Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Dolnośląskie
Podpisanie porozumień w dniu 18.04.2018 r.

  • Wychodzenie naprzeciw potrzebom podróżnych to nasz główny wspólny cel

    Wychodzenie naprzeciw potrzebom podróżnych to nasz główny wspólny cel

Podpisanie porozumień

18 kwietnia 2018 roku we Wrocławiu miało miejsce uroczyst­­e podpisanie Porozumień pomiędzy Przewozami Regionalnymi, właścicielem marki POLREGIO, a Przewoźnikami – Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej POLBUS-PKS z Wrocławia oraz INTERTRANS z Głogowa.

Porozumienia są oficjalnym nawiązaniem współpracy pomiędzy przewoźnikami celem usprawnienia komunikacji we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Zawarte Porozumienie otwiera przed Przewoźnikami szereg możliwości mających na celu podniesienie jakości świadczonych usług przewozowych celem jak najlepszego dopasowania oferty przewozowej do zapotrzebowania podróżnych.

 
Dla wygodny podróżnych w województwie dolnośląskim

Współpraca z POLBUS-em-PKS to kontynuacja integracji przewozów zapoczątkowana w marcu 2017 roku, dzięki której nasi podróżni mogą skorzystać z kursów nocnych realizowanych przez przewoźnika autobusowego na linii Oleśnica-Wrocław.

Bilety zniżkowe na komunikację

Od 18 kwietnia br. podróżni posiadający bilet na pociąg POLREGIO udający się na wrocławskie lotnisko mogą skorzystać z przejazdu zniżkowego wsiadając do autobusu, który właśnie uruchamia z wrocławskiego dworca autobusowego POLBUS-PKS.

Integracja to jeden z podstawowych elementów budowania dobrej kolei i dobrych relacji i to hasło przyświecało zapoczątkowaniu współpracy z przewoźnikiem INTERTRANS-PKS w Głogowie.Porozumienie dzisiejsze to podwaliny pod integrację przewozów kolejowych i kursów autobusowych realizowanych na Dolnym Śląsku.

To lepsze dopasowanie wzajemnych rozkładów jazdy do miejscowości Ziemi Głogowskiej położonych na linii kolejowej Wrocław - Głogów – a w dalszej przyszłości pełna integracja taryfowa (wspólny bilet, wzajemna sprzedaż biletów itp.).


Zobacz wszystkie artykuły