Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Wielkopolskie
Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów POLREGIO w dniach 9 czerwca - 31 sierpnia 2019 r.

  • Zmiana rozkladu jazdy pociągów

    Zmiana rozkladu jazdy pociągów


Rozkład jazdy obowiązujący od niedzieli 9 czerwca 2019 r. przyniesie kontynuację utrudnień i remontów na ważnych trasach obsługiwanych przez Oddział Wielkopolski POLREGIO.

Z komplikacjami wciąż będziemy musieli się liczyć na liniach do Szczecina, Wrocławia i Piły. Informujemy o konieczności uruchomienia komunikacji zastępczych, odwołaniach i trasach okrężnych połączeń POLREGIO na terenie Wielkopolski. 

Modernizacja na linii Poznań - Krzyż wymusiła zmiany w rozkładzie jazdy i redukcję połączeń na tej trasieLinie do Leszna i Wrocławia nieprzerwanie pozostają na terenie modernizacji na cały okres wakacyjny. Modernizacja linii do Piły jest zapowiedziana do 31 sierpnia, niestety ten termin również może ulec zmianie. 

Prowadzone prace inwestycyjne na liniach kolejowych utrudniają ruch pociągów, lub całkowicie go uniemożliwiają. 

Zastępcza Komunikacja Autobusowa na trasie Ostrów - Grabowno Wielkie będzie obowiązywać od 9 czerwca do 31 sierpnia w trzech różnych organizacjach rozkładu jazdy. Para pociągów relacji Łódź Kal. - Wrocław - Łódź Kal. i druga para rel. Wrocław - Kalisz - Wrocław kursują i będą kursować trasą okrężną przez Krotoszyn przez cały okres wakacji do 31 sierpnia. 
 
Od 10-14 czerwca Zastępcza Komunikacja Autobusowa obejmie pociągi POLREGIO z Poznania na odcinku Jelenia Góra - Szklarska Poręba oraz ponownie na odcinku turystycznym Kłodzko - Gorzanów - Międzylesie w okresie od 8 do 28 lipca. Pociągi w kierunku Koszalina i Kołobrzegu z dnia na dzień - 22 lipca - znacznie zmienią godziny kursowania.   
 
Wkrótce ruszą prace remontowe w obrębie stacji Poznań Główny i co za tym idzie dodatkowe utrudnienia. O wszelkich szczegółach rozkładów jazdy z Zastępczą Komunikacją Autobusową będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej polregio.pl. Prosimy o dokładne sprawdzanie terminów i godzin kursowania pociągów przed rozpoczęciem podróży. 

Aktualny rozkład jazdy pociągów znajduje się na stronie bilety.polregio.pl.


Zobacz wszystkie artykuły