Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
Przedłużenie funkcjonowania zastępczej komunikacji autobusowej na trasie Hajnówka – Czeremcha do 2 sierpnia 2020 r.

  • UWAGA !

    UWAGA !

Prace modernizacyjne linii kolejowej na trasie Hajnówka – Czeremcha prowadzone przez zarządcę infrastruktury będą trwały do 2 sierpnia 2020 r.  Przedłużenie obowiązywania komunikacji zastępczej za pociągi POLREGIO.                        

Jak poinformował zarządca infrastruktury, planowane na 21 lipca br. zakończenie prac modernizacyjnych linii kolejowej na trasie Hajnówka – Czeremcha, zostało odłożone do 2 sierpnia br. W związku z tym, do tego dnia przedłużono funkcjonowanie komunikacji zastępczej za pociągi POLREGIO. Nie zmienią się godziny ich kursowania. Autobusy komunikacji zastępczej będą odjeżdżały w tych samych godzinach jak dotychczas. Z powodu trudności z dojazdem, nie będą obsługiwane przystanki kolejowe w Dobrowodzie i w Witowie, a autobus będzie się zatrzymywał na zastępczych przystankach w tych miejscowościach. Na odcinku Czeremcha – Siedlce będzie prowadzony normalny ruch pociągów.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. Informujemy, że nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, portalpasazera.pl

Rozkłady jazdy są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach. 

 

 

 

Do pobrania
Rozkład jazdy na trasie Hajnówka - Siedlce od 14 VI do 2 VIII 2020 r.

Data dodania pliku: 15.07.2020

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy na trasie Hajnówka - Siedlce od 3 VIII do 29 VIII 2020 r.

Data dodania pliku: 15.07.2020

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły