Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podkarpackie
Na majówkę z POLREGIO do Sandomierza, Zamościa i Lublina

  • Majówka 2021

    Majówka 2021

Szanowni Podróżni,

na czas długiego, majowego weekendu zaplanowane są połączenia turystyczne w relacji Rzeszów – Sandomierz – Rzeszów, Rzeszów – Zamość – Rzeszów oraz Lublin – Jarosław – Lublin. 

Wybierając wycieczkę do Zamościa oprócz przepięknego miasta, zwanego często „Perłą Renesansu”, można obserwować z okna pociągu przepiękną trasę na Roztocze biegnącą poprzez lasy, łąki, jeziora, a także wzdłuż granicy z Ukrainą. Wyjazd z Rzeszowa o 7:45, natomiast z Zamościa o 16:19. Czas przejazdu to około 5 godzin. Cena za przejazd tam i z powrotem w ramach „Mini biletu turystycznego” to 39 zł. Pociąg do Zamościa kursuje od 1 do 3 maja.

Atrakcją będzie także wycieczka pociągiem POLREGIO z Rzeszowa do Sandomierza. Krótki czas przejazdu wynoszący około 2 godzin, architektura miasta mogą sprawić, że będzie to ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu. Wyjazd z Rzeszowa o godzinie 7:24, pociąg powrotny z Sandomierza o godzinie 17:17. Po przyjeździe na dworzec w Sandomierzu obok budynku dworca będzie czekał autobus, który przewiezie podróżnych w ścisłe centrum miasta. Cena biletu normalnego według „Taryfy podkarpackiej” to 14,10 zł. Pociąg do Sandomierza kursuje od 1 do 3 maja.

Połączenie Lublin - Jarosław - Lublin, dla chcących poznać dawno nie używaną trasę kolejową oraz spędzić noc w Lublinie. Cena za przejazd tam i z powrotem w ramach „Mini biletu turystycznego” to 39 zł. Pociąg do Lublina kursuje od 1 do 3 maja.

Miłośnicy  podróżowania mogą nabyć bilet na całą majówkę za 39/48 zł i podróżować bez limitu przez 6 dni pociągami kategorii REGIO i lokalnymi. Podróżni mogą nabyć dwa typy biletów „Mini bilet turystyczny” w cenie 39,00 zł, który jest honorowany w pociągach REGIO lub "Bilet turystyczny” w cenie 48,00 zł, który – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter). Oba bilety będą ważne od godziny 18:00 30 kwietnia, do godziny 6:00 4 maja.

 

Zobacz wszystkie artykuły