Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Szanowni Podróżni, w związku z panującymi w Polsce upałami przypominamy o zaopatrzeniu się w napoje na czas podróży
Dowiedz się więcej > Zamknij X

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Małopolskie
Photoday POLREGIO w Małopolsce - rozdanie nagród

  • Uczestnicy Photoday POLREGIO w Małopolsce

    Uczestnicy Photoday POLREGIO w Małopolsce

W siedzibie Oddziału Małopolskiego odbyło się rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu fotograficznego "Photoday POLREGIO". Była to pierwsza edycja zorganizowana przez Oddział Małopolski Przewozów Regionalnych wspólnie z Polska Press. I miejsce zajął Piotr Bałła, II miejsce Tom Rollauer, a III Marek Bednarz. Przyznano również trzy wyróżnienia. Otrzymali je: Natalia Data, Piotr Drozdowski i Łukasz Bączek.

Photoday to projekt łączący pasję fotografowania z poznawaniem unikalnych miejsc na mapie Krakowa. To zarazem największy plener fotograficzny w Małopolsce, na którym spotykają się miłośnicy fotografii, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa w gronie osób, które łączy pasja do robienia zdjęć, zaś miejsca, do których zapraszani są uczestnicy, są na co dzień niedostępne.

Chętnych do udziału w naszej fotograficznej akcji nie brakowało. Dwadzieścia wyłonionych spośród zgłoszeń osób miało wyjątkową okazję zajrzeć w zakamarki lokomotywowni Kraków Płaszów i Suchej Beskidzkiej oraz wybrać się w podróż Pociągiem papieskim.

Niesamowity plener fotograficzny na niedostępnym dla każdego terenie lokomotywowni Kraków Płaszów już sam w sobie był niebywałą gratką dla miłośników fotografii. Uczestnicy akcji mieli możliwość zrobienia zdjęć również w trakcie przejazdu Pociągiem papieskim do lokomotywowni w Suchej Beskidzkiej będącej kolejnym etapem programu. Dla wszystkich uczestników został zorganizowany catering.  

Pomysłów na uchwycenie wyjątkowych chwil spędzonych w podróży oraz w obu lokomotywowniach nie brakowało. Autorzy nagrodzonych zdjęć otrzymali wyjątkowe nagrody rzeczowe i finansowe.

Jeszcze raz gratulujemy laureatom!

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego wydarzenie https://www.youtube.com/watch?v=MwgT5wh42Bc

 

Laureaci konkursu z Dyrekcją Oddziału Małopolskiego i przedstawicielem Polska Press

I miejsce - Piotr Bałła

II miejsce - Tom Rollauer

III miejsce - Marek Bednarz

Łukasz Bączek - wyróżnienie

Natalia Data - wyróżnienie

 

A poniżej zwycięskie prace

I miejsce - Piotr Bałła

II miejsce - Tom Rollauer

III miejsce - Marek Bednarz

Wyróżnienie - Natalia Data

Wyróżnienie - Piotr Drozdowski

Wyróżnienie - Łukasz Bączek