Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Wielkopolskie
Ograniczenia w kursowaniu pociągów w województwie wielkopolskim

Drodzy Podróżni,

w związku z wdrożeniem nadzwyczajnych rządowych rozwiązań mających na celu zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie rozprzestrzeniania się choroby COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2, w tym decyzją o zamknięciu m.in. wszystkich placówek oświatowych, placówek kultury w tym kin i teatrów ogłoszoną 11 marca 2020 roku przez Prezesa Rady Ministrów, informujemy o wprowadzeniu ograniczeń kursowania pociągów POLREGIO.

Od 16 marca br. wprowadzane są zmiany w kursowaniu pociągów POLREGIO w województwie wielkopolskim, w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego - organizatorem regionalnego transportu kolejowego w województwie wielkopolskim.

Przed rozpoczęciem podróży prosimy o każdorazowe sprawdzenie rozkładu jazdy np. poprzez stronę internetową portalpasazera.pl polregio.pl,  a także o śledzenie informacji stacyjnych i wysłuchiwanie komunikatów wygłaszanych przez megafony.


UWAGA! Za odwołane pociągi nie kursuje Zastępcza Komunikacja Autobusowa.


Prosimy o zapoznanie się z pozostałymi istotnymi informacjami:

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZWROTÓW ZA NIEWYKORZYSTANE BILETY – KLIKNIJ TUTAJ

ZALECENIA GIS DLA PODRÓŻUJĄCYCH W ZWIĄZKU Z NOWYM KORONAWIRUSEM – KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowe informacje dotyczące ograniczeń w kursowaniu pociągów w województwie wielkopolskim znajdują się poniżej w sekcji Do pobrania.Do pobrania
Wykaz pociągów odwołanych na terenie Wielkopolski

Data dodania pliku: 23.06.2020

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły