Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Łódzkie
MIXER Regionalny – Łódzkie 2019

  • MIXER Regionalny – Łódzkie 2019

    MIXER Regionalny – Łódzkie 2019

 

W sobotę 7 września odbędzie się doroczne wydarzenie promujące województwo łódzkie -  MIXER Regionalny.

W tym roku świętujemy 100-lecia województwa łódzkiego. W związku z tym MIXER równocześnie kręci się w trzech miejscach – w Łęczycy, Rawie Mazowieckiej i Sieradzu.

Wybór jest nieprzypadkowy. Miasta te były stolicami województw w Rzeczypospolitej Obojga Narodów i na ich historycznych ziemiach znajduje się Łódzkie. Do tych województw nawiązuje herb województwa łódzkiego.

W każdym mieście przygotowano wiele atrakcji i spotkań z lokalnymi artystami, którzy zaprezentują swoją twórczość a gospodynie przygotują pyszne, lokalne wyroby z których słynie nasz region.

W imprezie MIXER Regionalny 2019 biorą udział samorządy z całego województwa, koła gospodyń wiejskich, lokalne grupy działania oraz instytucje publiczne.

Podczas tego wydarzenia nie może zabraknąć przewoźnika kolejowego POLREGIO, który odgrywa znaczącą rolę w transporcie publicznym województwa łódzkiego.

Zapraszamy na stoisko POLREGIO na Rynku Miejskim w Łęczycy. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla młodszych i starszych uczestników MIXERA. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli zapoznać się z ofertami taryfowymi a także dowiedzieć się o ciekawych miejscach w regionie, do których można dojechać pociągami POLREGIO.

Do zobaczenia w Łęczycy!


Zobacz wszystkie artykuły