Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie rozkładu jazdy pociągów przed podróżą, w związku z przekazaniem 17 maja przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. korekty rozkładu jazdy na okres 9 czerwca - 31 sierpnia 2019 r.
Sprawdź > Zamknij X

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
Od 10 marca 2019 r. taniej pociągiem POLREGIO z Białegostoku do Szepietowa

  • Modyfikacja oferty "Połączenie w dobrej cenie" na odcinku Białystok - Szepietowo

    Modyfikacja oferty "Połączenie w dobrej cenie" na odcinku Białystok - Szepietowo

Atrakcyjna oferta „Połączenie w dobrej cenie” poszerza się o kolejną trasę. POLREGIO obniżyło ceny biletów jednorazowych na trasie z Białegostoku do Szepietowa.

Od 10 marca br. pasażerowie podróżujący pociągami POLREGIO z Białegostoku do Szepietowa (lub odwrotnie) płacą za przejazd pociągiem 11,50 zł, korzystając z oferty „Połączenie w dobrej cenie”.

Cena biletu według taryfy podstawowej POLREGIO wynosi 13,50 zł. Dotychczas na tym odcinku ofertą PWDC były objęte bilety miesięczne.

„Połączenie w dobrej cenie” to promocyjna oferta POLREGIO, która funkcjonuje już niemal 10 lat i obowiązuje na wielu trasach województwa podlaskiego, obejmując swoim zasięgiem 11 odcinków w tym województwie. Atrakcyjne ceny biletów obowiązują w pociągach z Białegostoku do: Czarnej Białostockiej, Sokółki, Kuźnicy Białostockiej, Bielska Podlaskiego, Moniek, Łap, Suwałk, Szepietowa, Grajewa, Dąbrowy Białostockiej, Augustowa.

Dzięki ofercie, pasażerowie mogą podróżować pociągami POLREGIO płacąc za bilety mniej niż według obowiązującej taryfy podstawowej. Przy zakupie biletów w promocyjnej cenie są honorowane indywidualne uprawnienia do ulg ustawowych, np. studenci (51% zniżki) i uczniowie (37% zniżki). Oferta obejmuje zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne. Bilety można zakupić we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym m.in. poprzez stronę internetową bilety.polregio.pl oraz aplikację mobilną POLREGIO.

Zobacz wszystkie artykuły