREGIO na weekend można nabyć w naszym systemie sprzedaży bilety.polregio.pl  oraz aplikacji POLREGIO – dostępnej na Android i IOS.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie:

http://jarmarkdominika.pl/


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tańszych biletów na przejazd pociągami POLREGIO i odwiedzenia Jarmarku św. Dominika!

 

Zobacz wszystkie artykuły