Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Lubuskie
Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO

  • Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO

    Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO

Chcesz wybrać się na rodzinną wyprawę? Planujesz niezapomnianą wycieczkę, a może chcesz po prostu ruszyć się z domu? Realizacja takiego planu nigdy nie była łatwiejsza. 12 maja startujemy z akcją „Odkryj lubuskie koleją”. Dzięki niej uruchomione zostaną jednorazowe połączenia między miastami w naszym regionie.

Akcja  zorganizowana przy wsparciu samorządu wojewódzkiego, ma na celu promocję naszego regionu. Chcemy zachęcić mieszkańców do jednodniowej podróży a tym samym promocji ekologicznego transportu, jakim jest kolej. Uruchomimy 17 specjalnych połączeń. Każde z nich będzie wyjątkowe i niezapomniane, a stworzy to okazję do odkrycia mniej lub bardziej znanych turystycznych perełek naszego regionu. Na podróżnych oraz  miłośników kolei za każdym razem czekać będą materiały promocyjne, poczęstunek oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez lokalne samorządy.Startujemy 12 maja, w sobotę.

O godz. 8:20 z Zielonej Góry nasz pociąg przewiezie Cię do Tuplic. Stanie on także na stacjach w Nowogrodzie Bobrzańskim i Żarach. Celem naszej wycieczki będzie Łęknica, a dokładnie położony na jej terenie, wpisany na listę UNESCO Park Mużakowski. W planach jest także rodzinny piknik z ogniskiem. Powrót zaplanowano w godzinach popołudniowych.

W kolejne podróże „porwiemy Was” już następnego dnia 13 maja z Zielonej Góry do Bytomia Odrzańskiego. Szykujemy kilkanaście następnych kierunków, których trasy obejmą również północną część regionu.

Do odkrywania najatrakcyjniejszych miejsc w województwie lubuskim nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Na każdym przejeździe będzie dostępny przewodnik PTTK, który będzie oprowadzał po najciekawszych punktach podróży, dzieląc się wiedzą na ich temat.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: pawel.nijaki@p-r.com.pl lub numery telefonów: 665 915 411 i 695940377.

W załącznikach rozkład jazdy pociągów specjalnych: Zielona Góra- Tuplice i Zielona Góra- Bytom Odrzański, plany wycieczek, warunki taryfowe wraz z cennikiem biletów na przejazd pociągami turystycznymi.


Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania
Rozkład jazdy w relacji Zielona Góra - Tuplice - Zielona Góra

Data dodania pliku: 09.05.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy w relacji Zielona Góra - Bytom Odrzański - Zielona Góra

Data dodania pliku: 09.05.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Plan wycieczek

Data dodania pliku: 11.05.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Warunki taryfowe oraz cennik biletów na przejazd pociągami turystycznymi

Data dodania pliku: 10.05.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły