Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Zdjęcie - artykuł Kujawsko - Pomorskie
Nowe połączenie nad morze - pociąg „Rybitwa”

  • Nowe połączenie nad morze do Kołobrzegu - pociąg ,,Rybitwa"

    Nowe połączenie nad morze do Kołobrzegu - pociąg ,,Rybitwa"

Wakacje to wyjątkowy czas na podróże. Już od 22 czerwca 2024 r. Spółka Polregio S.A. uruchomi całkiem nowe sezonowe połączenie relacji Toruń Wschodni-Kołobrzeg, dzięki któremu podróżni w każdą sobotę i niedzielę, do 31 sierpnia 2024 r., będą mogli wybrać się pociągiem „Rybitwa” nad morze i cieszyć się wakacyjnymi wyjazdami.

Pociąg ,,Rybitwa” swój kurs rozpocznie w Toruniu Wschodnim o 5:32, a o 10:37 zawita w Kołobrzegu.

Podróżni będą mogli również liczyć na drogę powrotną znad morza. Pociąg wyjedzie o 17:02 z Kołobrzegu, a do Torunia Wschodniego dotrze o 21:55.

Stacje na których będzie się zatrzymywał pociąg ,,Rybitwa”: Toruń Wschodni, Toruń Miasto, Toruń Główny, Solec Kujawski, Bydgoszcz Wschód, Bydgoszcz Leśna, Bydgoszcz Główna, Nakło Nad Notecią, Wyrzysk Osiek, Piła Główna, Jastrowie, Szczecinek, Szczecinek Chyże, Szczecinek Bugno, Grzmiąca, Białogard, Karlino, Kołobrzeg.

Podróż do Kołobrzegu potrwa 5 godzin i 5 minut, a z powrotem 4 godziny i 53 minuty. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż nowoczesnym pojazdem 22WEg zakupionym w 2022 r. przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Pojazd tego typu jest w pełni przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych (winda, wydzielone miejsce umożliwiające bezpieczną podróż). W pociągu są również specjalne miejsca do przewozu rowerów. Istotnymi udogodnieniami dla podróżnych są także: system informacji pasażerskiej, klimatyzacja oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do wi-fi.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z dużym zainteresowaniem i stanie się ciekawą propozycją na aktywne spędzenie weekendu.