Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Ograniczenia w kursowaniu pociągów POLREGIO

  • Ograniczenia w kursowaniu pociągów POLREGIO

    Ograniczenia w kursowaniu pociągów POLREGIO


Drodzy Podróżni, 

w związku z wdrożeniem nadzwyczajnych rządowych rozwiązań mających na celu zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie rozprzestrzeniania się choroby COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2, w tym decyzją o zamknięciu m.in. wszystkich placówek oświatowych, placówek kultury w tym kin i teatrów ogłoszoną 11 marca 2020 roku przez Prezesa Rady Ministrów, informujemy o wprowadzeniu ograniczeń kursowania pociągów POLREGIO.

 

Od 16 marca wprowadzane są zmiany w kursowaniu pociągów POLREGIO w porozumieniu z Urzędami Marszałkowskimi Województw - organizatorami regionalnego transportu kolejowego w województwach.

 

Przed rozpoczęciem podróży prosimy o każdorazowe sprawdzenie rozkładu jazdy np. poprzez stronę internetową portalpasazera.pl i polregio.pl,  a także o śledzenie informacji stacyjnych i wysłuchiwanie komunikatów wygłaszanych przez megafony.

 

UWAGA! Za zawieszone pociągi nie kursuje Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

 

Prosimy o zapoznanie się z pozostałymi istotnymi informacjami:

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZWROTÓW ZA NIEWYKORZYSTANE BILETY – KLIKNIJ TUTAJ

ZALECENIA GIS DLA PODRÓŻUJĄCYCH W ZWIĄZKU Z NOWYM KORONAWIRUSEM – KLIKNIJ TUTAJ

 

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

Wykaz pociągów odwołanych od 16.03.2020 r. do 24.05.2020 r.

Linia kolejowa Szczecin – Stargard – Krzyż - Poznań

Poc. 80324 Szczecin Główny (17:19) – Choszczno (18:38) kursuje w dni robocze

Linia kolejowa Szczecin – Gryfino – Chojna – Zielona Góra

Poc. 78603 Zielona Góra Główna (05:10) – Szczecin Główny (08:14) odwołany na odcinku Zielona Góra Główna – Rzepin kursuje w poniedziałki i soboty

Poc 88545 Kostrzyn (13:15) - Szczecin Główny (14:46) kursuje od poniedziałku do piątku i w

niedziele

Poc. 80567 Gryfino (10:15) - Szczecin Główny (10:37) kursuje w dni robocze

Poc. 80569 Gryfino (12:38) - Szczecin Główny (12:59) kursuje codziennie

Poc. 80577 Gryfino (20:05) - Szczecin Główny (20:27) kursuje w dni robocze

Poc. 80579 Gryfino (20:40) - Szczecin Główny (21:00) kursuje w dni robocze

Poc. 80581 Gryfino (16:25) - Szczecin Główny (16:47) kursuje w soboty i niedziele

Poc 88583 Chojna (15:56)- Szczecin Główny (16:47) kursuje w dni robocze odwołany na odcinku Chojna - Gryfino

Poc 88585 Chojna (17:05) - Szczecin Główny (17:56) kursuje w niedziele

Poc 88520 Szczecin Główny (7:00) -Kostrzyn (8:28) kursuje od poniedziałku do soboty

Poc. 80522 Szczecin Główny (09:15) – Gryfino (09:38) kursuje w dni robocze

Poc. 80524 Szczecin Główny (11:22) – Gryfino (11:42) kursuje w dni robocze

Poc. 80534 Szczecin Główny (18:40) – Gryfino (19:01) kursuje w dni robocze

Poc. 80536 Szczecin Główny (19:31) – Gryfino (19:51) kursuje w dni robocze

Poc. 80540 Szczecin Główny (13:59) – Gryfino (14:22) kursuje w soboty i niedziele

Poc 88560 Szczecin Główny (13:59) - Chojna (14:50) kursuje w dni robocze

Poc 88564 Szczecin Główny (15:03) - Chojna (15:53) kursuje w niedziele

Poc. 87504 Szczecin Główny (19:02) – Zielona Góra Główna (22:06) odwołany na odcinku Rzepin – Zielona Góra Główna kursuje w piątki i niedziele

Linia kolejowa Szczecin – Goleniów - Kołobrzeg

Poc 88628/9 Szczecin Główny (13:24) -Kołobrzeg (16:03) kursuje od poniedziałku do soboty

Poc 88636/7 Szczecin Główny (21:43) - Kołobrzeg (23:46) kursuje w piątki i niedziele

Poc 88649/8 Kołobrzeg (12:01) - Szczecin Główny (14:33) kursuje codziennie

Poc 88655/4 Kołobrzeg (18:33) - Szczecin Główny (20:52) kursuje w piątki niedziele

Linia kolejowa Szczecin – Białogard – Koszalin - Słupsk

Poc. 80232 Szczecin Główny (20:35) - Koszalin (22:58) kursuje codziennie

Poc. 80241 Białogard (03:44) - Szczecin Główny (06:00)  kursuje w dni robocze

Poc. 80266 Koszalin (14:44) – Słupsk (18:16) kursuje w dni robocze

Linia kolejowa Kołobrzeg - Białogard

Poc 88962 Kołobrzeg (6:17) - Białogard (6:50) kursuje w dni robocze

Poc 88964 Kołobrzeg (14:08) -Białogard (14:40) kursuje w soboty

Poc 88964 Kołobrzeg (14:08) - Białogard (14:40) kursuje w niedziele

Poc 88964 Kołobrzeg (15:04)-Białogard (15:48) kursuje w dni robocze

Poc 88966 Kołobrzeg (19:36) -Białogard (20:18) kursuje w niedziele

Poc 88981 Białogard (6:01) - Kołobrzeg (6:42) kursuje w niedziele

Poc 88983 Białogard (7:09) - Kołobrzeg (7:43) kursuje w dni robocze

Poc 88985 Białogard (16:05) - Kołobrzeg (16:39) kursuje w soboty i niedziele

Linia kolejowa Szczecin - Goleniów

Poc 80740/1 Szczecin Główny (06:58) – Goleniów (07:37) kursuje w dni robocze

Poc 80742/3 Szczecin Główny (14:58) – Goleniów (15:31) kursuje w dni robocze

Poc 80744/5 Szczecin Główny (18:58) – Goleniów (19:35) kursuje w dni robocze

Poc 80780/1 Goleniów (08:09) - Szczecin Główny (08:44) kursuje w dni robocze

Poc 80782/3 Goleniów (16:21) - Szczecin Główny (16:55) kursuje w dni robocze

Poc 80784/5 Goleniów (19:42) - Szczecin Główny (20:17) kursuje w dni robocze

Linia kolejowa Szczecin – Wałcz – Piła

Poc 88313 Piła Główna (11:45) - Szczecin Główny (14:51) kursuje codziennie

Poc 88322 Szczecin Główny (07:04) - Piła Główna (10:06) kursuje codziennie

Poc 88331 Piła Główna (14:31) – Wałcz (15:00) kursuje w dni robocze

Poc 88332 Wałcz (15:07) - Piła Główna (15:36) kursuje w dni robocze

Linia kolejowa Wysoka Kamieńska – Kamień Pomorski

Poc 88869 Wysoka Kamieńska (12:42) - Kamień Pomorski (13:01) kursuje w soboty i niedziele

Poc 88884 Kamień Pomorski (11:58) - Wysoka Kamieńska (12:17) kursuje w soboty i niedziele

Linia kolejowa Szczecin Główny – Szczecinek

Poc 88224 Szczecin Główny (11:40) – Szczecinek (14:35) kursuje w dni robocze

Poc 88245 Szczecinek (09:37) - Szczecin Główny (12:43) kursuje od poniedziałku do soboty

Linia kolejowa Sławno – Darłowo

Wszystkie pociągi odwołane

Linia kolejowa Szczecin – Angermünde – Berlin Gesundbrunnen  

Wszystkie pociągi odwołane

Linia kolejowa Szczecin – Pasewalk – Neubrandenburg – Lübeck/Schwerin

Wszystkie pociągi odwołane   

Wykaz pociągów odwołanych od 23.03.2020 r. do 24.05.2020 r.

Linia kolejowa Kołobrzeg/Koszalin – Szczecinek – Poznań Główny

Poc. 87460 Szczecinek (14:38) – Poznań Glówny (17:35) kursuje w dni robocze

Poc. 784621 Poznań Główny (10:41) – Szczecinek (13:37) kursuje w dni robocze.

Wykaz pociągów odwołanych od 13.04.2020 r. do 24.05.2020 r.

Poc. 88562 Szczecin Główny (22:47) – Chojna (23:37)

Poc. 80746/7 Szczecin Główny (23:00) – Goleniów (23:35)

Poc. 80228 Szczecin Główny (16:20) – Słupsk (19:59) pociąg odwołany na odcinku Koszalin – Słupsk

Wykaz pociągów odwołanych od 14.04.2020 r. do 24.05.2020 r. Oraz ograniczenia w kursowaniu

Linia kolejowa Koszalin/Kołobrzeg – Szczecinek – Poznań
ograniczenia w kursowaniu:
Poc. 78447 Poznań Główny (17:40) – Kołobrzeg (22:04) kursuje codzienne, pociag odwołany w soboty, niedziele i święta
Poc. 87321 Koszalin (15:53) – Poznań (20:22) kursuje codziennie,  pociąg odwołany w soboty, niedziele i święta

Linia kolejowa Świnoujście – Szczecin – Stargard – Poznań
Poc. 88750/1 Świnoujście (20:05) – Szczecin Główny (21:48) kursuje codziennie oprócz sobót
Poc. 80340 Szczecin Główny (23:15) – Stargard (00:00) kursuje codziennie 
Poc. 80786/7 Goleniów (23:41) – Szczecin Główny (00:16) kursuje w piątki i soboty
ograniczenia w kursowaniu:
Poc. 88726/7 Szczecin Główny (15:57) – Świnoujście (17:39) kursuje codziennie, pociąg odwołany w soboty, niedziele i święta
Poc. 87406/7 na odc. Świnoujście (16:48) – Szczecin Główny (18:48) kursuje codziennie, pociąg odwołany w soboty niedziele i święta
Poc. 78405 Poznań Główny (13:27) – Świnoujście (19:21) kursuje codziennie, odwołany na odcinku Szczecin Główny - Świnoujście
Poc. 78407 Poznań Główny (17:04) – Szczecin Główny (21:12) kursuje codziennie, pociąg odwołany w soboty, niedziele i święta

Linia kolejowa Szczecin – Stargard – Wałcz – Piła
ograniczenia w kursowaniu:
Poc. 88326 Szczecin Główny (15:08) – Piła Główna (18:34) kursuje codziennie, pociąg odwołany w soboty, niedziele i święta
Poc. 88317 Piła Główna (20:20) – Szczecin Główny (23:13) kursuje codziennie, pociąg odwołany na odcinku Stargard – Szczecin Główny, pociąg odwołany w całej relacji w soboty, niedziele i święta

Linia kolejowa Szczecin – Kostrzyn – Zielona Góra
Poc. 88581 Chojna (04:03) – Szczecin Główny (04:51) kursuje od poniedziałku do soboty
ograniczenia w kursowaniu:
Poc. 87604/87504 Szczecin Główny (19:02) – Rzepin (21:05) – kursuje codziennie, odwołany w soboty, niedziele i święta
Poc 78601/78603 Rzepin (06:04) – Szczecin Główny (08:14) – kursuje codziennie, odwołany w soboty, niedziele i święta

Linia kolejowa Szczecin – Stargard – Koszalin – Słupsk
Poc. 80285 Koszalin (17:25) – Białogard (17:45) kursuje w dni robocze
ograniczenia w kursowaniu:
Poc. 80220 Szczecin Główny (05:06) – Koszalin (07:25) kursuje od poniedziałku do soboty,  pociąg odwołany w soboty
Poc. 80245 Słupsk (05:00) – Szczecin Główny (08:25) kursuje codziennie, pociąg odwołany na odcinku Słupsk - Koszalin
Poc. 80224 Szczecin Główny (13:08) – Słupsk (16:29) kursuje codziennie, pociąg odwołany w soboty, niedziele i święta
Poc. 80251 Słupsk (14:38) – Szczecin Główny (18:27) kursuje codziennie,  pociąg odwołany w soboty, niedziele i święta

Linia kolejowa Koszalin – Kołobrzeg
ograniczenia w kursowaniu:
Poc. 88681 Koszalin (06:54) – Kołobrzeg (07:34) kursuje codziennie, pociąg odwołany w niedziele
Poc. 88662 Kołobrzeg (14:40) – Koszalin (15:18) kursuje codziennie, pociąg odwołany w niedziele

Linia kolejowa Szczecin – Stargard – Złocieniec - Szczecinek
Poc. 88251 Szczecinek (19:38) – Runowo Pom (21:10) kursuje w dni robocze
Poc. 88220 Runowo Pom (04:33) – Szczecinek (06:03) kursuje od poniedziałku do soboty
Poc. 88249 Szczecinek (18:31) – Szczecin Główny (21:06) kursuje w niedziele 
ograniczenia w kursowaniu:
Poc. 88228 Szczecin Główny (18:04) – Szczecinek (20:59) kursuje codziennie,  pociąg odwołany w niedziele

Linia kolejowa Szczecin – Wysoka Kamieńska – Kamień Pomorski
pociągi odwołane:
Poc. 88863 Wysoka Kamieńska (07:00) – Kamień Pomorski (07:19) kursuje codziennie
Poc. 88865 Wysoka Kamieńska (08:55) – Kamien Pomorski (09:14) kursuje codziennie
Poc 88875 Wysoka Kamieńska (19:01) – Kamień Pomorski (19:20) kursuje codziennie
Poc. 88880 Kamień Pomorski (08:16) – Wysoka Kamieńska (08:36) kursuje codziennie
Poc. 88892 Kamień Pomorski (19:57) – Wysoka Kamieńska (20:17) kursuje codziennie

ograniczenia w kursowaniu:
Poc. 88882 Kamień Pomorski (10:33) – Wysoka Kamieńska (10:53) kursuje codziennie, odwołany w soboty, niedziele i święta
Poc. 88888 Kamień Pomorski (16:18) – Wysoka Kamieńska (16:38) kursuje codziennie,  odwołany w soboty, niedziele i święta
Poc. 88873 Wysoka Kamieńska (17:02) – Kamień Pomorski (17:21) kursuje codziennie,  odwołany w soboty niedziele i święta.

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO - POMORSKIE

Wykaz pociągów POLREGIO, które są zawieszone od 04 do 24.05.2020 r.

Poc. 50480 Jabłonowo Pom. 4.35 – Bydgoszcz Gł. 6.18/6.30 - Nakło n/Not  7.01  -  odwołany na odcinku Bydgoszcz Gł. – Nakło n/Not.

Poc. 50452 Nakło n/Not  7.51  - Toruń Wsch. 9.24 -  odwołany.

Poc. 50434 Toruń Wsch. 9.37 – Bydgoszcz Gł. 10.35 - odwołany.

Poc. 55313 Bydgoszcz Gł. 13.30 – Nakło n/Not. 14.03 - odwołany.

Poc. 55314 Nakło n/Not. 14.21 – Włocławek 16.41 - odwołany na odcinku Nakło n/Not. - Bydgoszcz Gł. 

Poc. 50568 Laskowice Pom. 17.37 - Bydgoszcz Gł. 18.18 - odwołany.

Poc. 55595 Bydgoszcz Gł. 20.00 – Laskowice Pom. 20.43 - odwołany.

Poc. 50570 Laskowice Pom. 20.53 – Bydgoszcz Gł. 21.33 – odwołany w soboty.

Poc. 55203 Inowrocław 7.32 – Bydgoszcz Gł. 8.12- odwołany.

Poc. 55224 Bydgoszcz Gł. 8.50 – Inowrocław 9.31 – odwołany.

Poc. 55240 Bydgoszcz Gł. 13.31 – Inowrocław 14.09 - odwołany.

Poc. 55217 Inowrocław 14.39 - Bydgoszcz Gł. 15.18 - odwołany.

Poc. 55334 Bydgoszcz Gł. 13.34 – Toruń Wsch. 14.30 - odwołany w soboty i niedziele.

Poc. 55440 Toruń Wsch. 15.33 – Bydgoszcz Gł. 16.29 - odwołany w soboty i niedziele.

Poc. 50450 Bydgoszcz Gł. 7.08 – Toruń Wsch. 8.02 – odwołany.

Poc. 50438 Toruń Wsch. 14.08 - Bydgoszcz Gł. 14.55 – odwołany.

Poc. 55335 Bydgoszcz Gł. 16.53 – Wyrzysk Osiek 17.43 – odwołany.

Poc. 55844 Wyrzysk Osiek 17.53 - Bydgoszcz Gł. 18.41  – odwołany.

Poc. 55353 Bydgoszcz Gł. 18.50 – Nakło n/Not. 19.20 - odwołany.

Poc. 55208 Nakło n/Not. 19.40 - Bydgoszcz Gł. 20.07 – odwołany.

Poc. 55238 Bydgoszcz Gł. 20.25 – Inowrocław 21.04 – odwołany.

Poc. 55345 Inowrocław 21.45 - Bydgoszcz Gł. 22.24 – odwołany.

Poc. 50413 Włocławek 14.21 - Bydgoszcz Gł. 16.00 – odwołany na odcinku Toruń Gł. – Bydgoszcz Gł.

Poc. 50416 Bydgoszcz Gł. 17.38 – Włocławek 19.24 – odwołany na odcinku Bydgoszcz Gł. – Toruń Gł.

Poc. 50747 Inowrocław 14.32 – Toruń Gł. 15.07 – odwołany.

Poc. 50737 Toruń Gł. 15.51 – Inowrocław 16.25 – odwołany.

Poc. 55589 Bydgoszcz Gł. 15.08 – Laskowice Pom. 15.56 – odwołany.

Poc. 50566 Laskowice Pom. 15.14 - Bydgoszcz Gł. 16.00 – odwołany.

Poc. 50456 Bydgoszcz Gł. 15.25 – Jabłonowo Pom. 17:25 – odwołany na odcinku Toruń Gł. – Jabłonowo Pom.

Poc. 50490 Jabłonowo Pom. 4.03 – Toruń Gł. 5.00 – odwołany.

Poc. 50729 Toruń Gł. 5.45 - Inowrocław 6.20 - odwołany.

Poc. 50743 Inowrocław 6.27 – Toruń Gł. 7.01 - odwołany.

Poc. 55205 Inowrocław 12.43 - Bydgoszcz Gł. 13.23 – odwołany w niedziele.

Poc. 55222 Bydgoszcz Gł. 6.23- Inowrocław 7.04 – odwołany w niedziele.

Poc. 75310 Poznań Gł. 14.46 - Inowrocław 16.17 – odwołany.

Poc. 57300 Inowrocław 5.29 - Poznań Gł. 7.00 – odwołany.

Poc. 51202 Toruń Gł. 4.26 – Łódź Kaliska 8.11 -  odwołany.

Poc. 15336 Łódź Kaliska 19.13 – Toruń Gł. 22.31 - odwołany.

Poc. 15315 Kutno 8.28 – Toruń Gł. 10.11 - odwołany.

Poc. 51332 Toruń Gł. 18.04 – Kutno 19.55 -  odwołany.

Poc. 51204 Toruń Gł. 16.15 – Łódź Kaliska 20.21 -  odwołany w soboty i niedziele.

Poc. 15200 Łódź Kaliska 10.25 – Toruń Gł. 13.54 – odwołany w soboty i niedziele.

 

Wykaz pociągów POLREGIO, które są zawieszone od 25.05.2020 r.

Poc. 50480 Jabłonowo Pom. 4.35 – Bydgoszcz Gł. 6.18/6.30 - Nakło n/Not  7.01  -  odwołany na odcinku Bydgoszcz Gł. – Nakło n/Not.

Poc. 50452 Nakło n/Not  7.51  - Toruń Wsch. 9.24 -  odwołany.

Poc. 50434 Toruń Wsch. 9.37 – Bydgoszcz Gł. 10.35 - odwołany.

Poc. 55313 Bydgoszcz Gł. 13.30 – Nakło n/Not. 14.03 - odwołany.

Poc. 55314 Nakło n/Not. 14.21 – Włocławek 16.41 - odwołany na odcinku Nakło n/Not. - Bydgoszcz Gł. 

Poc. 55334 Bydgoszcz Gł. 13.34 – Toruń Wsch. 14.30 - odwołany w soboty i niedziele oraz 11.VI.

Poc. 55440 Toruń Wsch. 15.33 – Bydgoszcz Gł. 16.29 - odwołany w soboty i niedziele oraz 11.VI.

Poc. 50450 Bydgoszcz Gł. 7.08 – Toruń Wsch. 8.02 – odwołany.

Poc. 50438 Toruń Wsch. 14.08 - Bydgoszcz Gł. 14.55 – odwołany.

Poc. 55335 Bydgoszcz Gł. 16.53 – Wyrzysk Osiek 17.43 – odwołany.

Poc. 55844 Wyrzysk Osiek 17.53 - Bydgoszcz Gł. 18.41  – odwołany.

Poc. 55353 Bydgoszcz Gł. 18.50 – Nakło n/Not. 19.20 - odwołany.

Poc. 55208 Nakło n/Not. 19.40 - Bydgoszcz Gł. 20.07 – odwołany.

Poc. 55238 Bydgoszcz Gł. 20.25 – Inowrocław 21.04 – odwołany.

Poc. 55345 Inowrocław 21.45 - Bydgoszcz Gł. 22.24 – odwołany.

Poc. 50413 Włocławek 14.21 - Bydgoszcz Gł. 16.00 – odwołany na odcinku Toruń Gł. – Bydgoszcz Gł.

Poc. 50416 Bydgoszcz Gł. 17.38 – Włocławek 19.24 – odwołany na odcinku Bydgoszcz Gł. – Toruń Gł.

Poc. 55589 Bydgoszcz Gł. 15.08 – Laskowice Pom. 15.56 – odwołany.

Poc. 50566 Laskowice Pom. 15.14 - Bydgoszcz Gł. 16.00 – odwołany.

Poc. 50456 Bydgoszcz Gł. 15.25 – Jabłonowo Pom. 17:25 – odwołany na odcinku Toruń Gł. – Jabłonowo Pom.

Poc. 50490 Jabłonowo Pom. 4.03 – Toruń Gł. 5.00 – odwołany.

Poc. 50729 Toruń Gł. 5.45 - Inowrocław 6.20 - odwołany.

Poc. 50743 Inowrocław 6.27 – Toruń Gł. 7.01 - odwołany.

Poc. 55205 Inowrocław 12.43 - Bydgoszcz Gł. 13.23 – odwołany w niedziele oraz 11.VI.

Poc. 55222 Bydgoszcz Gł. 6.23- Inowrocław 7.04 – odwołany w niedziele oraz 11.VI.

Poc. 51202 Toruń Gł. 4.26 – Łódź Kaliska 8.11 -  odwołany.

Poc. 15336 Łódź Kaliska 19.13 – Toruń Gł. 22.31 – odwołany.

Poc. 15315 Kutno 8.28 – Toruń Gł. 10.11 – odwołany.

Poc. 51332 Toruń Gł. 18.04 – Kutno 19.55 -  odwołany.

Poc. 51204 Toruń Gł. 16.15 – Łódź Kaliska 20.21 -  odwołany w soboty i niedziele oraz 11.VI.

Poc. 15200 Łódź Kaliska 10.25 – Toruń Gł. 13.54 – odwołany w soboty i niedziele oraz 11.VI.

Poc. 55203 Inowrocław 7.32 – Bydgoszcz Gł. 8.12 – odwołany w niedziele oraz 11.VI.

 

Poc. 55224 Bydgoszcz Gł. 8.50 - Inowrocław 9.31 – odwołany w niedziele oraz 11.VI.

 

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO - MAZURSKIE

Wykaz pociągów zawieszonych od 28.03.2020 r. do 14.04.2020 r.

Linia kolejowa Olsztyn – Działdowo

Poc. nr 90600 relacji Olsztyn Gł. (11:52) – Działdowo (13:27) kursuje w soboty, niedziele i święta, odwołany 28,29 marca 4,5,11,12,13 kwietnia br.

Poc. nr 90619 relacji Działdowo (18:19) – Olsztyn Gł. (19:53) kursuje w soboty, niedziele i święta, 28,29 marca 4,5,11,12,13 kwietnia br.

Poc. nr 90602 relacji Olsztyn Gł. (13:42) – Działdowo (15:19) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany od 30 marca do 10 kwietnia br.

Poc. nr 90615 relacji Działdowo (07:34) – Olsztyn Gł. (09:07) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany od 30 marca do 10 kwietnia br.

Linia kolejowa Olsztyn – Szczytno

Poc. nr 90921 relacji Olsztyn Gł. (06:31) – Szczytno (07:15) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany od 30 marca do 10 kwietnia br.

Poc. nr 90932 relacji Szczytno (07:32) – Olsztyn Gł. (08:12) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany od 30 marca do 10 kwietnia br.

Linia kolejowa Iława - Działdowo

Poc. nr 90623 relacji Działdowo (06:12) – Iława Gł. (07:10) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany od 31 marca do 14 kwietnia br.

Poc. nr 90632 relacji Iława Gł. (11:45) – Działdowo (12:44) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany od 30 marca do 10 kwietnia br.

Linia kolejowa Olsztyn – Elbląg

Poc. nr 90703/2 relacji Olsztyn Gł. (9:38) – Elbląg (11:41) kursuje codziennie, odwołany od 30 marca do 13 kwietnia br.

Poc. nr 90719/8 relacji Elbląg (11:55) – Olsztyn Gł. (13:48) kursuje codziennie, odwołany od 30 marca do 13 kwietnia br.

Wykaz pociągów zawieszonych od 11.04.2020 r. do 03.05.2020 r.

 

Linia kolejowa Olsztyn – Działdowo

Poc.  nr 90600 relacji Olsztyn Gł. (11:52) – Działdowo (13:27) kursuje w soboty, niedziele i święta, odwołany 18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc.  nr 90619 relacji Działdowo (18:19) – Olsztyn Gł. (19:53) kursuje w soboty, niedziele i święta, odwołany 18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc. nr 90602 relacji Olsztyn Gł. (13:42) – Działdowo (15:19) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany 14 – 30 kwietnia br.

Poc. nr 90615 relacji Działdowo (7:34) – Olsztyn Gł. (9:07) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany 14 – 30 kwietnia br.

 

Linia kolejowa Olsztyn – Szczytno

Poc. nr 90921 relacji Olsztyn Gł. (6:31) – Szczytno (7:15) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany 14 – 30 kwietnia br.

Poc. nr 90932 relacji Szczytno (7:32) – Olsztyn Gł. (8:12) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany 14 – 30 kwietnia br.

 

Linia kolejowa Iława - Działdowo

Poc. nr 90623 relacji Działdowo (6:12) – Iława Gł. (7:10) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany 15  do 30 kwietnia br.

Poc. nr 90632 relacji Iława Gł. (11:45) – Działdowo (12:44) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, odwołany 14 do 29 kwietnia br.

 

Linia kolejowa Olsztyn – Elbląg

Poc. nr 90703/2 relacji Olsztyn Gł. (9:38) – Elbląg (11:41) kursuje codziennie, odwołany 14 kwietnia do 3 maja br.

Poc. nr 90719/8 relacji Elbląg (11:55) – Olsztyn Gł. (13:48) kursuje codziennie, odwołany 14 kwietnia do 3 maja br.

 

Linia kolejowa Olsztyn - Malbork

Poc. nr 50721/0 relacji Olsztyn Gł. (7:16) – Malbork (9:46) kursuje codziennie, odwołany 18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc. nr 50725/4 relacji Malbork (14:05) – Olsztyn Gł. (16:25) kursuje codziennie, odwołany 18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc. nr 90750/1 relacji Olsztyn Gł. (8:21) – Malbork (10:34) kursuje codziennie, odwołany 11,12,18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

 

Linia kolejowa Iława Główna - Malbork

Poc. nr 90645 relacji Iława Gł. (15:51) – Malbork (16:46) kursuje codziennie, odwołany 11,12,18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc. nr 90660 relacji Malbork (18:25) – Iława Gł. (19:26) kursuje codziennie, odwołany 11,12,18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc. nr 90641 relacji Iława Gł. (5:05) – Malbork (6:04) kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, odwołany 11,18,25 kwietnia, 2 maja br.

Poc. nr 90654 relacji Malbork (14:20) – Iława Gł. (15:21) kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, odwołany 11,18,25 kwietnia, 2 maja br.

Poc. nr 90658 relacji Malbork (17:18) – Iława Gł. (18:16) kursuje codziennie, odwołany 11,12,18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

 

Linia kolejowa Olsztyn - Ełk

Poc. nr 90941 relacji Olsztyn Gł. (8:40) – Ełk (11:29) kursuje codziennie, odwołany 11,12,18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc. nr 90950 relacji Ełk (4:21) – Olsztyn Gł. (7:05) kursuje codziennie, odwołany 11,12,18,19,25,26 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc. nr 90943 relacji Olsztyn Gł. (14:50) – Pisz (16:25) kursuje codziennie, odwołany 11,12,18,19,25,26 kwietnia, 1,2 maja br.

Poc. nr 90954 relacji Pisz (17:25) – Olsztyn Gł. (19:08) kursuje codziennie, odwołany 11,12,18,19,25,26 kwietnia, 1,2 maja br.

 

Linia kolejowa Ełk - Białystok

Poc. nr 51800 relacji Ełk (5:38) – Białystok (7:25) kursuje od poniedziałku do soboty, odwołany 13 kwietnia br.

Poc. nr 15809 relacji Białystok (19:25) – Ełk (21:02) kursuje codziennie oprócz sobót, odwołany 12 kwietnia br.

Poc. nr 51804 relacji Ełk (14:29) – Białystok (16:14) kursuje codziennie, odwołany 12,13 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc. nr 15803 relacji Białystok (10:34) – Ełk (12:06) kursuje codziennie, odwołany 12,13 kwietnia, 1,2,3 maja br.

Poc. nr 15807 relacji Białystok (16:43) - Ełk (18:25) kursuje codziennie oprócz sobót, odwołany 19, 26 kwietnia, 1,3 maja

Poc. nr 51808 relacji Ełk (19:21) - Białystok (20:52) kursuje codziennie oprócz sobót, odwołany 19, 26 kwietnia, 1,3 maja

 

Linia kolejowa Olsztyn - Bydgoszcz (Piła)

Poc. 90240/1 relacji Olsztyn (6:15) - Bydgoszcz Główna (9:51) kursuje codziennie, odwołany 11,12,13 kwietnia

Poc. 85428 Piła (15:05) - Olsztyn Główny (20:05) kursuje codziennie, odwołany 11,12,13 kwietnia

Poc. 90226/7 Bydgoszcz (14:27) - Olsztyn Główny (18:02) kursuje codziennie, odwołany 11,12,13, 18, 19, 25, 26 kwietnia

Poc. 90210 Olsztyn Główny (18:44) - Toruń Główny (21:15) kursuje codziennie, odwołany 11,12,13, 18, 19, 25, 26 kwietnia

Poc. 90222/3 Bydgoszcz Główna (10:20) - Olsztyn Główny (13:40) kursuje codziennie, odwołany 11,12,13 kwietnia

Poc. 90244/5 Olsztyn Główny (15:52) - Bydgoszcz Główna (19:43) kursuje codziennie, odwołany 11,12,13 kwietnia

 

Uwaga! Okres zwieszenia kursów pociągów na lotnisko w Szymanach zostaje przedłużony do 15 maja 2020 roku

Wykaz pociągów, których kursowanie zostaje zawieszone od 30.03.2020 r. do 15.05.2020 r.

Poc.  nr 90961/0 relacji Olsztyn Gł. (8:22) – Szymany Lotnisko (9:20), kursuje w poniedziałki, środy i piątki, odwołany do 8 maja 

Poc.  nr 90970/1 relacji Szymany Lotnisko (10:30) – Olsztyn Gł. (11:26), kursuje w poniedziałki, środy i piątki, odwołany do 8 maja 

Poc.  nr 90965/4 relacji Olsztyn Gł. (15:27) – Szymany Lotnisko (16:22), kursuje w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i soboty, odwołany do 9 maja 

Poc.  nr 90972/3 relacji Szymany Lotnisko (17:35) – Olsztyn Gł. (18:37), kursuje w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i soboty, odwołany do 9 maja 

Poc.  nr 90967/6 relacji Olsztyn Gł. (19:45) – Szymany Lotnisko (20:40), kursuje we wtorki, odwołany do 12 maja

Poc.  nr 90976/7 relacji Szymany Lotnisko (22:00) – Olsztyn Gł. (22:56), kursuje we wtorki, odwołany do 12 maja

Poc.  nr 90967/6 relacji Olsztyn Gł. (20:45) – Szymany Lotnisko (21:40), kursuje w poniedziałki i piątki, odwołany do 15 maja

Poc.  nr 90976/7 relacji Szymany Lotnisko (22:50) – Olsztyn Gł. (23:46), kursuje w poniedziałki i piątki, odwołany do 15 maja.

 

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

Wykaz pociągów zawieszonych od 17.03.2020 r. do 24.04.2020 r.

Linia kolejowa Władysławowo – Reda

KKU 99303 Reda (7:50) - Władysławowo (8:37)

KKU 99307 Reda (11:20) - Władysławowo (12:07)

KKU 99345 Reda (13:50) - Władysławowo (14:37)

KKU 99406 Władysławowo (7:00) - Reda (7:47)

KKU 99452 Władysławowo (10:30) - Reda (11:17)

KKU 99412 Władysławowo (13:00) - Reda (13:47).


Wykaz pociągów zawieszonych od 17.03.2020 r. do 13.06.2020 r.

Linia kolejowa Chojnice – Dziemiany Kaszubskie

KKU 95923 Chojnice (5:40) - Dziemiany Kaszubskie (6:34)

KKU 95980 Dziemiany Kaszubskie (6:42) - Chojnice ( 7:38).

Wykaz pociągów zawieszonych od 19.03.2020 r. do 13.06.2020 r.

Linia kolejowa Kartuzy – Gdynia Główna – Gdańsk Wrzeszcz

Poc. 96588/9 – Kartuzy (7:17) – Gdynia Główna (8:01)

Poc. 96240 – Gdynia Główna (8:41) – Gdańsk Wrzeszcz (9:29)

Poc. 96341 – Gdańsk Wrzeszcz (10:01) – Gdynia Główna (10:49)

Poc. 96242 – Gdynia Główna (14:31) – Gdańsk Wrzeszcz (15:19)

Poc. 96343 - Gdańsk Wrzeszcz (15:31) - Gdynia Główna (16:19)

Poc. 96244 - Gdynia Główna (17:31) - Gdańsk Wrzeszcz (18:19)

Poc. 96345 - Gdańsk Wrzeszcz (19:16) - Gdynia Główna (20:04).

Linia kolejowa Gdynia Chylonia – Malbork

Poc. 55674 - Gdynia Chylonia (12:25) - Tczew (13:21)

Poc. 55477 – Tczew (14:52) - Gdynia Chylonia (15:47)

Poc. 55458 - Gdańsk Wrzeszcz (8:44) - Tczew (9:10)

Poc. 55417 - Tczew (11:41) - Gdynia Główna (12:24)

Poc. 55365 - Tczew (18:20) - Gdańsk Wrzeszcz (18:48)

Poc. 55468 - Gdańsk Wrzeszcz (19:01) - Tczew (19:27)

Poc. 55455 – Tczew (21:25) - Gdynia Główna (22:13)

Poc. 55426 - Gdynia Główna (22:58) - Malbork (0:05)

Poc. 55279 - Malbork (7:24) – Tczew (7:41)

Poc. 55256 – Tczew (8:35) - Malbork (8:55)

Poc. 55277 -  Malbork (11:02) - Gdynia Główna (12:20)

Poc. 55268 - Gdynia Główna (18:57) - Malbork (19:59)

Poc. 50681 - Malbork (20:56) - Tczew (21:15)

Poc. 55288 – Tczew (23:10) - Malbork (23:30).


Linia kolejowa Gdynia Główna – Lębork

Poc. 55379 - Gdynia Główna (13:46) - Luzino (14:15)

Poc. 55386 - Luzino (14:22) - Gdynia Chylonia (14:47).

Wykaz pociągów zawieszonych od 23.03.2020 r. do 13.06.2020 r.

Linia kolejowa Słupsk – Ustka Uroczysko

Poc. 88387 - Słupsk (05:45) - Ustka Uroczysko (06:07)

Poc. 88384 - Ustka Uroczysko (06:15) – Słupsk (06:37)

Poc. 88365 - Słupsk (06:45) - Ustka Uroczysko (07:07)

Poc. 88368 - Ustka Uroczysko (07:15) - Słupsk (07:37)

Poc. 88367 - Słupsk (07:45) - Ustka Uroczysko (08:07)

Poc. 88374 - Ustka Uroczysko (08:15) - Słupsk (08:37)

Poc. 88373 - Słupsk (08:45) - Ustka Uroczysko (09:07)

Poc. 88376 - Ustka Uroczysko (09:15) - Słupsk (09:37)

Poc. 88277 - Słupsk (10:30) - Ustka Uroczysko (10:52)

Poc. 88278 - Ustka Uroczysko (11:00) – Słupsk (11:22)

Poc. 88355 - Słupsk (11:30) - Ustka Uroczysko (11:52)

Poc. 88280 - Ustka Uroczysko (12:00) – Słupsk (12:22)

Poc. 88283 - Słupsk (12:30) - Ustka Uroczysko (12:52)

Poc. 88284 - Ustka Uroczysko (13:00) – Słupsk (13;22)

Poc. 88379 - Słupsk (13:55) - Ustka Uroczysko (14:17)

Poc. 88382 - Ustka Uroczysko (14:25) - Słupsk (14:47)

Poc. 88413 - Słupsk (15:15) - Ustka Uroczysko (15:37)

Poc. 88414 - Ustka Uroczysko (15:45) – Słupsk (16:07)

Poc. 88409 - Słupsk (16:15) - Ustka Uroczysko (16:37)

Poc. 88406 - Ustka Uroczysko (16:45) - Słupsk (17:07)

Poc. 88405 - Słupsk (17:20) - Ustka Uroczysko (17:42)

Poc. 88398 - Ustka Uroczysko (17:50) - Słupsk (18:12)

Poc. 88397 - Słupsk (18:20) - Ustka Uroczysko (18:42)

Poc. 88394 - Ustka Uroczysko (18:50) - Słupsk (19:12)

Poc. 88389 - Słupsk (19:20) - Ustka Uroczysko (19:42)

Poc. 88392 - Ustka Uroczysko (19:50) – Słupsk (20:12).

Linia kolejowa Słupsk – Bydgoszcz Główna

Poc. 58221 – Gdynia Główna (22:13) - Słupsk (23:48) – zawieszenie kursowania w okresie 29.03.2020 r. – 13.06.2020 r.

Poc. 85202 – Słupsk (05:35) – Bydgoszcz Główna (10:14) – zawieszenie kursowania na odcinku Słupsk – Gdynia Główna w okresie 30.03.2020 r. – 13.06.2020 r

Wykaz pociągów zawieszonych od 01.04.2020 r. do 13.06.2020 r.

Linia kolejowa Kartuzy – Gdynia Główna

Poc. 96810/1 – Kartuzy (04:13) – Żukowo Wschodnie (04:30)

Poc. 96820/1 – Żukowo Wsch. (04:45) – Kartuzy (05:02)

Poc. 96812/3 – Kartuzy (05:31) – Żukowo Wsch. (05:48)

Poc. 96822/3 – Żukowo Wsch. (06:11) – Kartuzy (06:29)

Poc. 96826/7 – Żukowo Wsch. (22:38) – Kartuzy (22:55)

Poc. 96531/0 – Gdańsk Wrzeszcz (22:46) – Kartuzy (23:40)

Poc. 96586/7 – Kartuzy (23:01) – Gdynia Główna (00:26).

Wykaz zmian w kursowaniu pociągów od 01.04.2020 r. do 13.06.2020 r.

Linia kolejowa Kartuzy – Gdynia Główna

Poc. 96596/7 – Gdynia Główna (04:05) – Kartuzy (05:21) – od 04.04.2020 r. do 13.06.2020 r. pociąg kursuje codziennie.

Poc. 96816/7 – Kartuzy (22:02) – Żukowo Wsch. (22:25) – Gdynia Główna (23:25) – od 01.04.2020 r. do 11.04.2020 r. kursuje w wydłużonej relacji do Gdyni Głównej.  Od 12.04.2020 r. do 13.06.2020 r. zmiana godzin kursowania pociągu Kartuzy (22:02) – Żukowo Wsch. (22:25) – Gdynia Główna (23:41).

Wykaz pociągów zawieszonych w okresie świątecznym od 11.04.2020 r. do 13.04.2020 r.

Poc. 96214 – Gdynia Główna (8:11) – Gdańsk Wrzeszcz (8:59) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96224 – Gdynia Główna (13:11) – Gdańsk Wrzeszcz (13:59) – zawieszenie w dniach 11.04 – 13.04.2020 r.

Poc. 96519/8 – Gdańsk Wrzeszcz (14:16) – Kartuzy (15:10) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96572/3 – Kartuzy (15:31) – Gdańsk Wrzeszcz (16:29) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96327 – Gdańsk Wrzeszcz (16:46) – Gdynia Główna (17:34) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96234 – Gdynia Główna (18:11) – Gdańsk Wrzeszcz (18:59) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96220 – Gdynia Główna (11:11) – Gdańsk Wrzeszcz (11:59) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96515/4 – Gdańsk Wrzeszcz (12:16) – Kartuzy (13:10) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96568/9 – Kartuzy (13:31) – Gdańsk Wrzeszcz (14:29) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96321 – Gdańsk Wrzeszcz (14:46) – Gdynia Główna (15:34) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96230 – Gdynia Główna (16:11) – Gdańsk Wrzeszcz (16:59) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96236 – Gdynia Główna (19:11) – Gdańsk Wrzeszcz (19:59) – zawieszenie w  dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96529/8 – Gdańsk Wrzeszcz (20:16) – Kartuzy (21:16) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96816/7 – Kartuzy (22:02) –  Gdynia Główna (23:25) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96222 – Gdynia Gł. (12:11) – Gdańsk Wrzeszcz (12:59) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96517/6 – Gdańsk Wrzeszcz (13:16) – Kartuzy (14:10) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96570/1 – Kartuzy (14:31) – Gdańsk Wrzeszcz (15:29) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 96323 – Gdańsk Wrzeszcz (15:46) – Gdynia Gł. (16:34) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 90404 – Hel (5:50) – Gdynia Główna (7:16) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 90343 – Gdynia Główna (8:42) – Hel (10:05) – zawieszenie w dniach 11.04.2020; 13.04.2020 r.

Poc. 90442 – Hel (11:22) – Gdynia Główna (12:42) – zawieszenie w dniach 11.04.2020; 13.04.2020 r.

Poc. 90313 – Gdynia Główna (15:36) – Hel (16:53) – zawieszenie w dniach 11.04.2020; 13.04.2020 r.

Poc.90418 – Hel (17:13) – Gdynia Główna (18:32) – zawieszenie w dniach 11.04.2020; 13.04.2020 r.

Poc. 90321 – Gdynia Główna (21:34) – Hel (22:52) – zawieszenie w dniach 10.04-12.04.2020 r.

Poc. 90400 – Władysławowo (4:13) – Gdynia Główna (4:56) – zawieszony 11.04.2020 r.

Poc. 90301 – Gdynia Główna (5:06) –  Hel (6:32) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 90406 – Hel (6:40) – Gdynia Główna (8:17) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 90323 – Gdynia Główna (23:07) – Władysławowo (23:50) – zawieszony 10.04.2020 r.

Poc. 90345 – Gdynia Główna (21:36) – Hel (13:54) – zawieszony 11.04.2020 r.

Poc. 90444 – Hel (14:40) – Gdynia Główna (16:09) – zawieszony 11.04.2020 r.

Poc. 90307 – Gdynia Główna (10:38) – Hel (12:04) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 90412 – Hel (13:56) – Gdynia Główna (15:15) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 55228/9 – Chojnice (8:06) – Gdynia Główna (10:31) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 55206/7 – Gdynia Główna (15:57) – Chojnice (18:29) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 50704 – Chojnice (5:01) – Tczew (6:33) – zawieszony 11.04.2020 r.

Poc. 50775 – Tczew (8:33) – Chojnice (10:05) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 50708 – Chojnice (10:59) – Tczew (12:31) – zawieszenie w dniach 12.04-13.04.2020 r.

Poc. 50779 – Tczew (13:50) – Chojnice (15:23) – zawieszenie w dniach 12.04-13.04.2020 r.

Poc. 50702 – Chojnice (4:32) – Tczew (6:02) – zawieszony 11.04.2020 r.

Poc. 50777 – Tczew (11:24) – Chojnice (12:54) – zawieszony 11.04.2020 r.

Poc. 50710 – Chojnice (14:19) – Tczew (15:49) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 50783 – Tczew (16:15) – Chojnice (17:53) – zawieszenie w dniach 13.04.2020 r.

Poc. 80981 – Chojnice (5:00) – Szczecinek (6:03) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 80990 – Szczecinek (6:35) – Chojnice (7:38) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 88232 – Słupsk (11:50) – Szczecinek (13:32) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 88237 – Szczecinek (14:37) – Słupsk (16:24) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 50606/7 – Gdynia Główna (9:53) –  Elbląg (11:25) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 50634/5 – Elbląg (12:55) – Gdynia Główna (14:35) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 58203 – Gdynia Główna (6:05) – Słupsk (8:12) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 85206 – Słupsk (8:33) – Gdynia Główna (10:09) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020

Poc. 85214 – Słupsk  (16:46) – Gdynia Główna (18:26) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 50602/3 – Gdynia Chylonia (5:34) – Elbląg (7:24) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 58630/1 – Elbląg (7:42) – Słupsk (11:22) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 85220 – Słupsk (20:02) – Gdynia Główna (22:04) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 58213 – Tczew (14:39) – Słupsk (17:16) – zawieszenie w dniach 12.04-13.04.2020 r.

Poc. 58209 – Gdynia Główna (12:04) – Słupsk (13:42) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 85210 – Słupsk (14:35) – Gdynia Główna (16:14) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 50616/7 – Gdynia Główna (16:34) – Elbląg (18:13) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 50642/3 – Elbląg (19:50) – Gdynia Główna (21:39) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 55313 – Tczew (14:39) – Gdynia Główna (15:24) – zawieszenie w dniach 11.04.2020 r.

Poc. 85216/7 – Słupsk  (17:55) – Elbląg (21:20) – zawieszenie w dniach 12.04.2020 r.

Poc. 50620/1 – Gdynia Gł. (19:45) – Elbląg (21:20) – zawieszenie w dniach 11.04.2020 r.

Poc. 50624/5 – Elbląg (4:32) – Gdynia Chylonia (6:20) – zawieszenie w dniach 12.04-13.04.2020 r.

Poc. 55432 – Gdynia Chyl. (16:15) – Smętowo (18:02) – zawieszenie w dniach 11.04-12.04.2020 r.

Poc. 55413 – Smętowo (16:33) – Gdynia Chyl. (18:10) – zawieszenie w dniach 12.04-13.04.2020 r.

Poc. 50679 – Malbork (10:41) – Gdynia Chyl. (12:13) – zawieszenie w dniach 12.04-13.04.2020 r.

Poc. 50648 – Gdynia Chyl. (14:47) – Malbork (16:35) – zawieszenie w dniach 11.04.2020 r.

Poc. 50471 – (Bydgoszcz Gł.) Smętowo (7:30/8:36) – Gdynia Główna (10:05) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 55302 – Gdynia Główna (10:19) – Smętowo (Bydgoszcz Gł.) (11:56/13:02) – zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Częściowe zawieszenia

Poc. 58227 – Gdynia Główna (14:14) Słupsk (16:11) – częściowe zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 85208 – Gdynia Główna (12:39) Tczew (13:25) – częściowe zawieszenie w dniach 11.04-13.04.2020 r.

Poc. 85216 – Słupsk  (17:46) – Gdynia Główna (19:45) – częściowe zawieszenie 13.04.2020 r.

 

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Wykaz pociągów, które zostają zawieszone od 19.03.2020 r. do odwołania

Linia Kolejowa Lublin – Lublin AIRPORT- wszystkie pociągi odwołane

Linia Kolejowa Lublin – Szastarka – Stalowa Wola Rozwadów – Rzeszów

Poc. 23601/0 Lublin Główny (05:49) – Rzeszów Główny (09:30) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych

Poc. 23603/2 Lublin Główny (12:45) – Rzeszów Główny (16:25) kursuje codziennie

Poc. 23605/4 Lublin Główny (17:45) – Rzeszów Główny (21:19) kursuje codziennie

Poc. 32600 Rzeszów Główny (05:27) – Lublin Główny (09:33) kursuje codziennie

Poc. 32602 Rzeszów Główny (12:06) – Lublin Główny (16:22) kursuje codziennie

Poc. 32604 Rzeszów Główny (17:37) – Lublin Główny (21:33) kursuje codziennie

Poc. 23601/0 Lublin Główny (07:38) – Rzeszów Główny (11:10) kursuje w soboty, niedziele i święta - odwołany na odcinku Szastarka – Rzeszów Główny

Poc. 32600 Rzeszów Główny (05:27) – Lublin Główny (09:33) kursuje w soboty, niedziele i święta  - odwołany na odcinku Rzeszów Główny – Szastarka

Poc. 22607 Lublin Główny (19:54) - Szastarka (21:03) kursuje codziennie oprócz sobót oprócz 12 IV - odwołany od 4 IV

Poc. 22624 Szastarka (07:20) - Lublin Główny (08:26) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych oprócz 12 VI - odwołany od 4 IV

Poc. 22624 Szastarka (12:07) - Lublin Główny (13:09) kursuje w soboty oraz 1 V, 11, 12 VI - odwołany od 4 IV

Uwaga ! Zmiana godziny kursowania pociągu nr 22609 od dnia 4 IV.

Poc. 22609 Lublin Główny (19:35) - Stalowa Wola Południe (21:23).

Linia Kolejowa Lublin – Lubartów – Parczew

Poc. 22909/8 Lublin Główny (17:25) – Lubartów Słowackiego (18:02) kursuje od poniedziałku do piątku

Poc. 22931/0 Lubartów Słowackiego (18:41) – Lublin Główny (19:20) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 2, 3 V

Poc. 22901/0 Lublin Główny (05:28) – Lubartów Słowackiego (06:11) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych

Poc. 22923/2 Lubartów Słowackiego (00:35) – Lublin Główny (07:15)  kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych.

Linia Kolejowa Dęblin - Lublin – Rejowiec – Chełm

Poc. 22307 Lublin Główny (11:35) – Chełm (12:41) kursuje codziennie

Poc. 22317 Lublin Główny (16:18) – Chełm (17:30) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 12 VI

Poc. 22340 Chełm (08:04) – Lublin Główny (09:10) kursuje codziennie

Poc. 22350 Chełm (16:27) – Lublin Główny (17:40) kursuje codziennie oprócz 12 IV

Poc. 22319 Lublin Główny (18:35) – Chełm (19:41) kursuje codziennie oprócz 12 IV

Poc. 22352 Chełm (18:34) – Lublin Główny (19:40) kursuje codziennie

Poc. 22309 Lublin Główny (12:30) – Chełm (13:36) 16 XII 19 – 11 XII kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 12 VI

Poc. 22342 Chełm (10:44) – Lublin Główny (11:50) kursuje codziennie oprócz niedziel oprócz 13 IV

Poc. 22474 Chełm (13:17) – Rejowiec (13:33) kursuje codziennie

Poc. 22465 Rejowiec (14:27) – Chełm (14:43) kursuje codziennie

Poc. 22469 Rejowiec (21:37) - Chełm (21:53) kursuje codziennie oprócz sobót oraz 2V - odwołany od 4 IV

Poc. 22478 Chełm (20:06) - Rejowiec (20:22) kursuje codziennie oprócz sobót oprócz 1, 3 V - odwołany od 4 IV

Poc. 22478 Chełm (21:12) - Rejowiec (21:28) kursuje 1-3 V - odwołany od 4 IV.

Poc. 22837 Dęblin (06:30) - Lublin Główny (08:33) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznychodwołany od 6 IV.

Linia Kolejowa Dęblin – Łuków

Poc. 22857 Łuków (13:30) – Dęblin  (14:22) kursuje codziennie

Poc. 22822 Dęblin (09:50) – Łuków (10:42) kursuje w soboty niedziele i święta oprócz 13 IV

Poc. 21814/5 Dęblin (13:50) – Terespol (16:15) 16 XII 19 – 11 XII 20 kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 12 VI - odwołany na odcinku Dęblin – Łuków          

Poc. 22826 Dęblin (17:18) - Łuków (18:10) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych oprócz 12 VI - odwołany od 4 IV

Poc. 22851 Łuków (04:32) - Dęblin (05:24) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych oprócz 12 VI - odwołany od 4 IV.

Poc. 22837 Dęblin (06:30) - Lublin Główny (08:33) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych.

Linia Kolejowa Terespol – Łuków – Siedlce

Poc. 11799 Łuków (21:10) – Biała Podlaska (21:55) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 12 VI

Poc. 11820 Biała Podlaska (04:43) – Łuków (05:29) kursuje codziennie oprócz niedziel oprócz 2 V, 12, 13 VI

Poc. 11826 Terespol (08:13) – Siedlce (10:00) kursuje codziennie

Poc. 11803  Siedlce (12:25) – Terespol (14:11) kursuje codziennie

Poc. 119 Brest Centralny (07:15) – Terespol(07:36) kursuje codziennie

Poc. 121 Brest Centralny (12:00) – Terespol (12:21) kursuje codziennie

Poc. 123 Brest Centralny (16:01) – Terespol (16:19) kursuje codziennie

Poc. 120 Terespol (10:26) – Brest Centralny (10:47) kursuje codziennie

Poc. 122 Terespol (14:01) – Brest Centralny (14:22) kursuje codziennie

Poc. 124 Terespol (20:27) – Brest Centralny (20:48) kursuje codziennie

Poc. 11801 Siedlce (10:25) - Terespol (12:15) kursuje codziennie - odwołany od 4 IV

Poc. 11822 Terespol (05:55) - Siedlce (07:44) kursuje codziennie - odwołany od 4 IV na odcinku Łuków - Siedlce

Poc. 11834 Terespol (10:39) - Łuków (12:01) kursuje codziennie - odwołany od 4 IV.

Linia Kolejowa Lublin – Rejowiec – Zamość Wschód

Poc. 22403 Lublin Główny (13:15) – Zamość Wschód (15:44) kursuje codziennie

Poc. 22414 Zamość Wschód (12:16) – Lublin Główny (14:42) kursuje codziennie

Poc. 22407 Lublin Główny (20:41) - Zamość Wschód (22:59) kursuje codziennie oprócz sobót - odwołany od 4 IV

Poc. 22405 Lublin Główny (16:57) - Zamość Wschód (19:16) kursuje codziennie - odwołany od 4 IV w soboty

Poc. 22412 Zamość Wschód (08:30) - Lublin Główny (10:49) kursuje codziennie - odwołany od 4 IV

Poc. 23443 Lublin Główny (07:20) - Bełżec (10:35) kursuje 1-3 V

Poc. 22443 Lublin Główny (09:13) - Bełżec (12:27) kursuje 1-3 V - odwołany na odcinku Zawada - Bełżec

Poc. 22446 Bełżec (15:15) - Lublin Główny (18:26) kursuje 1-3 V

Poc. 32442 Bełżec (18:05) - Lublin Główny (21:21) kursuje 1-3 V

Poc. 22650 Zamość Wschód (08:57) - Zawada (09:15) kursuje 1-3 V

Poc. 22641 Zawada (09:26) - Zamość Wschód (09:45) kursuje 1-3 V

Poc. 22652 Zamość Wschód (10:45) - Zawada (11:03) kursuje 1-3 V

Poc. 22645 Zawada (16:48) - Zamość Wschód (17:07) kursuje 1-3 V

Poc. 22656 Zamość Wschód (18:36) - Zawada (18:54) kursuje 1-3 V

Poc. 22647 Zawada (19:27) - Zamość Wschód (19:46) kursuje 1-3 V

Poc. 32440/1 Bełżec (10:44) - Zamość Wschód (12:36) kursuje 1-3 V

Poc. 23440/1 Zamość Wschód (16:24) - Bełżec (17:58) kursuje 1-3 V.

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Wykaz pociągów zawieszonych od 01/03.05.2020 r. do odwołania (aktualizacja)

 

Linia nr 91 odcinek Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł.

Poc. nr 30411 rel. Rzeszów Gł. odj. 13:38 - Przemyśl przyj. 15:09 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "codziennie".

Poc. nr 30454  rel. Przemyśl Gł. odj. 10:40 – Rzeszów Gł. przyj. 12:03 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "codziennie".

Poc. nr 30466 rel. Przemyśl Gł. odj. 17:42 – Rzeszów Gł. przyj. 19:04 – odwołany
w całej relacji do 13.06.2020 r. "codziennie". Kontynuacja od 25.V 

Poc. nr 30427 relacji Rzeszów Gł. odj. 20:17 - Przemyśl Gł. przyj. 21:39 – odwołany
w całej relacji do 13.06.2020 r. "codziennie". Kontynuacja od 25.V  

Poc. nr 30407 relacji Rzeszów Gł. odj. 11:45 - Przemyśl Gł. przyj. 13:07 - odwołany
w całej relacji do 13.06.2020 r. "codziennie" 

Poc. nr 30458  rel. Przemyśl Gł. odj. 13:46 – Rzeszów Gł. przyj. 15:09 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r.  "codziennie".

Poc. nr 39448 rel. Rzeszów Gł. odj. 21:50 – Tarnów przyj. 23:01 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "w dni robocze".

Poc. nr 39419 rel. Tarnów odj. 22:18 – Rzeszów Gł. przyj. 23:25   -  odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "w dni robocze".

 

Linia nr 68 odcinek St. Wola Rozwadów – Przeworsk

Poc. nr 23509 rel. St. Wola Rozwadów odj. 7:35 – Rudnik n/Sanem przyj. 8:03 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "w dni robocze".

Poc. nr 32508 rel. Rudnik n/Sanem odj. 8:13 - St. Wola Rozwadów  przyj. 8:44 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "w dni robocze".

Poc. nr 23511 rel. St. Wola Rozwadów odj. 13:05 – Rudnik n/Sanem przyj. 13:34 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "w dni robocze".

Poc. nr 32510 rel. Rudnik n/Sanem odj. 13:44 - St. Wola Rozwadów przyj. 14:16 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "w dni robocze".

Poc. nr 32504 rel. Przeworsk odj. 14:20 - St. Wola Rozwadów przyj. 15:46 - odwołany
w całej relacji do 13.06.2020 r. "w soboty i niedziele”.

Poc. nr 23503 rel. St. Wola Rozwadów odj. 14:50 – Przeworsk przyj. 16:08 - odwołany
w całej relacji do 13.06.2020 r. "w soboty i niedziele”.

Poc. nr 32500 rel. Przeworsk odj. 4:39 - St. Wola Rozwadów przyj. 6:05 - odwołany
w całej relacji do 13.06.2020 r. "w niedziele".

Poc. nr 23501 rel. St. Wola Rozwadów odj. 6:17 – Przeworsk przyj. 7:41 - odwołany
w całej relacji do 13.06.2020 r. "w niedziele".

 

Linia nr 74/25/71  odcinek Stalowa Wola Rozwadów - Rzeszów Gł. 

Poc. nr 32600 rel. Rzeszów Gł. odj. 5:32 - Lublin przyj. 9:35 - odwołany w całej relacji do 10.06.2020 r. w „C” oraz na odcinku Rzeszów odj. 5:32 - Szastarka przyj. 8:35 w „D”(tj. w dni robocze kursuje Szastarka-Lublin). 

poc. nr 23601 Lublin odj. 5:49 - Rzeszów przyj. 9:26 - odwołany w całej relacji do 10.06.2020 r. w „C” oraz na odcinku Szastarka odj. 8:39 - Rzeszów Gł. przyj 11:16 w „D” (tj. w dni robocze kursuje Lublin-Szastarka).

Poc. nr 32602 rel. Rzeszów gł. odj. 12:33 - Lublin przyj. 16:12 - odwołany w całej relacji do 10.06.2020 r. "codziennie"

Poc. nr 23603 rel. Lublin odj. 12:23 - Rzeszów Gł. przyj. 16:28 - odwołany w całej relacji do 10.06.2020 r. "codziennie". 

Poc. nr 32604 rel. Rzeszów Gł. odj. 17:37 - Lublin przyj. 21:33 - odwołany w całej relacji 13.06.2020 r. "codziennie"

Poc. nr 23605 rel. Lublin odj. 17:44 - Rzeszów przyj. 21:24 - odwołany w całej relacji 13.06.2020 r. "codziennie"

Poc. nr 23434/5 rel. St. Wola PŁD odj. 17:12 - Rzeszów Gł. przyj. 19:15 -  odwołany w całej relacji w dniu 10, 17, 24.05 raz 7.06.2020 r.

 

Linia nr 106/108 odcinek  Rzeszów Gł. Jasło/Gorlice/Sanok

Poc. nr 30805 rel. Rzeszów Gł. odj. 12:14 - Jasło przyj. 13:35 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. w "dni robocze".

Poc. nr 30828 rel. Jasło odj. 14:36 - Rzeszów Gł. przyj. 16:10 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. w "dni robocze".

Poc. nr 30971 rel. Rzeszów Gł. odj. 15:43 - Gorlice przyj. 17:57 - odwołany na odcinku Jasło odj. 17:11 - Gorlice przyj. 17:57 do 13.06.2020 r.

Poc. nr 30895 rel. Rzeszów Gł. odj. 16:20 - Sanok przyj. 19:39 - odwołany na odcinku Jasło odj. 18:06 - Sanok przyj. 19:39 do 13.06.2020 r.

Poc. nr 30981 rel. Gorlice odj. 18:07 - Jasło przyj. 18:53 - odwołany w całej relacji w dniu do 13.06.2020 r.

Poc. nr 30892 rel. Sanok odj. 15:53 - Rzeszów Gł. przyj. 19:01 - odwołany na odcinku Sanok odj. 15:53 - Jasło przyj. 17:24 do 13.06.2020 r.

7.Poc. nr 30801 rel. Rzeszów Gł. odj. 5:37 - Jasło przyj. 7:03 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "codziennie".

Poc. nr 30824  rel. Jasło odj. 7:14 - Rzeszów Gł. przyj. 8:39 – odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "codziennie".

 

Linia nr 108 odcinek Jasło /Sanok-Zagórz

Poc. nr 30862  rel. Sanok odj. 7:57 - Jasło przyj. 9:29 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "w dni robocze".

Poc. nr 30857  rel. Jasło odj. 12:17 - Zagórz przyj. 13:58 - odwołany w całej relacji do 13.06.2020 r. "w dni robocze".  

 

Linia nr 101 odcinek /Rzeszów/ Jarosław - Horyniec Zdrój

Poc. nr 33701/33289 AKZ rel. Rzeszów Gł. odj. 6:26 - Horyniec Zdrój przyj. 8:54 - odwołany w całej relacji w dniu do 13.06.2020 r.

 

Poc. nr 33284 AKZ rel. Horyniec Zdrój odj.14:36 – Jarosław przyj. 16:06 odwołany
w całej relacji w dniu do 13.06.2020 r.

 

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

W uzgodnieniu z Organizatorem przewozów w województwie świętokrzyskim i w województwie śląskim zawieszenie kursowania pociągów zostaje wydłużone do 31 maja 2020 r.

Poniżej zaktualizowana lista pociągów, których kursowanie zostało zawieszone.

Linia kolejowa nr 8 odcinek Kielce - Sędziszów

  1. 20421 Kielce (08:10) - Sędziszów (09:07) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,
  1. 20406 Sędziszów (12:20) - Kielce (13:16) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,

Linia kolejowa nr 8/62 odcinek Sędziszów - Katowice

  1. 24909 Sędziszów (11:51) - Katowice (14:14) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji, ograniczenie kursowania do 13 czerwca 2020 r.
  1. 42904 Katowice (9:25) - Sędziszów (11:30) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji, ograniczenie kursowania do 13 czerwca 2020 r.

Linia kolejowa nr 61 odcinek Kielce - Częstochowa/Katowice

  1. 20501 Kielce (17:20) - Włoszczowa (18:06) kursuje codziennie oprócz soboty, odwołany w całej relacji,
  2. 20514 Włoszczowa (06:35) - Kielce (07:22) kursuje od poniedziałku do soboty oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,
  1. 24307/6 Kielce (8:32) - Częstochowa (10:17) kursuje codziennie, odwołany na odcinku Włoszczowa - Częstochowaograniczenie kursowania do 24 maja 2020 r.
  1. 42303/2 Częstochowa (10:42) - Kielce (12:36) kursuje codziennie, odwołany na odcinku Częstochowa - Włoszczowaograniczenie kursowania do 24 maja 2020 r.
  1. 24333 Kielce - (5:30) - Katowice (7:40) kursuje codziennie, odwołany w całej relacji, ograniczenie kursowania do 24 maja 2020 r.
  2. 24335 Kielce - (15:57) - Katowice (18:01) kursuje codziennie, odwołany na odcinku Włoszczowa - Katowiceograniczenie kursowania do 24 maja 2020 r.
  1. 42224 Katowice - (8:21) - Kielce (10:36) kursuje codziennie, odwołany w całej relacji, ograniczenie kursowania do 24 maja 2020 r.
  2. 42226 Katowice - (19:20) - Kielce (21:33) kursuje codziennie, odwołany na odcinku Katowice - Włoszczowaograniczenie kursowania do 24 maja 2020 r.

Linia kolejowa nr 8/25 odcinek Kielce - Skarżysko Kam. - Ostrowiec Św.

  1. 20300 Kielce (6:30) - Skarżysko-Kam. (7:13) kursuje od poniedziałku do soboty oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,
  1. 20302 Kielce (11:28) - Skarżysko-Kam. (12:11) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,
  1. 20304 Kielce (13:25) - Skarżysko-Kam. (14:09) kursuje codziennie, odwołany w całej relacji,
  2. 20321 Skarżysko Kam. (11:03) - Kielce (11:47) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,
  1. 20325 Skarżysko Kam. (20:53) - Kielce (21:37) kursuje codziennie, odwołany w całej relacji,
  2. 20701 Skarżysko-Kam. (04:10) - Ostrowiec Św. (05:03) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,
  1. 20705 Skarżysko-Kam. (07:18) - Ostrowiec Św. (08:51) kursuje codziennie, odwołany w całej relacji,
  2. 20708/9 Kielce (10:55) - Ostrowiec Św. (13:19) kursuje codziennie, odwołany w całej relacji,
  3. 20711 Skarżysko-Kam. (12:24) - Ostrowiec Św. (13:17) kursuje codziennie, odwołany w całej relacji,
  4. 20713 Skarżysko-Kam. (14:20) - Ostrowiec Św. (15:53) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,
  1. 20732/3 Ostrowiec Św. (06:12) -Kielce (08:08) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,
  1. 20733 Skarżysko Kam. (7:25) - Kielce (8:08) kursuje w soboty, odwołany w całej relacji,
  2. 20734 Ostrowiec Św. (10:00) - Skarżysko-Kam. (10:57) kursuje codziennie oprócz niedzieli, odwołany w całej relacji,
  1. 20736/7 Ostrowiec Św. (11:56) - Kielce (14:20) kursuje codziennie, odwołany w całej relacji,
  2. 20740 Ostrowiec Św. (15:11) - Skarżysko-Kam. (16:44) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych, odwołany w całej relacji,
  1. 20744 Ostrowiec Św. (19:12) - Skarżysko-Kam. (20:45) kursuje codziennie, odwołany w całej relacji,

Linia kolejowa nr 8/25 odcinek Kielce - Sandomierz

  1. 20722/3 Kielce (7:03) - Sandomierz (9:36) kursuje 1-3 V, 11-14 VI oraz 27.VI - 27.IX w soboty i  niedziele, odwołany na odcinku Ostrowiec Św. - Sandomierz,
  1. 20750/1 Sandomierz (17:30) - Kielce (19:54) kursuje 1-3 V, 11-14 VI oraz 27.VI - 27.IX w soboty i niedziele, odwołany na odcinku Sandomierz - Ostrowiec Św.,

Linia kolejowa nr 25/8/61/144/132 odcinek Ostrowiec Św. - Kielce - Wrocław

  1. Pociąg superREGIO 26110/1 Ostrowiec Św. (10:44) Wrocław Gł. (16:20) kursuje w piątki i niedziele,
  2. Pociąg superREGIO 62110/1 Wrocław Gł. (18:38) - Ostrowiec Św. (23:31) kursuje w piątki i niedziele.

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

Wykaz pociągów międzynarodowych, które zostają zawieszone od 01.05 do 01.06.2020 r.

Linia kolejowa  Białystok – Kowno/Kaunas

Poc. 19003/143 Białystok (8:26) - Suwałki (10:16) - Kowno/Kaunas (13:57) kursuje w soboty i niedziele;

Poc. 99003/149 Białystok (15:47) - Suwałki (17:50) - Kowno/Kaunas (21:26) kursuje w piątki, soboty i niedziele;

Poc. 142/19000 Kowno/Kaunas (9:58) - Suwałki (11:36) - Białystok (13:29) kursuje w poniedziałki, soboty i niedziele;

Poc. 146/99000 Kowno/Kaunas (17:30) - Suwałki (19:08) - Białystok (20:48) kursuje w soboty i niedziele.

Wykaz pociągów, które zostają zawieszone od 12.04.2020 r. do 02.05.2020 r.

Linia kolejowa Białystok - Czeremcha

Poc. 10598 Białystok (17:02) - Czeremcha (18:37) kursuje codziennie.

 
Wykaz pociągów, które zostają zawieszone od 12.04.2020 r. do 03.05.2020 r.

Linia kolejowa Białystok - Szepietowo

Poc. 10324 Białystok (7:30) - Szepietowo (8:20) kursuje codziennie oprócz niedziel

Poc. 10309 Szepietowo (8:33) - Białystok (9:23) kursuje codziennie oprócz niedziel

Linia kolejowa Białystok - Czeremcha

Poc. 10570 Białystok (8:35) - Czeremcha (10:02) kursuje codziennie oprócz niedziel

Poc. 10543 Czeremcha (6:38) -  Białystok (8:08) kursuje codziennie

Poc. 10575 Czeremcha (10:20) -  Białystok (11:44) kursuje codziennie oprócz niedziel.

Ograniczenia świąteczne i weekendowe

Linia kolejowa Białystok – Ełk

Poc. 15809 Białystok (19:25) - Ełk (21:02) odwołany 12.04.2020 r.

Poc. 51800 Ełk (5:38) – Białystok (7:25) odwołany 13.04.2020 r.

Poc. 15803 Białystok (10:34) - Ełk (12:06) odwołany 12-13.04, 01-03.05.2020 r.

Poc. 51804 Ełk (14:29) – Białystok (16:14) odwołany 12-13.04, 01-03.05.2020 r.

Poc. 15807 Białystok (16:43) - Ełk (18:25) odwołany 12-13.04, 19.04, 26.04, 01.05, 03.05.2020 r.

Poc. 51808 Ełk (19:21) – Białystok (20:52) odwołany 12-13.04, 19.04, 26.04, 01.05, 03.05.2020 r.

Linia kolejowa Białystok – Kuźnica Białostocka

Poc. 10205 Białystok (15:29) – Kuźnica Białostocka (16:24) odwołany 12-13.04, 01-03.05.2020 r.

Poc. 10216 Kuźnica Białostocka (17:46) - Białystok (18:41) odwołany 12-13.04, 01-03.05.2020 r.

Linia kolejowa Białystok – Suwałki

Poc. 10413 Białystok (9:32) – Suwałki (11:44) odwołany 12-13.04, 01-03.05.2020 r.

Poc. 10404 Suwałki (13:00) - Białystok (15:13) odwołany 12-13.04, 01-03.05.2020 r.



WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Prosimy o zapoznanie się z istotnymi informacjami:

Wykaz pociągów, które zostają zawieszone w dniach 18.03 do 13.06.2020 r. oraz Zmiana organizacji ruchu w dniach 18.05 do 13.06.2020 r. KLIKNIJ TUTAJ 
          

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Prosimy o zapoznanie się z istotnymi informacjami:

Wykaz pociągów o skróconych lub zawieszonych  relacjach w dniach 19 marca – 13 czerwca 2020 r. KLIKNIJ TUTAJ

 

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Prosimy o zapoznanie się z istotnymi informacjami:

Wykaz pociągów, które zostają zawieszone w dniach 4.05.-24.05.2020 r. KLIKNIJ TUTAJ

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Prosimy o zapoznanie się z istotnymi informacjami:

Wykaz pociągów, które zostają zawieszone w dniach 30.03.-24.05.2020 r.
oraz Wykaz pociągów, które zostają zawieszone w dniach 30.03.- 24.05.2020 r. KLIKNIJ TUTAJ

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Prosimy o zapoznanie się z istotnymi informacjami:

Wykaz pociągów, które zostają zawieszone od dnia 16.03. do dnia 03.05.2020 r. KLIKNIJ TUTAJ

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

Prosimy o zapoznanie się z istotnymi informacjami:

Wykaz pociągów, które zostają zawieszone w dniach 30.03.- 14.04.2020 r.
KLIKNIJ TUTAJ oraz Wykaz pociągów, które zostają zawieszone w dniach 25.05.- 13.06.2020 r. KLIKNIJ TUTAJ


Zobacz wszystkie artykuły